مشخصات ساک دستی کاغذی ( گلاسه و کرافت )

مشخصات ساک دستی گلاسه:

فهرست مطالب

 • ابعاد: پیشنهاد می شود جهت صرفه جویی در هزینه و زمان از سایز های استاندارد ما انتخاب کنید با این وجود امکان سایز انتخابی فراهم است.
 • نوع روکش: نوع روکش را می توانید از انواع براق، مات یا یووی انتخاب کنید.
 • گرماژ کاغذ: از 170 گرم تا 300 گرم امکان تولید دارد.
 • نوع چاپ: امکان چاپ رنگی و تصویر در تمام محیط ساک دستی وجود دارد.
 • نوع بند: به حالت استاندارد بند ساده قرار می گیرید اما می توانید از بین بند های موجود کرافت، پیچ، روبانی، کنفی انتخاب کنید.
 • خدمات تکمیلی: بعد از چاپ خدمات جداگانه مانند طلاکوب یا نقره کوب، برجستگی، بافت امباس قالب پنجره دار انجام می شود.
 • قیمت: از طریق لینک زیر می توانید قیمت ها بروز را مشاهده فرمایید.
 • زمان تحویل: مدت زمان تحویل بین 10 تا 15 روز کاری می باشد.
چاپ ساک دستی کاغذی گلاسه
چاپ ساک دستی کاغذی گلاسه

مشخصات ساک دستی کرافت:

 • ابعاد: بهتر است این جنس هم برای صرفه جویی در هزینه از سایز های استاندارد چاپ تندیس انتخاب کنید با این وجود امکان سایز انتخابی شما فراهم است.
 • نوع روکش: برای جنس کرافت امکان استفاده از روکش سلفون فراهم نمی باشد.
 • گرماژ کاغذ: از 120 گرم تا 20 گرم امکان تولید دارد.
 • نوع چاپ: امکان چاپ رنگی در تمام محیط بگ کرافت وجود دارد.
 • نوع بند: به حالت معمول بند ساده قرار می گیرید اما می توانید از بین بند های موجود کرافت، پیچ، روبانی، کنفی انتخاب کنید.
 • خدمات تکمیلی: بعد از چاپ خدمات جداگانه مانند طلاکوب یا نقره کوب، قالب پنجره دار انجام می شود.
 • قیمت: قیمت چاپ ساک دستی های کرافت بروز می باشد یا می توانید کارشناسان ما جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.
 • زمان تحویل: مدت زمان تحویل بین 10 تا 15 روز کاری می باشد.
چاپ ساک دستی کاغذی کرافت
چاپ ساک دستی کاغذی کرافت
مراحل تولید و چاپ تندیس
خرید آنلاین و اینترنتی ساک دستی tandispack.ir

چاپ ساک دستی گلاسه طلاکوب برجسته + روبان و لیبل با چاپ طلایی

ویدئو توضیحات ساک دستی گلاسه رنگی چاپ سفارشی ( 4Mb )

ویدئو توضیحات ساک دستی اختصاصی گلاسه چاپ سفارشی ( 7Mb )

روند سفارش محصول به چه شکل است؟

ارسال کاتالوگ
مشاهده نمونه محصول

 

برای شروع ابتدا با دریافت کاتالوگ یا مشاهده صفحه مربوط اقدام به بررسی ابتدایی کنید.

مشاوره انتخاب محصول
مشاوره و انتخاب محصول

 

سوالات خود را با کارشناسان ما مطرح کنید و با کمک مشاوره رایگان چاپ تندیس بهترین انتخاب را داشته باشید

ارسال نمونه و بررسی شما
ارسال نمونه

 

درصورت نیاز پس از انتخاب می توانید درخواست نمونه کنید. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد

صدور پیش فاکتور
صدور پیش فاکتور

 

بعد از تصمیم گیری نهایی درخصوص تعداد، نوع جنس، نوع چاپ و … پیش فاکتور توسط کارشناسان ما صادر شده و برای شما ارسال می شود

طراحی و جانمایی
انجام طراحی یا جانمایی

 

پس از تایید پیش فاکتور و واریز بخشی از مبلغ، انجام طراحی یا جانمایی طرح شما روی محصول برای شما ارسال می شود تا شما قبل از چاپ با پیش نمایش کامپیوتری نمونه خود را مشاهده کنید.

چاپ لوگو
چاپ طرح تایید شده

 

بعد از تایید طرح چاپ روی محصول انجام می شود. در این مرحله دیگر امکان تغییر در طرح امکان پذیر نیست.

ارسال کالا
ارسال کالا

 

پس از تایید پیش فاکتور و واریز بخشی از مبلغ، انجام طراحی یا جانمایی طرح شما روی محصول برای شما ارسال می شود تا شما قبل از چاپ با پیش نمایش کامپیوتری نمونه خود را مشاهده کنید.

ساک دستی آماده کاغذی

چنانچه شروع کار هستید یا به هر دلیلی قصد خرید ساک دستی با تعداد بالا را ندارید می توانید با مراجه به این صفحه ساک دستی تعداد کم ( 50 عدد ) ثبت کنید. علاوه بر خرید ساک دستی آماده می توانید لوگوی خود را روی آن نیز چاپ کنید.

عکس ساک دستی کاغذی

عکس ساک دستی کاغذی رو می تونید در این مقاله مشاهده کنید و پس از انتخاب محصول مورد نظر خودتون از نظر ابعاد، جنس، تعداد و خدمات پس از آن با تماس با کارشناسان ما و ارسال طرح و لوگو خودتون اقدامات اولیه جهت جانمایی و چاپ انجام شود. عکس های ساک دستی می تواند شامل کاغذ گلاسه، کرافت یا کاهی و یا کاغذ فانتزی باشد.

همچنین می توانید درصورت نداشتن طرح با درخواست شما طراحی اولیه برند و لوگوتون و اطلاعات تماس اقدام فرمایید پس نگران نداشتن طراح برای چاپ ساک دستی کاغذی نباشید.

مقایسه کیسه های نایلونی، کاغذی و پارچه ای

چاپ ساک دستی کاغذی ( printing paper handbag ) محصولی بسیار مناسب برای پاکت حمل و هدیه تبلیغاتی می باشد. این روزها اکثر فروشگاه ها برای بسته بندی و ارائه محصولات خود از آن استفاده می کنند. چاپ ساک دستی کاغذی روی کاغذ کرافت 120 تولید می شود بدون روکش و ساک دستی گلاسه 170 و 200 و 250 گرم با روکش سلفون تولید می شود.

printing-paper-handbag
printing-paper-handbag

 

چاپ ساک دستی کاغذی اختصاصی
چاپ ساک دستی کاغذی اختصاصی

ساک دستی کرافت اختصاصیساک دستی گلاسه اختصاصی
قابلیت چاپ تمام رنگی دارد قابلیت چاپ تمام رنگی دارد
حداقل سفارش 1000 عددحداقل سفارش 500 عدد
قابلیت چاپ طلاکوب و نقره کوب داردقابلیت چاپ طلاکوب،نقره کوب و برجسته کاری دارد
زمان تحویل 14 روز کاریزمان تحویل 14 روز کاری
امکان تغییر بند داردامکان تغییر بند دارد

ابعاد ساک دستی

این ابعاد ساک دستی کاغذی با قالب های آماده از طرف ما می باشد که مجموعه ما از شما هزنیه قالب سازی در یافت نمی کند. البته سایز های دیگر هم امکان سفارش می باشد که هزنیه قالب سازی به قیمت کل اضافه خواهد شد.

ابعاد ساک دستی کرافت ابعاد ساک دستی گلاسه
16x11x516x11x5
25x17x725x17x7
23x23x1223x23x12
36x24x1036x24x10
26x26x2626x26x26
33x44x1233x44x12
52x36x1552x36x15

تولید کننده ساک دستی کاغذی

چاپ تندیس تولید کننده ساک دستی کاغذی با قیمت های مناسب و رقابتی یا کیفیت مطلوب و زمان تحویل 14 روزه می باشد. شما می توانید جهت استعلام قیمت و خرید ساک دستی کاغذی از این مجموعه با ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما پس از دریافت سفارش از جانب شما و تحلیل و بررسی طرح مورد نظر شما به صورت رایگان مشاوره تلفنی جهت انتخاب درست بگ کاغذی می دهند. تولید و چاپ ساک های کاغذی در انواع جنس گلاسه، کرافت و جنس های دیگر با حداقل سفارش 500 عدد یکی از بهترین روش های تبلیغات برای کسب کار شما می باشد.

توليد کننده ساک دستي کاغذی
توليد کننده ساک دستي کاغذی

 

چاپ ساک دستی کاغذی کرافت

کاغذ کرافت از کاغذ های محبوب و چند منظوره به شمار می رود که در اشکال متنوع و رنگ های مختلف در صنعت چاپ مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ ساک دستی کاغذی کرافت با استفاده از دستگاه افست انجام می شود که کیفیت به مراتب بهتری نسبت به چاپ سیلک یا دیجیتال دارد. از دیگر ويژگی های مهم این نوع چاپ روی کرافت استفاده از تمام محیط بگ برای چاپ و نوع چاپ 4رنگ ( چاپ تصویر ) می باشد که البته با توجه به نوع بافت کرافت و رنگ نخودی رنگ آن با اختلاف رنگ نسبتا زیادی مواجه خواهیم بود.

جنس کاغذ کرافت از چیست؟

جنس کاغذ کرافت تهیه شده از حدود 75% خمیر چوب سولفات است که بازیافتی می باشد به همین دلیل نوع رنگ این کاغذ شبیه به چوب و نخودی است. برای تولید این کاغذ بعضا از خمیر کرافت جهت بالا بردن استحکام و مقاومت در برابر تغییر رنگ استفاده می شود. کلمه کرافت ریشه آلمانی دارد و برای اولین بار این کشور اقدام به تولید کاغذ کرافت نمود که به سرعت تبدیل به محبوب ترین کاغذ در سراسر دنیا شد.

جنس کاغذ کرافت
جنس کاغذ کرافت

قیمت چاپ ساک دستی کرافت

قیمت چاپ ساک دستی کرافت کاغذی در این مجموعه با بهترین قیمت و کیفیت نسبت به سایر همکاران می باشد و بهترین گزینه برای شما مشتریان گرامی جهت مشاوره و انتخاب درست ساک دستی در این چاپخانه فراهم آمده است.

قیمت ساک دستی کاغذی کرافت
قیمت ساک دستی کاغذی کرافت

قیمت چاپ روی بگ کرافت بسته به ابعاد، گرماژو نوع جنس آن متفاوت است. برای استعلام قیمت دقیق می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید یا در واتس آپ و شبکه های اجتمعای درخواست خود را مکتوب کنید مشاوران ما در سریع ترین زمان به آن پاسخ خواهند داد.

چاپ ساک دستی تبلیغاتی

بگ های خرید از بهترین و شاید کاربردی ترین ابزار جهخت تبلیغات هستند. بنابر این اگر برای چاپ ساک دستی تبلیغاتی هدفمند رفتار کنید بهترین نتیجه را دریافت می کنید و این ساک های دستی تبلیغاتی همواره و همیشه همراه مشتریان شما می ماند و تبلیغ برند شما انجام می دهند. طراحی و چاپ ساک دستی کاغذی تبلیغاتی با هدف های گوناگونی انجام می شود شاید شما بخواهید برای تبلیغات خود این کالا را تولید کنید یا اینکه برای حمل کالای مورد نظر فقط استفاده کنید. در هر شکل شما می بایست بهترین استفاده را از این محصول پرکاربرد داشته باشید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

بعد از چاپ روی ساک های دستی کاغذی می توانید از آن به عنوان هدیه تبلیغاتی در نمایشگاه ها و سمینار ها استفاده کنید.

چاپ ساک دستی تبلیغاتی
چاپ ساک دستی تبلیغاتی

چاپ ساک دستی ارزان

پیشنهاد ما این است که هرگز به سراغ چاپ ساک دستی ارزان نروید به این دلیل که در نهایت برای شما گران تمام می شود. بگ های ارزان و بی کیفیت پس از یکبار استفاده توسط مشتری دور انداخته می شود و هیچ کدام از اهداف تبلیغاتی شما محقق نمی شود. در چاپ ساک دستی کاغذی به سراغ استحکام، ماندگاری و کیفیت بگ خرید فکر کنید. در واقع هدف از خرید و سفارش شاپینگ بگ تنها ارزانی آن نیست این محصول قرار است هویت برند شما را به تصویر بکشد. در نتیجه تنها طراحی جذاب کافی نیست. باید تمرکز خود را روی کیفیت و عمر ساک دستی بگذارید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

چاپ ساک دستي ارزان
چاپ ساک دستي ارزان

قیمت چاپ بگ کاغذی

قیمت چاپ بگ کاغذی متفاوت است و بسته به نوع چاپ دارد که از تکرنگ تا 4 رنگ و حتی رنگ ساختگی پنجم و اختصاصی تغییر می کند. چاپ بگ کاغذی برای سفارش حداقل 1000 عدد امکان چاپ تصویر در تمامی محیط بگ امکان پذیر است و اینکه یکرو یا 2رو یا تمام محیط بگ چاپ شود تاثیری روی قیمت نخواهد داشت. برای چاپ روی این محصول می توانید از زنگ پنجم ( اختصاصی ) ( طلایی یا نقره ای ) استفاده کنید که به زیبایی این محصول بسیار کمک خواهد کرد.

قیمت چاپ بگ کاغذی
قیمت چاپ بگ کاغذی

قیمت ساک دستی کاغذی چگونه است؟

قیمت ساک دستی کاغذی همان شاپینگ بگ ( Shopping Bag ) بسته به موارد زیر دارد:

 1. نوع کاغذ
 2. ابعاد محصول
 3. نوع طراحی و چاپ
 4. گرماژ کاغذ
 5. زمان تحویل
 6. تعداد محصول
 7. بند ساک دستی
 8. خدمات تکمیلی ( روکش، طلاکوب، برجسته کاری و … )

هر کدام از این موارد روی قیمت چاپ ساک دستی سفارشی یا اختصاصی تاثیر گذار است. از موارد مهم چاپ تعداد بالای بگ کاغذی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • امکان چاپ تمام محیط بگ
 • امکان چاپ 4رنگ ( تصویر )
 • مقاوم زیایی چند برابر
 • قابلیت تغییر نوع روکش
 • برجسته سازی و طلاکوبی
 • انتخاب نوع بند و روبان
قیمت ساک دستی کاغذی
قیمت ساک دستی کاغذی

در واقع سفارش ساک دستی اختصاصی از نظر تنوع در طرح و رنگ و زیبایی بسیار امکان اختصاصی سازی بیشتری نسبت به ساک دستی های آماده خواهید داشت. همانطور که اشاره شد این محصول ويژگی 2 گانه دارد هم نقش حمل محصول را خواهد داشت هم اینکه تبلیغی بسیار عالی و موثر برای شما خواهد بود که در بازه زمانی هم برند سازی انجام می شود و هم اینکه فروش شما را افزایش خواهد داد.

برای بهتر شدن نتیجه و هزینه های چاپ و خدمات تکمیلی بگ می توانید سفارش را با نیاز خود تغییر دهید. تمامی خدمات تکمیلی شامل خط تا، نوع بند، نوع سلفون، تقویت دسته و کفی و … در این مجتمع امکان پذیر است. برای دریافت مشاوره بهتر با ما تماس بگیرید.

ساک دستی کاغذی

جنس ساک دستی کاغذی در این مجموعه در 2 نوع کرافت و گلاسه تولید و چاپ می شود.

چاپ ساک دستی کاغذی گلاسه: 

این نوع از بگ از مقاومت بیشتری برخوردار است که امکان پوشش سلفون و یووی روی آن میسر است و در حقیقت نیاز است که حتما روکش سلفون داشته باشد. از دیگر ويژگی های مهم چاپ ساک دستی کاغذی گلاسه قدرت نمایش بالا و زیبایی بالا استحکام مناسب تا 5 کیلو و چاپ تا 5 رنگ ( چاپ تصویر + چاپ رنگ طلایی و نقره ای ) و خدمات تکمیلی ( یووی موضعی، سلفون مات و براق، نقره کوب و طلاکوب، برجسته کاری، برش خاص ) می تواند باشد. حداقل سفارش 500 عدد و گرماژ کاغذ از 180 گرم تا 300 گرم قابل انتخاب است.

چاپ ساک دستی کاغذی کرافت: 

کاغذ کرافت همان کاغذ های قهوه ای رنگ و خاکی رنگ می باشد که برخی به آن کاغذ کاهی نیز می گویند. به نسبت قیمت این بگ های کرافت ارزان تر و با قیمت های مناسب تر به فروش می رسد. نکته جالب توجه در مورد این کاغذ های کرافت این است که با توجه به نوع ساختار سلولزی داخلی و پیوستگی سلولزها با هم دیگر مقاومت بالاتری نسبت به هم نوع و کاغذ های مشابه دارد. حداقل سفارش این بگ های کاهی 1000 عدد امکان سلفون کشی وجود ندارد و در گرماژ 120 تا 250 گرم قابل سفارش می باشد.

چرا بگ تبلیغاتی کاغذی سفارش دهیم؟

چاپ بگ تبلیغاتی کاغذی با عنوان یکی از هوشمندانه ترین هدایای تبلیغاتی به شمار می رود. چاپ روی بگ تبلیغاتی در 3 نوع کاغذ گلاسه، کرافت و کاغذ کارتی انجام می شود هرچند می توانید با توجه به نیاز هر نوع کاغذی رو سفارش دهید. بگ تبلیغاتی کاغذی بهترین گزینه برای استفاده به عنوان ساک خرید تبلیغاتی است. از بگ تبلیغاتی کاغذی برای بسته بندی و تبلیغات استفاده می شود. در این بازار پر از رقابت و انواع متنوع تبلیغات بگ کاغذی یکی از انتخابات همیشگی و ابزار مهم برای حمل کالا و تبلیغات به شمار می رود.

در این مجموعه چاپ بگ کاغذی تبلیغاتی با کاغذ های متنوع و مرقوب بازار با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت بالاترین کیفیت و کوتاه ترین زمان انجام می شود.

shopping bag paper چاپ تندیس
shopping bag paper چاپ تندیس

قیمت انواع شاپینگ بگ

قیمت شاپینگ بگ به عوامل گوناگونی مانند نوع کاغذ تعداد و ابعاد بستگی دارد. شاپینگ بگ برای کسب و کار شما بسیار مناسب است و فروش شما را متحول می کند. این بگ شاپ های کاغذی مانند بیلبوردی متحرک در سراسر شهر می چرخد و تبلیغ شما را انجام می دهند. شاپینگ بگ ها به دلیل زیبایی که دارند می توانند تا مدت طولانی در اختیار مشتریان شما باشند و تا زمانی که عمر کند از ان استفاده می کنند. برای استعلام قیمت شاپینگ بگ کاغذی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت شاپینگ بگ
قیمت شاپینگ بگ

ساکدستی کاغذی

ساکدستی کاغذی تنها استفاده جهت تبلیغات ندارد بلکه بسیاری از کالاها برای بسته بندی نیاز به ساکدستی دارند. این محصولات که می توانند گرانبها و لوکس باشند یا کالایی متوسط و ارزان در هر صورت انتخاب ساکدستی تبلیغاتی و چاپ لوگو روی آن بسیار مهم است.

برخی از مواد استفاده از ساکدستی تبلیغاتی:

 1. محصولات آرایشی بهداشتی
 2. پوشاک
 3. جواهر و زیوآلات
 4. کتاب های نفیس
 5. انواع خوارکی
 6. سالنامه و سررسید
 7. لوح تقدیر
 8. کیف و کفش
 9. پت شاپ
 10. و …
ساکدستی کاغذی
ساکدستی کاغذی

همانطور که مشاهده می کنید تقریبا تمامی اصناف به این ساکدستی و چاپ روی آن نیاز دارند با این کار به برند هود هویت دهید و در بین رقبا بیشتر دیده شود. برای انتخاب نوع جنس ساکدستی به خواسته مخاطب خود توجه کنید. به طور مثال اگر محصولی گرانبها مانند زیورآلات می فروشند بگ دستی بایستی شیک و زیبا باشد و کیسه نایلونی یا حتی ساک دستی پارچه ای شاید چندان مناسب نباشد.

جهت مشاهده نمونه طرح چاپی بگ کاغذی روی این لینک کلیک کنید 

ساک مقوایی چیست؟

ساک مقوایی در واقع همان محصول با جنس کرافت است که برخی با نام بگ مقوایی نام می برند. سایز و ابعاد چاپ بگ مقوایی به دلخواه مخاطب می باشد و محدودیتی در ابعاد و سایز آن نخواهیم داشت. البته جهت کم کردن هزینه های شما عزیزان مجتمع چاپ تندیس 12 سایز و قالب در ابعاد متنوع و کاربردی تهیه کرده است تا نیاز به ساخت قالب نداشته باشید این امر به کم شدن قیمت نهایی این محصول بسیار کمک خواهد کرد.

ساک مقوایی
ساک مقوایی

ابعاد ساک مقوایی

ابعاد ساک مقوایی با سایز بزرگ مناسب برای رستوران، فست فودی ها و مزون ها می باشد و برای سفارش در سایز کوچک این بگهای مقوایی معمولا برای جواهر فروشی و لوازم آرایشی استفاده می شود. این ابعاد به سه ضلع طول / عرض و ارتفاع تقسیم می شود.

ابعاد ساک مقوایی
ابعاد ساک مقوایی

قیمت انواع بگ شاپ مقوایی

قیمت بگ شاپ مقوایی به نوع جنس ابعاد و تعداد این محصول بستگی دارد. این بگ های مقوایی تولید شده از جنس کرافت یا گلاسه می تواند باشد که قالبا بازیافتی هستند. بنابراین اگر دوستدار محیط زیست هستید بهترین گزینه استفاده از بگ خرید مقوایی یا ساک دستی پارچه ای است که کمترین آسیب را به محیط زیست وارد می کند. اما چنانچه برای استفاده روزمره مانند سوپر مارکتی هستید چاپ بگ شاپ نایلونی با قیمت کمتر گزینه بهتری است.

با انتخاب بگ شاپ مقوایی امکان شخصی سازی و آزادی عمل بسیار بیشتری نسبت به نوع نایلونی و پارچه ای خواهید داشت. جنس بگ شاپ مقوایی عموما با کاغذ های کرافت، گلاسه و حتی پشت طوسی و ایندربرد تولید می شود و برای استحکام بیشتر و ضد آب شده آن از روکش سلفون استفاده می شود. روکش دار شدن بگ برای استحکام این کالا بسیار مناسب است باعث می شود چاپ پاک نشود و جلوه زیباتری به بگ بدهد.

قیمت ساک دستی کاغذی

قیمت ساک دستی کاغذی بسیار متنوع است مهم ترین آن نوع کاغذ است که قیمت بگ های کاغذی تعیین می شود. برای مشاهده لیست قیمت و استعلام قیمت بروز با کارشناسان مجموعه در تماس باشید و پس از ثبت اطلاعات برای چاپ و خرید ساک دستی کاغذی در اولین فرصت مشاوران ما قیمت روز اعلام می شود. همواره به خاطر داشته باشید که ابعاد ساک دستی کاغذی را درست و هدفمند انتخاب کنید همیشه بگ های بزرگ و جادار محبوب نیستند و انتخاب و خرید بگ شاپ بسته به نوع محصولی دارد که درون آن قرار می گیرید.

همچنین با کمی تغییر در ابعاد شاپینگ بگ و نوع ساخت آن قیمت این محصول نیز به شکل شگفت انگیزی ارزان خواهد شد.

مجموعه ما می تواند ساک مقوایی یا همان ساک خرید را در ابعاد و جنس های متنوع تولید کند. با توجه به توضیحاتی که داده شد می توانید بهترین انتخاب ساک خرید را برای کسب و کار خود داشته باشید.

در کنار ابعاد درست باید به گرماژ و جنس ساک خرید کاغذی توجه داشته باشید که این موارد هم در تعیین قیمت نهایی بسیار موثر است. شما عزیزان می توانید ساک تبلیغاتی خود را در سایز های متنوع، نوع طراحی متفاوت و مدل های گوناگون سفارش دهید. برای اطلاع از قیمت نهایی با ما تماس بگیرید.

چاپ بگ

صاحبان کسب و کاران و برند ها این روز ها با طراحی و چاپ بگ هویت برند خود را رخ می کشند و کسب و کار خود را تقویت می کنند. به همین دلیل است که این روزها استفاده از بگ به ابزاری قدرتمند برای تبلیغات تبدیل شده است که در بازار پر از رقابت این روزها استفاده از تبلیغات هدفمند امری مهم و اجتناب ناپذیر است. کاربرد چاپ بگ یا شاپینگ بگ به مراتب بیشتر از سایر ابزارهای متنوع تبلیغاتی است.

چاپ بگ printing shopping bag
چاپ بگ printing shopping bag

سفارش چاپ بگ

برای خرید و سفارش چاپ بگ بعد از انتخاب نوع جنس و بگ خرید مورد نظر و ارسال فایل لوگو و مشخصات خود جهت چاپ برای طراحان این مجموعه ارسال کنید و پس از جانمایی و تایید طرح از جانب شما برای چاپ و تولید اقدام خواهد شد. بعد از سفارش چاپ بگ از این محصول در نمایشگاه ها و همایش ها به عنوان هدیه و گیفت تبلیغاتی استفاده کنید.


ساک دستی گلاسه

طراحی و چاپ ساک دستی گلاسه با روکش سلفون مات و براق این روزها از زیباترین و پر استفاده ترین ساک های خرید کاغذی می باشد. تولید این نوع بگ گلاسه از گرماژ کاغذ 150، 170، 250 و 300 گرم می باشد. سایز این محصول می تواند انتخابی و غیر استاندارد نیز باشد. چاپ روی آن کاملا رنگی ( 4 رنگ ) حتی با رنگ اضافه ( طلایی یا نقره ای ) با خدمات اضافی و تکمیلی شامل لوگو برجسته یا یووی موضعی و طلاکوب یا نقره کوب باشد.

ساک دستی گلاسه
ساک دستی گلاسه

موارد استفاده چاپ ساک دستی گلاسه

 • فروشگاه پوشاک
 • زیوآلات و جواهر فروشی
 • آرایشی و بهداشتی
 • کیف و کفش
 • صنایع چرم
 • شرکت و اداره جات
 • نمایندگی و تبلیغات
 • مزون و آرایشگاه
 • محصولات و کسب کارهای خانگی

خرید ساك دستي كاغذي

خرید ساک دستی کاغذی ارزان و با کیفیت راهی مناسب برای اهداف تبلیغاتی به شمار می رود. ساک های دستی از هر نوعی که باشد ( کاغذی، پارچه ای، نایلونی، متقال و… ) یکی از بهترین ابزاری هستند که در بیشتر زمان به همراه مشتری باقی می ماند. بنابراین به آن تنها به عنوان یک بگ شاپ برای حمل کالا نگاه نکنید. مشخصا همه شرکت ها و برند های کوچک و بزرگ به دنبال راهی هستند تا کسب و کار خود را به یادماندنی تر کنند.

خرید ساک دستی کاغذی
خرید ساک دستی کاغذی

چه راهی بهتر از اینکه از طریق مشتریان این اهداف انجام شود؟ یکی از روش های بسیار ساده با هزینه کم و بازدهی شگفت انگیز استفاده از ساک خرید است.

خرید ساک دستی و چاپ روی آن پتانسیل این را دارد تا برای مشتری تجربه خریدی به یادماندنی بسازد. شاید شرکت شما محصولی بسیار عالی تولید کند و در اختیار مخاطبین خود قرار دهد بنابراین نباید بعد از خرید ارتباط شما و مشتری قطع شود و بایستی همیشه شما را به یاد داشته باشد. کاری که به سادگی یک بگ شاپ خرید می تواند برای شما انجام دهد چراکه یک ساک دستی شامل نام لوگو، رنگ سازمانی، آدرس و شماره تماس برای مخاطبین شما است.

در نتیجه ساک دستی کاغذی تبلیغاتی به سادگی می تواند از بهترین و راه های تبلیغاتی برای شما باشد.

تولید ساک دستی

تولید ساک دستی کاغذی شاید به ظاهر چندان سخت نباشد اما نیاز به فوت و فن های بسیاری است. در ابتدا شما باید نوع کاغذ را بشناسید و بدانید با هر کاغذی نمی توان ساک خرید تولید کرد به طور مثال برای کاغذ کرافت با گرماژ بیش از 120 گرم حتما نیاز است از قالب جدا استفاده کنید برای خط تا و البته با ضخامت بیشتر لبه های بگ شکسته و خراب می شود! در نتیجه برای تولید ساک دستی کاغذی با گرماژ بالا به سراغ کاغذ گلاسه می رویم که قبل از تولید و پاکت سازی سلفون کشی می شود. سلفون کشی باعث می شود لبه های بگ شکسته و خراب نشود.

پاکت سازی ساک های دستی

نوع چسبی که برای پاکت سازی نیز استفاده می شود بسیار مهم است اکثرا تولید کنندگان از چسب دوطرف با برند (M) استفاده می کنند که برند خوبی است و مقاومت بالایی دارد. برای مقاومت بیشتر و استحمام بیشتر در تحمل وزن از کفی در ساک دستی استفاده می شود. چنانچه از کفی برای ساک دستی استفاده نکنیم کف بگ به راحتی باز شده و وسایل درون آن سقوط می کنند.

چاپ روی ساک های دستی

چاپ روی این محصول قبل از پاکت سازی انجام می شود به شکلی که ابتدا کاغذ خریداری شده ( با توجه به ابعاد بگ ) ورق کاغذ مورد نظر را خریداری میکنیم ( که این مورد خود مقوله ای جدا و اختصاصی است ) و طرحی که آماده و فرم بندی کرده ایم را برای چاپخانه جهت چاپ می فرستیم و پس از چاپ سراغ پاکت سازی می رویم.

چاپ روی ساک های دستی
چاپ روی ساک های دستی

خدمات تکمیلی

خدماتی مانند طلاکوب، نقره کوب، برجسته کاری و یووی برجسته هرکدام نیاز به کاربلدی و تخصص دارد به طور مثال برای چاپ طلاکوب یا نقره کوب از کلیشه های فلزی ( 1.5 یا 3 میل ) استفاده می شود و برای برجسته کاری از کلیشه های اصطلاحا نری و مادگی استفاده می کنیم. همچنین برای یووی موضعی ابتدا نیاز به این هست طراح فایل را آماده کند قسمت هایی که برجسته می شود را انتخاب و برای لیتوگرافی ارسال می کنیم.

دسته ساک دستی کاغذی

دسته ( بند ) ساک دستی هم از دیگر مواردی است که بسیار مورد توجه است به طور معمول از دسته های ساده استفاده می شود اما برای زیبایی بیشتر ساک های دستی از دسته های زیر نیز می توان استفاده کرد:

 • بند زنبوری
 • بند پیچ
 • بند کاغذی
 • بند روبانی
 • بند کرافت

که بسته به سلیقه و نوع این بگ های کاغذی می توان انتخاب شود.

دسته ساک دستی چاپ تندیس
دسته ساک دستی چاپ تندیس

چاپ بگ کاغذی

چاپ بگ کاغذی برای تعداد حداقل 500 عدد به شکل کاملا رنگی بدون محدودیت چاپ برای نواع کاغذ کرافت و گلاسه و حتی دیگر کاغذ های مورد نظر به سادگی و با بالاترین کیفیت در این مجموعه امکان پذیر است. شما می توانید پس از انتخاب و طراحی طرح و اضافه کردن لوگو و مشخصات و تایید پیش نمایش اولیه اقدام برای چاپ بگ کاغذی انجام می شود. مدت زمان تحویل بگ های کاغذی 14 روز کاری می باشد.

چاپ بگ کاغذی
چاپ بگ کاغذی

شاپینگ بگ کرافت چیست ؟

شاپینگ بگ کرافت یکی از محبوب ترین و ارزان ترین نوع ساک خرید است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. حداکثر گرماژ استفاده از این نوع بگ کرافت 120 می باشد و تحمل وزن تا 2 کیلو را دارد. نوع کاغذ بازیافت شده سبب شده است که این نوع کاغذ بسیار برای طبیعت و محیط زیست مناسب باشد و دیگر نیازی نیست درختی قطع شود. نوع رنگ شاپینگ بک کرافت که به آن کاهی نیز گفته می شود نخودی رنگ همراه با بافت های ریز و بسیار زیباست.

بگ کاغذی کرافت

بگ کاغذی کرافت از کاغذ های محبوب در طراحی و تولید بگ کاغذی است که سالهاست این کاغذ قدیمی مورد استفاده قرار می گیرید. نوع کاغذ بازیافتی است و برای سایر محصولات بسته بندی نیز بسیار کاربرد دارد مانند تولید و چاپ جعبه های فست فودی، کاغذ پوستی، انواع کارت ویزیت قدیم جعبه آماده کرافت و …

چاپ شاپینگ بگ کرافت

چاپ شاپینگ بگ کرافت معمولا به دو شکل سیلک و چاپ افست انجام می شود که برای استفاده از تمام محیط بگ کرافت و چاپ روی آن چاپ افست مناسب تر است. امکان طلاکوب یا نقره کوب شدن نیز امکان پذیر است اما به دلیل نازکی این کاغذ امکان برجسته کاری، یووی و سلفون میسر نمی باشد.

چاپ بگ تبلیغاتی

چاپ بگ تبلیغاتی در تعداد بالا به عنوان هوشمندانه ترین روش برای تبلیغات و بازاریابی به شمار می رود. در مجموعه ما چاپ روی بگ تبلیغاتی کاغذی با روکش سلفون ( برای کاغذ گلاسه ) انجام می شود که به استحکام بگ تبلیغاتی کمک میکند. بگ تبلیغاتی کاغذی از بهترین گزنیه ها برای حمل کالا به عنوان ساک خرید است. برترین برند های دنیا نیز برای ارائه محصولات خود از بگ تبلیغاتی همراه با چاپ لوگو خود استفاده می کنند و از قدرت تبلیغ این کالا اطلاع دارند.

چاپ بگ های تبلیغاتی کاغذی در این مجموعه در کوتاه ترین زمان بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ارائه می شود.

قيمت ساك دستي كاغذي کرافت

قیمت ساک دستی کاغذی کرافت بسته به تعداد این محصول دارد همچنین نوع گرماژ و زمان تحویل و همچنین تعداد نیز در تعیین قیمت تاثیر گذار است. این مدل بگ های کرافت با توجه به بافت نخودی رنگ خود ممکن است تا 30% اختلاف رنگ داشته باشد. برای استعلام قیمت روز و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید. نوع جنس کرافت به این دلیل بسیار محبوب است که قیمت تمام شده بسیار ارزان تر از نوع گلاسه هستند.

خرید بگ کرافت

موارد زیادی برای انتخاب و خرید بگ کرافت تاثیر گذار است. از هزنیه طراحی گرفته تا نوع گرماژ کاغذ، خدمات چاپ و پس از چاپ شکل پاکت سازی و تعداد خرید این محصول در قیمت گذاری مهم هستند. برای اطلاع از قیمت ها با توجه به نوسانات بازار حتما با مسئولین فروش ما برای استعلام قیمت به روز در تماس باشید.

خرید عمده بگ کرافت

خرید عمده بگ کرافت به شما کمک می کند تا این محصول را با قیمت ارزان تر و کمتر نسبت به خرید با تعداد کم تهیه کنید. در خرید عمده امکان سفارشی سازی گرماژ کاغذ نیز وجود خواهد داشت.

سفارش ساك دستي كاغذي

برای سفارش ساک دستی کاغذی ( Shopping bag paper ) و همچنین اطلاع از تعرفه طراحی و قیمت برای خرید این محصول به شکل چاپ افست در مجتمع چاپ تندیس این موارد را در نظر داشته باشید:

 • ابعاد و سایز
 • تعداد سفارش
 • گرماژ کاغذ
 • نوع کاغذ
 • نوع روکش
 • نوع بند
 • زمان تحویل

از دیگر مزیت های سفارش ساک دستی کاغذی مقاوم بودن، زیبایی، قابلیت چاپ تمام رنگی و تصویر ( 4رنگ )، انتخاب نوع روکش، انتخاب خدامت برجسته کاری و انتخاب نوع بند می توان اشاره نمود. انتخاب هرچه بهتر برای سفارش بگ کاغذی به برند سازی و شناخت بیشتر هویت برند شما بسیار کمک خواهد کرد قابلیت هایی که برای ساک های پارچه ای یا نایلونی قابل انتخاب نیست!

چاپ ساک دستی - چاپ تندیس www.tandispack.ir
چاپ ساک دستی – چاپ تندیس www.tandispack.ir

سفارش ساک خرید ويژگی 2 منظوره دارد هم می تواند پاکت حمل باشد هم وسیله ای بسیار کاربردی برای تبلیغات است که در این بازار پر از رقابت به کار می رود. حداقل سفارش این کالا برای سفارش های اماده حداقل 50 عدد و برای سفارش اختصاصی حداقل 500 عدد می باشد که طبیعی است هرچه تعداد بیشتر باشد قیمت تمام بسیار پایین تر و ارزان تر تمام می شود.

نمونه ساک دستی کاغذی در سایت Amazon

لیست قیمت ساک دستی کاغذی

لیست قیمت ساک دستی کاغذی در این مجموعه همواره به روز است جهت دریافت لیست قیمت با ما در واتس آپ تماس بگیرید و لیست قیمت را دریافت کنید. انتخاب و تعیین قیمت بگ دستی کاغذی به موارد زیادی بستگی دارد که البته با توجه به نوسانات همیشگی ارز در کشور مدام در حال تغییر است. بنابراین بهتر است برای دریافت لیست قیمت به روز با مشاوران ما تلفنی صحبت کنید. 09057323080

روبان تبلیغاتی برای ساک دستی

برای پلمپ درب ساک دستی چه فکری دارید؟ یا محصولی مناسب را برای شما پیشنهاد داریم. چاپ روبان بسیار مناسب ایده آل برای زیبایی هرچه بیشتر بگ و پلمپ درب آن است همچنین می توانید از آن به عنوان تبلیغات نیز استفاده کنید.

روبان مخصوص ساک دستی
روبان مخصوص ساک دستی

نکات مهم در طراحی ساک دستی کاغذی

همه ما برای حمل کالای خود از ساک دستی استفاده می کنند این باعث می شود این کالا همواره در معرض دید همگان باشد بنابراین چه بهتر که از بهترین طراحی ساک دستی کاغذی استفاده کنیم تا بیشتری بازدهی را برای ما کسب و کارمان داشته باشد. نوع طراحی ساک خرید کاغذی به موارد زیادی بستگی دارد شما می توانید رنگ آن را مطابق با رنگ سازمانی خود انتخاب کنید یا از تصویر و عکس در کنار اطلاعات تماس و توضیحات کالا خود استفاده کنید که این بسته به سلیقه شما نیز دارد.

برای تکمیل نوع طراحی می توان از طراح بخواهید برای شما چندین الگو بفرستد و شما یکی را انتخاب کنید یا طرح ها را با هم ترکیب کنید. انتخاب نوع طلاکوب و یووی برجسته نیز با شما می باشد که اجرای آن بر عهده طراح و گرافیست می باشد. طراح انتخاب قالب مورد نظر را برعهده دارد و معمولا طراحی با نرم افزار های کرل یا فتوشاپ انجام می پذیرد.

طراحی بگ کاغذی از مهم ترین قیمت های یک ساک خرید است، در انتخاب و زمان گذاشتن برای بهترین خروجی طراحی تردید نداشته باشید با کمی صرف زمان بیشتر حتی اگر بگ شما جنس ساده ای داشته باشد طرح مناسب روی آن ارزش بگ را چند برابر خواهد کرد و بلعکس حتی اگر ساک دستی شما بهترین جنس را داشته باشد اما طرح روی آن مناسب نباشد نتیجه کار خوشایند نیست و باعث می شود شاپینگ بگ شما کمتر دیده شود.

مشاهده ویدئو در یوتیوب

چاپ شاپینگ بگ

همانطور که مطرح شد بعد از طراحی به سراغ چاپ شاپینگ بگ می رویم. انتخاب نوع چاپ بگ کاغذی به تعداد سفارش این محصول نیز ربط دارد به شکلی که برای چاپ روی تعداد کم از چاپ سیلک و برای خرید و چاپ با تعداد بالا از چاپ افست که کیفیت بهتری دارد استفاده می شود. البته زمان تحویل شاپینگ بگ های آماده با چاپ همانطور از نامش پیداست بسیار سریعتر از چاپ تعداد بالا و افست است.

پس از چاپ شاپینگ بگ می توانید آن را در نمایشگاه ها و همایش های مهم به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کنید.

چاپ روی ساک دستی

چاپ روی ساک دستی به شکل سیلک دستی یا صنعتی ( چاپ افست ) انجام می شود. بعد از چاپ روی ساک خرید از این کالا معمولا به عنوان پاکت حمل بسته بندی و در کنار آن تبلیغات استفاده می شود. این روزها موسسات کوچک و بزرگ با استفاده از چاپ روی ساک دستی به عنوان ابزاری قدرتمند برای معرفی کالا و محصولات خود به مخاطبین استفاده می کنند.

مشاهده طرح ساک دستی روی سایت printrest 

بعد از چاپ روی این محصول البته فقط در نوع کاغذ گلاسه خدمات سلفون کشی انجام می شود که به مقاومت هرچه بیشتر این بگ بسیار کمک می کند و ماندگاری چاپ بسیار بالا می رود. در مجموعه ما چاپ سیلک دستی و چاپ افست چهاررنگ با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت به شکل کاملا اختصاصی انجام می شود.

چاپ لوگو روي ساك دستي

بگ های خرید از مهم ترین ابزار جهت تبلیغات است و صرفا تنها وسیله حمل کالا نیست! در نتیجه از شما برای چاپ لوگو روی ساک دستی هوشمندانه رفتار کنید ساک خرید به وسیله بسیار شگفت انگیز برای تبلیغات کسب کار شما تبذیل می شود و فروش شما را افزایش خواهد داد. در کنار خرید ساک دستی و سفارش این محصول نوع طراحی بسیار مهم است چراکه ارزش بگ خرید را افزایش می دهد.

در نتیجه به ساک دستی تنها وسیله ای برای حمل کالا نگاه نکنید. می توانید با چاپ لوگو خود روی انواع ساک دستی برند سازی انجام دهید چراکه این ساک های خرید تا زمانی که عمر داشته باشد در دست مشتریان شما خواهد بود و بدون اینکه به خود زحمت بدهید در سطح شهر می چرخد و تبلیغ کسب و کار شما می کند.

هدف از چاپ لوگوی ساک خرید کاغذی انتقال هویت برند شما در هر مکان و زمان است. درنتیجه تنها طراحی جذاب کافی نیست باید لوگو و برند خود را به بهترین شکل به مخاطبین خود معرفی کنید.

چاپ ساک تبلیغاتی

به ساک تبلیغاتی به عنوان وسیله حمل نگاه نکنید و این محصول را خام و ساده نخرید. به سادگی با چاپ ساک تبلیغاتی برای خود اعتبار بیشتر به دست بیاورد اجازه دهید مشتریان شما و برندتان را در ذهن خود حک کنند. مخاطبین و مشتریان شما این ساک های تبلیغاتی را همواره همراه خواهند داشت پس چه بهتر که روی آن چاپ لوگوی خود را بزنید و فروش خود را بیشتر کنید. قیمت چاپ روی ساک تبلیغاتی چندان زیاد نخواهد بود و بسیار ارزان تمام می شود و نتیجه چاپ روی ساک تبلیغاتی کاغذی چندین برابر هزینه است که برای چاپ پرداخت می کنید.

کاغذ پوستی

مشخصا قبل از بسته بندی نیاز است محصول شما جهت زیبایی بیشتر و محافظت از محصول و همچنین جذابیت بیشتر برای بسته بندی از کاغذ پوستی استفاده کنید. مجموعه ما کاغذ های پوستی را در بسته های 100 عددی عرضه می کند.

کاغذ پوستی
کاغذ پوستی

برچسب کاغذی آماده

برای چسباندن کاغذ پوستی و همچنین درب ساک دستی می توان از انواع لیبل های کاغذی و آماده و ارزان استفاده کنید. جهت سفارش و مشاهده نمونه وارد لینک شوید و پس از انتخاب طرح سفارش خود را ثبت کنید.

برچسب کاغذی آماده
برچسب کاغذی آماده

تولید بگ کاغذی

مجموعه ما سال های زیادی است در زمینه تولید بگ کاغذی فعالیت دارد شما می توانید با انتخاب طرح مورد نظر یا درخواست طراحی برای ما نوع بگ کاغذی را انتخاب کنید و در سریعترین زمان و مناسب ترین قیمت محصول مورد نطر را دریافت کنید. تولید این بگ های کاغذی با چاپ اختصاصی نیاز به زمان حداقل 14 روز کاری می باشد چرا که پروسه چاپ و پاکت سازی کمی زمان بر هست بنابر این برای درسافت خروجی مناسب عجله نکنید.

شاپینگ بگ کاغذی

شاپینگ بگ کاغذی دارای ويژگی های بسیار خوبی است که به بخشی از آن می پردازیم:

1- همه قسمت های آن قابل تغییر است

از جنس کاغذ گرفته تا نوع روکش و نوع چاپ به انتخاب شماست.


2- چاپ اختصاصی شاپینگ بگ 

انتخاب نوع طرح و زمینه مطابق با رنگ سازمانی خود انتخاب کنید.


3- در تعداد بیشتر قیمت مناسب تر و ارزان تر است

این موضوع همواره در چاپ برقار است که تعداد هرچه بیشتر باشد قیمت کمتر خواهد بود.

این قانون در شاپینگ بگ کاغذی نیز برقرار است.


4- انتخاب سایز و ابعاد آزاد

با توجه به نوع مصرف طول، عرض و ارتفاع خود را انتخاب کنید.

پاکت تبلیغاتی کاغذی

زیبایی و منحصر به فرد بودن پاکت تبلیغاتی کاغذی باعث می شود مهم ترین عامل برای انتخاب این نوع کالا نسبت به هم نوع خود ( پارچه ای و پلاستیکی ) به شمار می رود. تا آنجا که بسیاری از فراد فقط پاکت های تبلیغاتی کاغذی را برای حمل کالا خود انتخاب می کنند. چراکه می دانند ساک دستی پلاستیکی چقدر برای طبیعت مضر هست. این موضوع نشان دهنده این است که باید در انتخاب پاکت تبلیغاتی برای حمل کالا بسیار دقت شود این روزها مشتریان در امر زیبایی شناسنی بسیار حساس هستند.

هرچه زیبایی و کیفیت پاکت حمل تبلیغاتی بیشتر بیشتر باشد علاقه مشتری برای خرید و استفاده مجدد از آن افزایش پیدا خواهد کرد.

این به این معناست که برند شما توسط افراد در سطح شهر بدون سختی و با کمترین هزینه دیده می شود.

ساک دستی فانتزی و لاکچری

بسیاری از ما برای اینکه مخاطب خود را تحت تاثیر قرار دهیم به سراغ خرید ساک دستی های خاص و لاکچری می رویم که بهترین انتخاب است. انتخاب این نوع بگ لاکچری به فروش ما بسیار کمک می کند.

luxury paper handbag
luxury paper handbag

چاپ ساک کاغذی

چاپ ساک کاغذی بر روی 3 جنس گلاسه، کرافت و کاغذ کارتی تحریر انجام می شود که برای کاغذ گلاسه روکش سلفون در نظر گرفته ایم تا به مقاومت بیشتر ساک کاغذی کمک کند. از این ساک های کاغذی به عنوان ساک خرید جهت حمل و نقل و بسته بندی و همچنین تبلیغات موثر استفاده می شود. چاپ ساک کاغذی در مجموعه ما پیشرفته ترین دستگاه های صنعتی و به شکل چاپ افست و چهاررنگ و کاملا اختصاصی انجام می شود.

سفارش چاپ ساک کاغذی

سفارش چاپ ساک کاغذی در مجموعه ما با بیش از 15 سال سابقه در این زمینه با انواع جنس ساک کاغذی در تنوع جنس و رنگ های اختصاصی و آماده بسیار ساده است. کافی است مدل طرح و ابعاد خود را انتخاب کنید و با ما تماس بگیرید.

برخی از ويژگی های سفارش چاپ مجموعه تندیس:

 1. سرعت تحویل بالا
 2. قیمت های رقابتی
 3. چاپ ساک کاغذی به شکل اختصاصی
 4. توان بالای تولید
 5. طراحی جذاب و متنوع
 6. استفاده از متریال درجه یک در تولید
 7. همکاری با برند های معتبر

ساک خرید کاغذی

تمامی ارگان ها، شرکت های کوچک و بزرگ، استارت آپ ها و … همگی از ساک خرید کاغذی استفاده می کنند. این وسیله هم جنبه حمل کالا و بسته بندی دارد و هم تبلیغاتی. برای شهرت بیشتر کسب و کار خود حتما نیاز نیست هزینه زیادی انجام دهید یا اینکه حتما موسسه بزرگی باشید، بسیاری از موسسات کوچک و کسب و کارهای نوپا نیز می توانند از ساک های خرید کاغذی و چاپ روی آن استفاده کنند. بازاریابی خوب و هدفمند شما را سریعتر به اهدافتان می رساند و مسیر را برای شما هموار و سرعت پیشرفت شما را چند برابر می کند. کافی است که بازار هدف خود را بشناسید و بدانید که چگونه تبلیغ می کنید.

نکاتی قبل از سفارش ساک خرید کاغذی

قبل از این که شما قصد خرید ساک کاغذی را داشته باشید باید ابتدا به این نکته توجه کنید که ساک خرید شما حتما با کیفیت باشد تا مخاطب شما بتواند بارها از آن استفاده کند. چنانچه ساک دستی شما در همان ابتدا پاره شود اصلا خوشایند نیست و نشان دهنده ضعف کسب و کار شماست و همچنین باعث می شود مشتری استفاده کمتری از ساک خرید کاغذی کند و این به بازاریابی و هزنیه ای که شما کرده اید ضربه وارد می کند.

در نتیجه اطمینان داشته باشید که کیفیت ساک خرید کاغذی چقدر است تا مشتریان شما مدت زمان بیشتر از این ساک ها استفاده کنند.

نکته مهم طراحی ساک خرید کاغذی

بعد از کنترل کیفیت اطمینان پیدا کنید که ساک خرید کاغذی از نظر طرح و رنگ مرتبط با نام تجاری شما می باشد تا تاثیر بیشتری روی مخاطب خود بگذارید. هر لوگوی شما بهتر دیده شود و متناسب با طراحی باشد نتیجه بهتری از سفارش ساک خرید خواهید داشت. یک طراحی خوب می تواند برند شما را در چشم مشتریان بیش از پیش معتبر کند چرا که طراحی ساک خرید کاغذی یکی از مهم ترین عوامل شکست یا موفقیت در سفارش خرید ساک کاغذی می باشد.

قیمت بگ کاغذی

قبل از سفارش حتما به این مورد توجه کنید که عوامل زیادی در قیمت بگ کاغذی تاثیر گذار است. چنانچه محصولی مانند مانتو یا پالتو دارید باید از بگ کاغذی بزرگ استفاده کنید که طبیعتا قیمت بیشتری دارد اما برای کالای کوچکتر از بگ کاغذی با ابعاد کوچک استفاده می شود که قیمت ارزان تر و کمتری نسبت به سایز بزرگ دارد. جنس کاغذ یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین قیمت بگ کاغذی به شمار می رود. همچنین برخی خدمات مانند برجسته کاری، طلاکوبی، دسته اضافه، تغییر نوع بند بگ کاغذی و… در قیمت تاثیر گذار است.

چرا خرید بگ کاغذی ؟

خرید بگ کاغذی چندان دشوار نیست. برای شروع طراحی خود را برای ما بفرستید یا از تیم ما درخواست کنید این کار را برای شما طبق اندازه بگ کاغذی انجام دهند. سپس نوع کاغذ را انتخاب کنید و سفارش خود را ثبت کنید. جهت خرید بگ کاغذی با مشاوران ما تماس بگیرید و بعد از دریافت بهترین تصمیم اقدام به خرید کنید. زمان تحویل برای بگ های کاغذی سفارشی 14 روز کاری است.

مهم ترین مزیت سفارش شاپینگ بگ

اجازه بدهید این بار برعکس تصور کنیم و حال بد را در نظر بگیریم! برفرض سفارش شاپینگ برگ شما نتیجه ای در تبلیغات و بازاریابی شما نداشت. با این وجود هم شما ضرر نکرده اید. به این دلیل که در هر صورت سفارش بگ شاپ کاغذی اگر برای شما تبلیغات هم نکند جنبه حمل کالا و بسته بندی خواهد داشت.

با این وجود امکان ندارد شاپینگ بگ و سفارش چاپ روی آن تاثیری نداشته باشد. این روش از تبلیغ جز بهترین راه های معرفی کسب و کار شما می باشد چراکه این روز ها بسیار به استفاده از شاپینگ بگ نیاز دارند.

چرا ساك دستي تبليغاتي کاغذی مهم است؟

این روزها غالب افراد تمایل دارند از ساک دستی تبلیغاتی کاغذی استفاده کنند به دلیل اینکه حمل آن آسان است، به سادگی تمیز می شوند و وسایل را با مقاومت درون خود نگه می دارد. در واقع ساک کاغذی تبلیغاتی از زمان های دور تا کنون بخشی از تجارت بوده است به شکلی که بازرگانان و تجار محصولات خود را برای توزیع و حمل درون آن قرار داده و به مشتریان عرضه می کردند. بعد از گذشت سال ها هنوز هم ساک کاغذی تبلیغاتی توسط شیرینی فروشی، آجیل و خشکبار، خرده فروشان، عمده فروشان، نانوایی ها، فروشندگان مواد غذایی، بوتیک و … مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت ساک تبلیغاتی

عوامل زیادی در تعیین قیمت ساک تبلیغاتی موثر است یکی از این عوامل مهم تعداد سفارش می باشد. چنانچه شما قصد سفارش با تعداد کم را دارید قیمت نهایی برای بیشتر از ثبت سفارش و خرید با حداقل 1000 عدد تمام خواهد شد. بنابراین بهتر است اگر برای آینده برنامه ریزی بلند مدت دارید حتما از چاپ اختصاصی ساک تبلیغاتی استفاده کنید چراکه هم قیمت ارزان تری خواهد داشت و هم اینکه کیفیت چاپ بسیار بهتر از چاپ های معمولی خواهد بود.

سفارش ساکهای تبلیغاتی

بسیار از افراد و مجموعه های کوچک و بزرگ برای تبلیغات و حمل کالای خود از سفارش ساکهای تبلیغاتی می دهند. برخی به سراغ نوع پارچه ای می روند برخی نایلونی و برخی هم کاغذی. البته هر کدام از این ساک های تبلیغاتی ويژگی های و معایب خود را دارد و شما باید انتخاب کنید بسته به نیاز و میزان بودجه خود بهترین انتخاب کدام است.

به طور مثال کیسه های پارچه ای با دوام هستند قیمت و زیبایی متوسط دارد. کیسه های نایلونی دوام متوسط قیمت ارزان دارند اما زیبایی ندارند. و ساک کاغذی زیبایی بالا مقاومت متوسط و البته قیمت بالایی نیز دارند.

شما می توانید هر کدام از این محصولات را با انتخاب درست به ما سفارش دهید و محصول و پاکت یا کیسه خود را در سریع ترین زمان با قیمت های رقابتی و کیفیت عالی دریافت کنید.

قيمت ساك دستي کاغذی تبليغاتي

تعیین قیمت ساک دستی کاغذی تبلیغاتی یا همان بگ شاپ بر اساس نوع طراحی، تعداد و ابعاد سفارش، هزنیه قالب سازی، نوع و گرماژ کاغذ، یووی موضعی،نوع دسته و بند، نوع روکش براق یا مات و سایر خدمات وابسته مشخص می شود. از دیگر ويزگی های بارز ساک های دستی تبلیغاتی کاغذی می توان به تنوع در جنس کاغذ، نوع رنگ قابلیت چاپ تصویر و انتخاب نوع دستگیره اشاره کرد که در ساک پارچه ای و نایلونی قابل اجرا نیست.

برای سفارش این محصول به صورت اختصاصی و سفارش نیاز به حداقل 500 عدد می باشد که البته سفارش در تعداد کم نیز در این مجموعه امکان پذیر است. ساک های کاغذی تبلیغاتی برای شما ويژگی 2 گانه دارد، هم تبلیغات و برند سازی شما را انجام میدهند و هم اینکه برای حمل و بسته بندی کالای شما بسیار جذاب هستند. برای ثبت سفارش و مشاهده لیست قیمت با ما در ارتباط باشید.

قیمت چاپ ساك دستي چقدر است

نوع چاپ معمولا تعیین کننده قیمت چاپ ساک دستی می باشد. برای سفارش های کمتر از 500 عدد از چاپ سیلک و برای سفارش های بیش از این تعداد از چاپ افست اسفاده می شود که روی قیمت تاثیر گذار است. حتی نوع چاپ در چاپ افست مهم است تکرنگ 2 رنگ یا چهاررنگ باشد. در بعضی مواقع مشتری نیاز به رنگ پنجم که عمولا طلایی یا نقره ای است پیدا می کند.

بگ شاپ کاغذی چیست ؟

بگ شاپ کاغذی وسیله ای هوشمندانه جهت تبلیغات در جنس کاغذ گلاسه و کرافت است. بگ شاپ های کاغذی تبلیغاتی بهترین وسیله جهت حمل کالا به عنوان ساک خرید است. همچنین از بگ شاپ کاغذی برای تبلیغات و برند سازی نیز استفاده می شود. این روزها بسیاری از مخاطبین در میان انبوهی از گزینه های تبلیغاتی به سراغ ساک های دستی تبلیغاتی یا همان بگ کاغذی می روند چراکه از قدرت بازدهی این کالا خبر دارند. مجموعه ما با تجربه سال ها تولید این محصول به صورت اختصاصی و آماده در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت این خدمات را انجام می دهد.

با سفارش بگ تبلیغاتی سرها را به سمت خود بچرخانید

تاحالا به این موضوع جذاب فکر کرده اید که روشی وجود دارد که می توانید 2 جانبه به بازاریابی محصولات خود بپردازید؟ سوال می کنید چطور ؟ جواب ساده است با سفارش بگ تبلیغاتی!

لین بگ های تبلیغاتی که برند و لوگوی شما روی آن چاپ شده است هم می توانند بروشور، کاتالوگ و نمونه محصولات خود را به دست مشتری برساند و از آن برای اهداف نیز استفاده کرد مانند حمل کالای دیگر و استفاده مجدد در حالی که برند شما چاپ شده و در معرض دید عموم است.

بگ های تبلیغاتی و کاغذی بادوام بالا و کیفیت مناسب زمان بیشتری در شرایط گوناگون در دستان مشتریان شما باقی می ماند. در نتیجه از کیفیت غافل نشوید. بگ تبلیغاتی شخصی شده با چاپ لوگو و مشخصات شما به سرعت و به سادگی از طریق مشتریان شما در خیابان و معابر منتشر می شود.

چاپ بگ شاپ

چاپ بگ شاپ شاید یکی از مهم ترین قسمت های ثبت سفارش و خرید بگ شاپ است. پس از ثبت سفارش به هیچ عنوان چاپ روی آن را دست کم نگیرید چراکه همانطور که عنوان شد این بگ شاپ های تبلیغاتی تا مدت ها در دستان مشتریان و افراد باقی می ماند و این بهترین فرصت برای تبلیغات ساده و پرکاربرد است. طبیعی است که هر چه ابعاد بگ کاغذی بزرگتر باشد ابعاد و فضای چاپ نیز بزرگتر خواهد بود بنابراین بگ های بزرگتر دید بیشتری دارند و راحت تر از فضای دور دیده می شود.

چاپ ساک دستی کاغذی برای نمایشگاه

درست زمانی که شما برای تبلیغات خود در نمایشگاه غرفه اجاره می کنید باید به فکر طراحی و چاپ ساک دستی کاغذی برای محل و معرفی محصولات خود باشید. در نمایشگاه ها غرفه های متنوعی وجود دارد که هرکدام محصولات خود را مانند کاتالوگ، بروشور، نمونه محصول و … به نمایش عموم می گذارند. درست در زمانی که شما این محصولات و تبلیغات خود را درون یک ساک دستی کاغذی زیبا قرار داده و به مشتری ارائه کنید اطمینان داشته باشید افراد بیشتری از غرفه شما دیدن می کنند و نمونه های شما را تهیه کرده و با خود می برند. این محصول یک

زمانی که در نمایشگاه ها برای تبلیغ محصول خود، غرفه ای اجاره می‌کنید به فکر طراحی و چاپ بگ تبلیغاتی مخصوص محصول خود نیز باشید. در نمایشگاه ها غرفه‌های متعددی وجود دارند که هر کدام محصول خود را در معرض نمایش عموم قرار داده‌اند و بروشورها و تراکت‌ها و … فراوانی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

زمانی که بروشورها و تراکت‌های شما همراه با یک ساک دستی که بتوان چیزهای دیگری را نیز درون آن قرار داد ارائه شود مطمئن باشید علاوه بر این که افراد بیشتری از غرفه‌ی شما این محصولات را تهیه می‌کنند و یک منبع سیار تبلیغ و بازاریابی نیز خواهید داشت. اگر شما از تراکت های معمولی یا بروشور های نازک استفاده می کنید ساک دستی کاغذی کرافت کافی است و چنانچه محصولی سنگین تر دارید از ساک دستی گلاسه یا حتی پارچه ای استفاده کنید که تحمل وزن بیشتری دارند.

چاپ روی این ساک های دستی کاغذی و تبلیغاتی را فراموش نکنید که بسیار مهم هستند سعی کنید چاپ لوگو یا کمپین تبلیغاتی شما تمام محیط بگ را بپوشاند چراکه کل محیط سام دستی قابلیت چاپ دارد. مشتریان و مراجعه کنندگان خود را به وسیله طراحی جذاب، بند های خاص و کاغذ زیبا مجذوب خود کنید.

چاپ پاكت تبليغاتي

صاحبین کسب و کار و برند ها این روز ها با طراحی و چاپ پاکت تبلیغاتی هویت بصری کسب و کار خود را تقویت می بخشند و فروش خود را چند برابر می کنند. به دلیل رایج شده استفاده از پاکت تبلیغاتی کاغذی این محصول را می توان به عنوان ابزاری هدفمند و قدرتمند برای تبلیغات برشمرد. و شاید به همین دلیل است که می توان کاربرد پاکت های تبلیغاتی کاغذی را بهترین نوع تبلیغات انتخاب کرد.

ساک دستی تبلیغاتی

برند و کسب و کار شما هرچه که باشد به ساک دستی تبلیغاتی و پاکت نیاز خواهید داشت. پاکتی که برند و لوگوی شما روی آن چاپ شده باشد. متاسفانه بسیاری از این مساله مهم غافل هستند و آن را مهم نمی پندارند. طبیعی است که زمانی که شما جنس یا محصولی را به مخاطب و مشتریان خود می دهید باید آن را درون ساک دستی تبلیغاتی قرار دهید. با این کار هم اینکه برند خود را تبلیغ کرده اید و هم اینکه به مخاطب خود احترام گذاشته اید.

طراحی و چاپ پاکت اختصاصی کاغذی

در حقیقت طراحی و چاپ پاکت اختصاصی کاغذی بیشتر از هر چیز دیگری برای کسب و کار شما سودآور است. این پاکت های تبلیغاتی از جمله پاکت حملی است که به شکل غیر مستقیم روی برند سازی و هویت شما تاثیر دارد.

خرید پاکت تبلیغاتی

با ثبت سفارش و خرید پاکت تبلیغاتی از مزایای زیر برخوردار می شوید:

 1. برند سازی می کنید یا آن را ارتقا می دهید.
 2. به مخاطبین و مشتریان خود احترام می گذارید.
 3. بسته های اختصاصی و ويژه برای تحویل کالا دارید.

روند توليد ساك تبليغاتي کاغذی چگونه است؟

روند تولید ساک تبلیغاتی کاغذی از شما آغاز می شود که ابتدا به انتخاب و تعیین نوع جنس، ابعاد و تعداد برمیگردد. برای شروع و پس از انتخاب این موارد به سراغ طراحی ساک تبلیغاتی می رویم. شما انتخاب می کنید که نوع طراحی به چه شکل باشد. ساده یا طرح دار و حتی نوع رنگ تکرنگ یا تمام رنگی این موارد برای شکل طراحی تاثیر گذار است. پس از انتخاب و طراحی مرحله خرید کاغذ و لیتوگرافی انجام می شود و سفارش طراحی برای زینک سازی ارسال می شود.

پس از آماده شدن زینک سفارش و کاغذ برای چاپخانه ارسال می شود و بعد از چاپ روی کاغذ چنانچه قالب از پیش آماده داشته باشید که هیچ در غیر این صورت نیاز به ساخت قالب دارید و بعد از آماده شدن قالب و بعد از چاپ سفارش برای دایکات و ضرب قالب ارسال می شود.

بعد از این مرحله به سراغ آخرین مرحله می رویم. پاکت سازی درواقع یکی از مهم ترین مراحل ساخت ساک تبلیغاتی است که انجام درست آن بسیار اهمیت دارد تا خوب چسب بخورد و سوار شود که از مقاومت ساک کم نشود و بهترین کارایی را داشته باشد. تمامی این موارد در پشت صحنه چاپ با بهترین متریال و دستگاه های روز دنیا در چاپ تندیس انجام می شود.

تولید بگ تبلیغاتی کاغذی

شرکت ما سالها است در زمینه تولید بگ تبلیغاتی کاغذی فعالیت دارد. تولید با جنس های متنوع کاغذی و مقوایی ويژه مصارف گوناگون می باشد. تمامی مراحل از چاپ تا پاکت سازی اینجا به وسیله دستگاه های تمام اتومات انجام می شود. بگ های کاغذی تبلیغاتی برای مصارف تبلیغاتی، کادویی، فست فود و رستوران، بوتیک، شال و روسری و … به کار می رود. برای آشنایی بیشتر با تولیدات ما از صفحه مربوط دیدن فرمایید. این مهصول بسیار مناسب هدیه تبلیغاتی نیز می باشد.

فروش ساک دستی کاغذی

ساک دستی کاغذی از بهترین و پرطرفدارترین اقلام برای حمل انواع کالا به کار می رود. بسیاری از فروشگاه ها و مزون های معتبر برای محصولات خود از ساک دستی کاغذی گلاسه و کرافت در سایز های متنوع می روند. در این مجموعه فروش ساک دستی کاغذی با چاپ انجام می شود تا شما بیشترین کارایی و استفاده را از این کالا داشته باشید. حتی شما اگر برای کالای خود جعبه داشته باشید با این وجود هم نیاز به پاکتی برای حمل دارید. بهترین گزینه برای ارائه کالا استفاده از ساک دستی کاغذی است به خصوص نوع کرافت آن که با جعبه های کرافت همخوانی دارد.

برند ها و شرکت ها ساک های دستی کاغذی را دوست دارند چراکه تبلیغات بسیار جذابی هستند. این روزها وقتی به خرید محصولی می رویم کالای خود را درون کیسه تحویل می گیریم و برای ما بسیار عالی خواهد بود که کالای خود را درون ساک دستی جذاب و کاغذی تحویل بگیریم در این صورت حتی به تبلیغ چاپ شده روی آن توجه می کنیم و تا زمانی که دوام داشته باشد از آن استفاده می کنیم.

بیشتر از نیمی از ساک دستی های بازار از کاغذ تولید می شود و چیزی در حدود 70% از کاغذ محبوب کرافت استفاده می کنند چرا که هم بسیار ارزان است و زیبایی دوچندانی دارد.

مشاهده ویدئو چاپ ساک دستی گلاسه طلاکوب در YOUTUBE

قابلیت بازیافت ساک دستی کاغذی

ساک های دستی کاغذی برخلاف نوع پلاستیکی قابلیت بازیافت دارند و علاوه بر سازگاری با محیط زیست، قابلیت تجزیه دارد. درنتیجه می توانند به شکل موثر و کارآمد از بین بروند و یا بازیافت شوند و در مکان های تخلیه جمع نمی شوند. این باعث می شود این کاغذ ها به شکل متناوب بازیافت شود و دیگر نیازی به قطع درختی نیست. 🌱

خرید اینترنتی ساک دستی کاغذی

این روزها به دلایل مختلف که به آن اشاره می کنیم مانند:

 • آلودگی هوا
 • بیماری
 • شلوغی
 • نداشتن وقت کافی
 • عدم دسترسی به فروشنده
 • راحتی خرید و …

بسیاری از افراد به جای مراجعه حضوری اقدام به خرید اینترنتی ساک دستی کاغذی می کنند. شما هم می توانید بعد از انتخاب ابعاد، تعداد و نوع جنس بگ پارچه ای آماده با ما از طریق شبکه های اجتماعی در تماس باشید و به شکل غیر حضوری و آنلاین یا تلفنی سفارش خود را ثبت و خرید خود را انجام دهید. 🌍🛒

خرید اینترنتی و آنلاین ساک دستی
خرید اینترنتی و آنلاین ساک دستی

خرید آنلاین چاپ بگ کاغذی

خرید آنلاین چاپ بگ کاغذی یکی از بهترین گزینه ها می باشد چرا که دیگر نیاز نیست که شما زمان زیادی را صرف جست و جو در بازار و مغازه ها کنیم. علاوه بر این خرید حضوری مشکلات خاص خود را دارد مانند شلوغی، مشکلات آلودگی صوتی و بسری و … که به ان اشاره شد. فقط کافیست با مشاورین ما تماس بگیرید و سفارش خود را به شکل آنلاین و غیر حضوری ثبت کنید. مشاوره آنلاین را از کارشناسان ما برای بهترین خروجی از این سفارش داشته باشید.

چاپ سفارشی ساک دستی

چاپ سفارشی ساک دستی کاغذی به 2 روش امکان پذیر است. آنلاین و شبکه اجتماعی. شما می بایست ابتدا طرح خود را مطابق با قالب های ما آماده و ارسال کنید. درصورتی که دسترسی به طرح یا طراح را ندارد مجموعه ما با دریافت هزینه طراحی این کار را برای شما انجام خواهد داد. چاپ سفارشی ساک دستی معمولا روی کاغذ کاهی ( کرافت ) یا گلاسه انجام می شود؛ شما می توانید طرح خود را انتخاب کنید که به شکل تکرنگ 2 رنگ یا 4 رنگ باشد.

خرید ساک دستی سفارشی

پس از نهایی طرح و تایید شما پروسه تحویل 15 روز خواهد بود که برای حداقل سفارش 1000 عدد می باشد. برای خرید ساک دستی سفارشی و استعلام قیمت این محصول به دلیل نوسانات همیشگی قیمت کاغذ و منسوجات مرتبط می بایست قیمت به روز اعلام شود که می توانید از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید.


تهیه و تنظیم گروه محتوا نویسی چاپ تندیس 

Print Friendly, PDF & Email
5/5 (2 نظر)
نوشتهٔ پیشین
بند ساک دستی کاغذی
نوشتهٔ بعدی
لیست قیمت نایلون و نایلکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

اینستاگرام چاپ تندیس
enemad-logo