مجتمع چاپ تندیس تهران با برخورداری از سالها تجربه و اعتبار در زمینه مرتبط با چاپ و بسته بندی فعالیت داشته و همواره در جهت کسب رضایت مشتری تلاش کرده است.

در مقاله زیر به طور خلاصه به برخی از فعالیت های این مجموعه معتبر می پردازیم:

کیسه پارچه ای یا ساک سوزنی تبلیغاتی

ساک دستی سوزنی یا همان کیسه پارچه ای از جمله بهترین و مناسب ترین نوع پاکت های حمل است که جـهت حمل آسان کالا به کار می رود. ساک دستی سوزنی (کیسه پارچه ای) قابلیت بازیافت دارد و برای انــواع تبــلیغات نمایشگاهی به علت دوام و ماندگاری بالا بسیار گزینه مناسبی است. ساک دســتی پارچه ای در رنگ های (18رنگ) مختلف تولید میگردد و بوسیله چــاپ سیلک روی ساک دستی پارچه ای میتوان چاپ با انواع رنگ های دلخواه را انجام داد.

کیسه پارچه ای دوختی سه طرف کاست دسته بندی

کیسه پارچه ای دوختی سه طرف کاست دسته بندی

ساک دستی سوزنی شصت گرم و نود گرم نسبت به وزن کالای مورد استفاده در آن انتخاب میشود. اگر شما کالایی سنگین (بالای ۱۰ کیلوگرم) را دارید، حتما از ساک دستی های پارچه ای یا سوزنی نود گرمی استفاده کنید و باید حتما از ساک دستی سوزنی بغل کاست و یا ساک دستی سوزنی کف کاست انتخاب کنید؛ که بتوانید محصول با حجم بیشتر درون آن قرار دهید. ساک دستی سوزنی دسته دار بندی یکی دیگر از گزینه های مورد استفاده در تولید ساک دستی پارچه ای است که به مقاومت و زیبایی بیشتر ساک دستی پارچه ای کمک زیادی میکند.

5/5 (2 نظر)
enemad-logo