بند ساک دستی کاغذی از اولین و مهم ترین قسمت های بگ کاغذی می باشد که تاثیر زیادی در زیبایی این محصول دارد.

یکی دیگر از مهم ترین قسمت های ساک دستی که نقش مهم در زیبایی این محصول دارد بند می باشد.

با انتخاب درست رنگ نوع جنس بند بگ کاغذی زیبایی بگ کاغذی را دوچندان کنید. بندهای ساک های دستی طرح های متنوعی دارد اما اینجا در چاپ تندیس 6 نوع طرح متنوع وجذاب فراهم آوردیم تا شما مشتریان محترم راحت تر انتخاب کنید.

مواد اولیه و پایه بندهای ساک های دستی په په می باشد در انتهای این بندها پولک فلزی وجود دارد ( در مدل بند کاغذی، انتهای آن کاغذ است ) این پولک ها کمک می کند تا شما به سادگی در جای پانچی که وجود دارد بند های خود را وصل کنید.

امکان سفارش جداگانه این ند ها نیز وجود دارد و حتما نیاز نیست سفارش خرید ساک دستی بدهید.

اندازه طول بندها به طور متوسط 30 سانتی متر است که امکان سفارش اختصاصی برای اندازه بزرگتر نیز وجود دارد.

توجه داشته باشید که ساک های دستی آماده با بند ساده عرضه می شود و شما می توانید این بندها رو تغییر بدید و هزینه اختلاف بند ساده با بند ساک دستی انتخابی پرداخت کنید.

بند کنفی ساک دستی

بند کنفی ساک دستی

بند کنفی ساک دستی
بند کنفی ساک دستی
هر جفت 2000 تومان (حداقل 500 جفت )
بند ساده ساک دستی کاغذی

بند ساده ساک دستی کاغذی

بند ساده ساک دستی کاغذی
بند ساده ساک دستی کاغذی
موجود نیست
بند زنبوری ساک دستی

بند زنبوری ساک دستی

بند زنبوری ساک دستی
بند زنبوری ساک دستی
موجود نیست
بند روبان ساک دستی

بند روبان ساک دستی

بند روبان ساک دستی
بند روبان ساک دستی
هر جفت 1900 تومان (حداقل 500 جفت )
بند دسته کاغذی ساک دستی

بند دسته کاغذی ساک دستی

بند دسته کاغذی ساک دستی
بند دسته کاغذی ساک دستی
هر جفت 1900 تومان (حداقل 500 جفت )
بند پیچ ساک دستی

بند پیچ ساک دستی

بند پیچ ساک دستی
بند پیچ ساک دستی
هر جفت 2000 تومان (حداقل 500 جفت )

انواع بند ساک دستیحداقل سفارش / تنوع رنگ
زنبوری 100 جفت / 8 رنگ
پیچ500 جفت / 4 رنگ
روبانی500 جفت / 12 رنگ
کنفی500 جفت / 1 رنگ
دسته کاغذی 500 جفت / 6 رنگ

خرید بند ساک دستی کاغذی

خرید بند ساک دستی های کاغذی آماده برخلاف کیسه های پارچه ای سوزنی یا کیسه نایلونی بر اساس مدل ها و رنگ های موجود قابلیت انتخاب دارد. در مجموعه چاپ تندیس 6 مدل بند ساک دستی برای خرید و استفاده در اختیار شما قرار می گیرید که با توجه به سلیقه و نوع فعالیت محصول خود را انتخاب کنید.

Paper handbag strap
Paper handbag strap

بند شاپینگ بگ

کاربرد انواع بند شاپینگ بگ:

 • تنوع جنس جذاب
 • تنوع رنگ های زیاد
 • امکان سفارش بند در سایز دلخواه
 • امکان چاپ روی بند روبانی
 • افزایش زیبایی ساک دستی
 • استحکام بیشتر ساک دستی

انواع بند ساک دستی کاغذی

 1. ساده
 2. پیچ
 3. نخی ساده
 4. ساتن
 5. کتان
 6. ترویرا
 7. روبانی
 8. دسته کاغذی
 9. کنفی
 10. زنبوری
بند ساک دستی کاغذی
بند ساک دستی کاغذی

قیمت بند ساک دستی

قیمت بندهای ساک دستی معمولا برپایه 500 جفتی محاسبه می شود اما در چاپ تندیس به دلیل فروش ساک دستی آماده در بسته های 50 جفتی نیز به فروش می رسد. مجموعه ا تنوع خوبی فراهم کرده تا شما انتخاب راحت تری داشته باشید. شما می توانید همچنین با گذاشتن پیام در واتس آپ به شماره 09124554067 سفارش خود را نهایی کنید.

رنگ بند ساک دستی کاغذی

رنگ بند ساک دستی کاغذی بستگی به نوع جنس آن دارد به طور مثال بند روبانی حداقل 20 رنگ بند پیچ و معمولی 10 رنگ دارد. اما به طور مثال بند کنفی و کاغذی فقط رنگ خود کاغذ کرافت می باشد و امکان تغییر رنگ وجود ندارد.

شما مشتریان محترم می توانید بسته به نوع سلیقه نوع رنگ لوگو و ست کردن با آن رنگ ساک دستی خود را انتخاب کنید.

زمان تحویل بند ساک دستی

زمان تحویل بندهای ساک دستی کاغذی با سفارش 50 جفتی 1روزه همزمان با سفارش ساک دستی است. برای مشتریان تهران 2ساعت و برای مشتریان شهرتان ارسال سفارش همان روز از طریق تیپاکس می باشد.

مدت زمان تحویل بند روبانی با چاپ 5 روز می باشد.

بند ساک دستی ساده
بند ساک دستی ساده

بند ساک دستی ارزان

ارزان ترین نوع بند ساک های دستی بند زنبوری است که حالت بند کفش دارد این نوع محصول رنگ بندی متنوعی دارد و درحالت روتین و آماده در ساک دستی آماده قرار می گیرد و همانطور که عنوان شد شما می توانید این جنس را تغییر دهید و اختلاف قیمت آن را پرداخت کنید.

روبان ساک دستی

روبان ساک دستی یکی دیگر از محصولات پرکاربرد برای دستگیه بگ شاپ است. از روبان برای بسته بندی ساک خرید نیز استفاده می شود به شکلی که هم به عنوان بند استفاده می شود و هم اینکه در فاضی بین 2سوراخ بند بگ خرید فضای رویان هست که با استفاده از روبان درب ساک دستی بسته می شود. با این روش هم بگ خرید بسیار زیباتر می شود و هم اینکه محتویات داخل آن بیورن نمی ریزد.

روبان ساک دستی
روبان ساک دستی

حداقل سفارش روبان 100 متر با چاپ می باشد. و دارای رنگبنید متنوعی می باشد رنگهایی شامل:

 • سفید
 • مشکی
 • آبی
 • سبز
 • فیروزه ای
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • نسکافه ای
 • طلایی
 • نقره ای
 • طوسی
 • صورتی و …

بند بگ شاپ

بند بگ شاپ بیشتر از جنس های پارچه یا غاذی تولید و به بازار عرضه می شود. جدا از نوع جنس، درحقیقت بند بگ شاپ یا همان دسته بگ، بندهایی با کیفیت، ضخامت و تنوع زیادی هستند که برای راحتی حمل بگ شاپ و استحکام بیشتر آن استفاده می شود. استفاده و خرید بند بگ شاپ ها از مهم ترین و ضروری ترین قسمت بگ شاپ است.

جدای از استحکام بیشتر از دیگر قابلیت بند ساک کاغذی موارد زیر می باشد:

 • تنوع زیاد و جنس های متنوع
 • قابلیت سفارش در سایزهای دلخواه بندهای بگ شاپ
 • امکان چاپ روی بند روبانی برای بگ شاپ
 • جلوه بخش زیبای بگ شاپ ها هستند

خرید بند بگ شاپ

خرید بند بگ شاپ بسیار ساده است کافی با بخش پشتیبان ما در تماس باشید و با انتخاب نوع و تعداد برای سفارش بند بگ شاپ اقدام کنید. این محصولات بسیار مناسب برای انواع بگ شاپ کاغذی می باشد می توانید با سفارش بند بگ شاپ مناسب و شیک به بگ خرید خود جلوه زیباتری بدهید.

قیمت بند بگ شاپ

قیمت بند بگ شاپ ها طبیعتا یکی نیستند و بسته به نوع جنس، تعداد و کیفیت محصول بسیار متفاوت است. به طور مثال بند زنبوری قیمت بسیار پایین تری دارد تا بند روبانی، همانطور که عنوان شد با انتخاب نوع جنس و تعداد متناسب با شکل ساک دستی خود اقدام به خرید کنید و در ابتدا برای انتخاب بهتر می توانید با مشاوران ما  در ارتباط باشید.

چرا بند روبانی ساک دستی؟

بند روبانی ساک دستی بسیار لطیف و نرم است و باعث می شود در هنگام حمل احساس راحتی داشته باشید. با بند روبانی تبلیغاتی ظاهر ظریف و شیک بگ شاپ کامل می شود. بعلاوه بند روبانی در رنگ های بسیار متنوع و جذابی تولید می شود که از نظر ظاهر هیچ کم و کسری ندارد که باعث می شود از شاپینگ بگ به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بسیار جذاب استفاده کنید. بند روبانی بسیار مناسب برای ساک های بزرگ می باشد که به استحکام این کالا بسیار کمک می کند که البته برای سفارش در سایز کوچ نیز به دلیل ظاهر بسیار شیک استفاده می شود.

با بند روبانی ساک دستی خود را از سایر رقبا متمایز کنید. 

بند روبانی آبی فیروزه ای
بند روبانی آبی فیروزه ای

چاپ بند روبانی

چاپ بند روبانی یکی دیگر از موارد و ويژگی های خاص این محصول است که در هیچ یک از سایز دسته ها وجود ندارد. با چاپ بند روبانی برند خود را به نمایش بگذارید و آن را در ذهن مخاطب حک کنید. این امر بسیار در فروش محصولات شما موثر خواهد بود چرا که وقتی مشتریان شما می بینند که چقدر به کالای خود اهمیت می دهید این موضوع را درک می کنند که حتما به کیفیت سایر اقلام و جنس ها اهمیت داده خواهد شد و این به فروش بیشتر شما کمک می کند.

بند روبانی ويژه ساک دستی
بند روبانی ويژه ساک دستی

بند کنفی چیست؟

بند کنفی درواقع الیافی از جنس پنبه هستند که به هم متصل می شود و این دسته را ایجاد می کند که همزمان علاوه بر نرم بودن ظاهری بسیار زیبا و جذاب به بگ می دهد. بند های کنفی معمولا ضخیم هستند این امر بسیار کمک می کند که در هنگام حمل بار سنگین در دستان فرو نمی رود و به دستان آسیب نمی زند. به همین دلیل است که بیشتر برای بگ های بزرگ با تحمل حمل زیاد استفاده می شود.

بند ساده ساک دستی کدام است؟

بند ساده ساک دستی هان بند زنبوری است در واقع ساده ترین و ازان ترین نوع دسته به شمار می رود با دستگاه تولید می شود و استحکام مناسبی دارد. این دسته ها به اندازه دسته روبانی یا دسته کاغذی شیک و زیبا نیستند اما بیشترین استفاده را دارند. آنها سریع ساخته می شوند.

رنگ بند ساده

در مجموعه چاپ تندیس در رنگهای سفید، مشکی، کرم، طلایی موجود است و شما با خرید بگ شاپ کاغذی می توانید نوع رنگ را به دلخواه انتخاب کنید. البته این به این معنی نیست که رنگ های دیگری ندارد حدود 18 رنگ متنوع دارد.

بند ساک دستی کاغذی

بند ساک دستی کاغذی که معمولا کار دستگاه و ماشینی انجام می شود حالت کاغذ پیچ خورده است از روبان ارزان تر هستند اما استحکام سایز دسته ها را ندارد. و تنها از دو رنگ سفید و قهوه ای تشکیل می شود. این دسته ها مثل کنف یا روبان لوکس نیست اما جذابیت خاص خودش را دارد. خاصیت مهم آنها قابل بازیافت بودن است زیرا تمام از کاغذ ساخته می شود.

مهم ترین نکات در هنگام خرید دسته ساک دستی

دسته ساک دستی اهمیت بسیار زیادی در تولید این بگ ها دارد. زیاد نوع تولید باید به شکلی باشد که هنگام استفاده فشار زیادی به بگ ها وارد نشود، از سمت دیگر برای حمل بسیار ساده باشد. دسته باید  راحت باشد بعلاوه کیفیت و رنگ دسته بگ شاپینگ را زیباتر می کند. این دسته ها نیازی بری جعبه پک پذیرایی و آماده نیست و جعبه ها دسته سرخود دارند.

به نکات زیر در هنگام سفارش دسته ساک دستی توجه داشته باشید: 

 • جنس استفاده شده در دسته نباید موجب رد یا خط روی دستان شود، دسته باید لطبف و نرم باشد.
 • به نوع جنس و کیفیت دسته توجه کنید، دسته نباید نخ کش شود.
 • دسته نباید حالت کشسانی داشته باشد و باید حالت خود را حفظ کند.
 • دسته باید مقاومت حمل کالای مورد نظر شما را داشته باشد.

عوامل مهم در خرید دسته بگ کاغذی

خرید دسته بگ کاغذی از جنس ها و رنگ های متنوعی ساخته می شود. درهنگام انتخاب دسته جدا از این موارد باید بودجه خود را نیز درنظر بگیرید. دسته ای که برای پاکت کرافت انتخاب می کنید طبیعی است کا با پاکت گلاسه تفاوت دارد. رنگ کرم دسته بیشتر به رنگ کرافت شبیه است. یا دسته سفید متناسب با ساک دستی گلاسه سفید یا مشکی است. همچنین شما می توانید رنگ دسته را با رنگ چاپ روی ساکدستی ست کنید. به طور مثال اگر چاپ طلاکوب دارید از دسته طلایی استفاده کنید. این نکته را توجه داشته باشید این بند ها با بند دسته های ساک های سوزنی و پارچه ای آماده تفاوت دارد.

امکان تغییر در دسته بگ

امکان ایجاد تغییر در دسته بگ یکی دیگر از ويژگی های بارز این کالاست. به طور مثال برای پاکت های گلاسه معمولا از رنگ های براق و روشن استفاده می شود، برای بگهای گلاسه سفید همراه با چاپ طلاکوب، بند طلایی بهترین انتخاب است. البته هیچ قانون برای انتخاب رنگ و نوع دسته با بگ وجود ندارد و همه اینها به سلیقه و نظر شخصی هر فرد بازمیگردد تا بهترین انخاب را برای خرید بند بگ داشته باشد. نوع جنس این بند ها متفاوت از بند های نخی و از جنس پنبه ساک های متقال یا کتان است.

حالا که صحبت از دسته شده است بد نیست نگاه کوتاهی به دسته ساک دستی پارچه ای هم داشته باشیم.

انواع دسته ساک دستی پارچه ای

برای کیسه های پارچه ای تنها از دو نوع دسته استفاده می شود، دسته بندی و دسته پانچ یا همان موزی. در نوع پرسی به وسیله دستگاه درون خود کیسه پانچ و سوراخ می شود. این نوع دسته در برخی از سفارشات ساک دستی گلاسه و کرافت نیز دیده می شود و قابل سفارش است.

دسته بندی یا همان دسته زنبیلی همانطور از نامش پیداست مانند دسته زنبیل جدا از کیسه پارچه ای قرار می گیرد که به آن دسته آویز هم می گویند.

فروشنده دسته شاپینگ بگ

چاپ تندیس از نخستین تولید کنندگان و فروشنده دسته های شاپینگ بگ در کشور می باشد که با چندین سال سابقه در زمینه تولید و فروش انواع دسته می باشد. شما می توانید پس از انتخاب نوع دسته برای محصول خود و ست کردن با رنگ برند و رنگ بگ با مجتمع ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و در اولین زمان محصول خود را دریافت کنید.

بند ساک دستی فانتزی

بند ساک دستی فانتری تولید شده از روبان است که به زیبایی این بگ های کاغذی لاکچری اضافه کرده است. جهت خرید و ثبت سفارش بگهای فانتزی وارد صفحه مربوط به محصول شوید و سفارش خود را پس از انتخاب نوع رنگ و تعداد ثبت کنید.

luxury paper handbag
luxury paper handbag

بند روبانی ساک دستی لاکچری کاغذی
بند روبانی ساک دستی لاکچری کاغذی

بند بگ کاغذی

بند بگ کاغذی از جمله مهم ترین قسمت های ساک دستی است که به زیبایی بگ کاغذی بسیار کمک می کند. به طور مثال اگر شما چاپ طلایی یا طلاکوب روی بگ کاغذی انجام داده اید استفاده از بند طلایی پیچ یا روبانی روی زیبایی هرچه بیشتر آن بسیار تاثیر گذار است و باعث جلب توجه هرچه بیشتر بیننده می شود. این امر به بیشتر دیده شدن برند و کسب و کار شما و در نهایت فروش بیشتر بسیار کمک خواهد کرد.


جمع بندی نهایی…

به طور خلاصه تیتر های مهم دسته ها رو مرور میکنیم:

 1. انواع دسته های ساک دستی ( زنبوری، پیچ، کاغذی، روبانی، کنفی )
 2. انواع جنس ساک دستی ( گلاسه، کرافت، مقوایی، پارچه ای، نایلونی )
 3. حداقل سفارش: 500 جفت
 4. زمان تحویل : 1 روزه
 5. مقاومت دسته : بسته به نوع دسته حداقل 5 کیلو

و در نهایت ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما را با انواع دسته و نوع جنس که در ساخت و تولید دسته مورد استفاده قرار می گیرید آشنا کنیم. در این میان یک مورد مهم را به خاطر داشته باشید، استفاده از شاپینگ بگ ها نیاز این روزهای بسیاری از کسب و کاران شده است. اما اگر که می خواهید در عصر جدید تبلیغات موفق باشید باید بهترین انتخاب از دسته و خود شاپینگ بگ داشته باشید.

 چاپ تندیس همواره در تلاش است تا از بهترین متخصصان و طراحان در کنار بهترین متریال و جنس های اولیه و مرغوب برای آماده سازی محصولات استفاده کند. همکاری های بسیار موفقی که با برترین برند های کشور در طی این 15 سال برای محصولات چاپی و بسته بندی داشته است گواه این مدعاست.

چاپ سیلک، چاپ افست، چاپ دیجیتال و سایر سفارشات چاپی از برترین دستگاه ها و تکنولوژی روز دنیا با بهترین قیمت و کیفیت صورت می گیرد. برای مطلع شدن از انواع تعرفه و خدمات محصولات چاپی و ثبت سفارش با ما در تماس باشید.

نوع بند + تحمل وزنويژگی در یک نگاه
زنبوری - 10 کیلوقیمت مناسب
پیچ - 15 کیلو یمت مناسب و زیبایی
روبانی - 15 کیلوقابلیت چاپ
کاغذی - 2 کیلومناسب کرافت
کنفیدوست محیط زیست

سوالات متداول 

قطر دسته های شاپینگ بگ بین 25 تا 30 Cm  می باشد که بسته به نوع جنس وتعداد خرید مشتری متغیر می باشد.

حداقل سفارش دسته ها برای نوع دسته زنبوری 100 عدد و سایر محصولات حداقل 500 عدد می باشد.

مقاومت این دسته ها بسته به نوع جنس آن دارد به طور مثال دسته زنبوری یا پیچ مقاومت بسیار بیشتری نسبت به نوع کاغذی دارد.

Print Friendly, PDF & Email
5/5 (4 نظر)
نوشتهٔ پیشین
جعبه همبرگر آماده
نوشتهٔ بعدی
چاپ ساک دستی کاغذی اختصاصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

اینستاگرام چاپ تندیس
enemad-logo