مشخصات کلی جعبه های آماده پذیرایی

 • ابعاد ساده: 22x12x15
 • گرماژ: 550 گرم
 • نوع جنس : کرافت 3 لایه / لمینتی + سلفون مات
 • زمان تحویل: 2 ساعت
 • قابلیت چاپ: دارد 
 • حداقل سفارش: 50 عدد
جعبه پذیرایی آماده کرافت

جعبه پذیرایی آماده کرافت

جعبه پذیرایی آماده کرافت
جعبه پذیرایی آماده کرافت
بسته 50 عددی 420/000 تومان
جعبه پذیرایی آماده سفید

جعبه پذیرایی آماده سفید

جعبه پذیرایی آماده سفید
جعبه پذیرایی آماده سفید
بسته 50 عددی 620/000 تومان
جعبه پذیرایی آماده مشکی

جعبه پذیرایی آماده مشکی

جعبه پذیرایی آماده مشکی
جعبه پذیرایی آماده مشکی
بسته 50 عددی 700/000 تومان
پک پذیرایی ترحیم آماده

پک پذیرایی ترحیم آماده

پک پذیرایی ترحیم آماده
پک پذیرایی ترحیم آماده
بسته 50 عددی 700/000 تومان
جعبه پذیرایی ترحیم خام سایز کوچک

جعبه پذیرایی ترحیم خام
سایز کوچک

جعبه پذیرایی ترحیم خام سایز کوچک
جعبه پذیرایی ترحیم خام
دونه ای 10000 تومان

ابعاد جعبه های آماده پذیرایی + جنس رنگ جعبه های آماده پذیرایی
22x12x15مشکی
جنس مقوای 550 گرمسفید
حداقل سفارش 50 عددکرافت

جعبه آماده پذیرایی
جعبه آماده پذیرایی

جعبه آماده پذیرایی این روز های بسیار مورد استفاده قرار می گیرد که معمولا برای قرار دادن مواد غذایی جهت پذیرایی و دیگر اقلام مانند قاشق، چاقو پلاستیکی و … در مراسم های مخطلف مورد استفاده قرار می گیرد. این جعبه های آماده جهت پذیرایی در بسته های 50 عددی به فروش می رسد و نیازی نیست برای سفارش و خرید این جعبه های تعداد زیادی سفارش دهید.

شما می توانید این جعبه های پک پذیرایی خام رو از فروشگاه آنلاین چاپ تندیس خرید و در سریع ترین زمان دریافت کنید.

این جعبه های آماده بسیار سبک هستند و زیبا و به راحتی قابل حمل و استفاده می باشد و علارقم اینکه از جنس کاغذ ساخته شده است بسیار مقاوم است و به این سادگی پاره یا خراب نمی شود. در کنار ثبت سفارش جعبه های پذیرایی آماده می توانید از ساک های دستی آماده کاغذی یا ساک های پارچه ای آماده استفاده کنید و این پک ها رو داخل این ساک دستی ها قرار دهید. این امر به زیباتر شدن محصول بسیار کمک می کند.

پک مقوایی آماده پذیرایی کرافت
پک مقوایی آماده پذیرایی کرافت

تهیه این پک ها را بسیار ساده است و شما می توانید در مدت بسیار کوتاهی کمتر از 1 روز این محصول را درب منزل دریافت کنید همچنین امکان چاپ روی این کالا فراهم است که البته به مدت زمان تحویل اضافه خواهد شد. تهیه و خرید پک های آماده پذیرایی برا مراسم شما جلوه و اعتبار ويژه ای می دهد و کار پذیرایی را آسان تر می کند و باعث ایجاد نظم در مراسم می شود. از دیگر ويژگی این پک پذیرایی این است که از اسراف مواد غذایی جلوگیری می شود و بسیار مهم است.

reception-ready-box
reception-ready-box

چرا باید از پک پذیرایی آماده استفاده کنیم ؟

چرا باید از پک پذیرایی آماده استفاده کنیم … خوب بسیار ساده و منطقی به نظر می رسد که در مراسم مهم ما پذیرایی به شکل کاملا آبرومندانه و منظم برگزار شود که این امر یکی از مخاطرات مهم میزبان برای پذیرایی از مدعوین و مهمان خود می باشد به خصوص برای ما ایرانی ها که بسیار مهمان نواز هستیم و استقبال از مهمان برایمان بسیار اهمیت دارد.

در این برحه از زمان با توجه به شیوع کرونا برای استقبال از مهمانان با محدودیت های بیشتری مواجه هستیم و مثل گذشته شاید نتوانیم بشقاب + میوه در اختیار آنها قرار دهیم و نیاز داریم میوه و پک غذای مهمانان را درون بسته ای آماده ئ شیک قرار دهیم و به مهمان خود بدهیم.

پک مقوایی آماده پذیرایی سفید
پک مقوایی آماده پذیرایی سفید

جنس پک پذیرایی آماده

جنس پک پذیرایی تولید شده از مواد اولیه و کاملا بهداشتی می باشد و مواد غذایی درون آن خراب نمی شود و تمیز و مربت باقی خواهد ماند همچنین از برای تولید پک از مقوای 550 گرم 3 لایه استفاده شده به به مقاومت این پک ها بسیار کمک می کند و به این سادگی ها خراب یا آسیب نمی بیند. جنس در واقع با استفاده از تولیدات اولیه همان جعبه و کارتن های معمولی استفاده شده است.

چه اقلامی را می‌توان در جعبه های آماده جهت پذیرایی قرار داد؟

این جعبه های آماده با ابعاد مناسب قرار دادن 1 پرس غذا + میوه و آب میوه طراحی شده است با مقاومت مناسب که به جعبه آسیبی وارد نمی شود و محتویات داخل آن سقوط نمی کند همچنین فضای اضافه برای اقلام اضافه شامل نمک، چنگال، قاشق و چاقو پلاستیکی وجود خواهد داشت.

مهم ترین مزیت های پک مقوایی آماده پذیرایی

 • پک مقوایی آماده پذیرایی در این شرایط بحرانی کرونا کاملا بهداشتی است.
 • این پک های آماده بسیار سبک است و به سادگی قابل حمل می باشد.
 • جعبه پک پذیرایی مانع از اصراف مواد غذایی می شود.
 • جعبه های آماده، پذیرایی از مهمانان را ساده تر می کند.
 • جعبه های پذیرایی قابل چاپ می باشد.
 • تهیه این جعبه ها بسیار ساده و در کمترین زمان انجام می شود این امر برای افرادی که نیاز فوری دارند بیسار مناسب است.
 • قابلیت سفارش تعداد کم (50) عدد از دیگر ويژگی های مهم این پکها به شمار می رود.
 • پک های پذیرایی به برگزاری باشکوه مراسم شما کمک ويژه ای می کند.
 • جعبه پک پذیرایی از نظر اقتصادی به صرفه است.
 • این پک ها به مراسم شما نظم می دهد و مانع از ریخت پاش های بی رویه می شود.
 • جعبه پک های آماده پذیرایی تجزیه پذیر است و دوست محیط زیست.
 • جعبه آماده پذیرایی بسیار شیک و لوکس است.
پک مقوایی آماده پذیرایی مشکی
پک مقوایی آماده پذیرایی مشکی

جعبه مقوایی ارزان پذیرایی

جعبه مقوایی پذیرایی ارزان مناسب برای انواع مراسم پذیرایی ترحیم، مولودی، جشن های خاص و غیره می باشد. این جعبه های ارزان و با کیفیت قابل سفارش حداقل 50 عددی از چاپ تندیس می باشد. قیمت مناسب جعبه های مقوایی پذیرایی باعث شده که طرفداران بسیاری داشته باشد. مدت زمان تحویل این کالا 2 ساعت می باشد و بسیار مناسب برای افرادی که برای مراسم خود عجله دارند. نوع دست گیره این کالا بسیار مناسب حمل می باشد و دیگر نیازی به بند های حمل ساک دستی نمی باشد.

جعبه پذیرایی ارزان
جعبه پذیرایی ارزان

قیمت جعبه آماده پذیرایی

قیمت جعبه های آماده پذیرایی بسته به نوع جنس و تعداد سفارش می باشد جهت مشاهده قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید. همچنین می توانید برای مشاهده قیمت بروز به ابتدای همین مقاله مراجعه کنید.

چاپ روی جعبه های آماده پذیرایی

چاپ روی جعبه های آماده پذیرایی به سادگی امکان پذیر است حتی با تعداد کم. شما می توانید متن یا لوگوی خود را برای ما ارسال کنید و در سریعترین زمان محصول خود را با چاپ تحویل بگیرید. نوع چاپ روی این جعبه ها با همان روش معروف سیلک دستی انجام می شود. جهت اطلاعات بیشتر با شماره های تماس ما در واتس آپ ارتباط برقرار کنید. همچنین اگر زمان زیادی برای چاپ ندارید می توانید از لیبل های کاغذی آماده استفاده کنید و روی جعبه بچسبانید.

کاربرد جعبه مقوایی جهت پذیرایی

جعبه های مقوایی جهت پذیرایی کاربرد های متنوعی دارد اما شاید مهم ترین آنها موارد زیر باشد:

 • جعبه پک پذیرایی جهت ترحیم
 • جعبه پک پذیرایی جهت سالگرد و چهلم
 • جعبه پک پذیرایی جهت سمینار ها
 • جعبه پک پذیرایی جهت جشن تولد
 • جعبه پک پذیرایی جهت تالار و عروسی
 • جعبه پک پذیرایی جهت بزرگداشت ها
 • جعبه پک پذیرایی جهت گردهم آیی
 • جعبه پک پذیرایی جهت نمایشگاه ها
جعبه پذیرایی ترحیم
جعبه پذیرایی ترحیم

پک جعبه پذیرایی آماده دوست محیط زیست🌱

نوع جنس این جعبه های مقوایی بسیار سازگار با محیط زیست است به همین دلیل است که بسیار مناسب تر از مدل های نایلونی و پلاستیکی می باشد که به محیط زیست آسیب می زند. همچنین این جعبه های مقوایی قابل بازیافت است و می تواند مجددا به چرخه تولید بازگردد و مورد استفاده قرار گیرد. 🌍

نمونه در سایت غیر ایرانی 

نمونه در سایت ایرانی 

چرا استفاده از جعبه آماده جهت پذیرایی اهمیت دارد ؟

توجه نشان دارن به هر مراسمی شاید مهم ترین دقدقه میزبان باشد. بنابراین برگزاری مارسم باشکوه و با کیفیت بیسار بسیار اهمیت دارد. استفاده از این جعبه های آماده جهت پذیرایی باعث ایجاد نظم و عدم ریخت و پاش می شود و مانع از دورریخت مواد غذایی و اصراف می شود. جهت زیبایی بیشتر و دست نخوردن و تمیز مانده اقلام غذایی داخل پک می توانید از کاغذ های پوستی آماده ما استفاده کنید.

جعبه خالی پک پذیرایی

جعبه خالی پک پذیرایی قابل سفارش در جنس های کرافت و لمینتی سفید و مشکی می باشد. توجه داشته باشید این جعبه ها خالی است و محتویات و مواد غذایی ندارد و وظیفه پر کردن مواد غذایی داخل این جعبه ها به عهده خریدار محترم می باشد.

خرید جعبه پذیرایی چاپ تندیس
خرید جعبه پذیرایی چاپ تندیس

جعبه خالی پک پذیرایی
جعبه خالی پک پذیرایی

جعبه خالی پک پذیرایی کرافت
جعبه خالی پک پذیرایی کرافت

جعبه خالی پک پذیرایی سفید چاپ تندیس
جعبه خالی پک پذیرایی سفید چاپ تندیس

پک پذیرایی لاکچری

پک پذیرایی لاکچری یکی از مهم ترین کالا ها برای مراسم مهم به شمار می رود ما این شرایط و محصول را آماده کردیم تا شما با خیالی آسوده به برگزاری مراسم خود بپردازید. پک پذیرایی لاکچری قابل سفارش حداقل پنجاه عدد و زمان تحویل فوری 2ساعت است. برای استفاده بهتر از این پک ها می توانید جعبه را داخل کیسه های پارچه ای یا برای آن ساک دستی اختصاصی با چاپ سفارش دهید و حمل کنید.

جعبه پذیرایی لاکچری
جعبه پذیرایی لاکچری

ساک دستی کاغذی فانتزی

در کنار این پک های آماده پذیرایی می توانید از ساک های کاغذی و فانتزی استفاده کنید که به جذابیت این محصول اضافه خواهد کرد.

ساک دستی کاغذی فانتزی
ساک دستی کاغذی فانتزی

جعبه پذیرایی مقوایی

جعبه پذیرایی مقوایی گزینه ای بسیار مناسب برای استفاده در مراسم شما است کیفیت این محصول بسیار عالی، بهداشتی و قیمت مناسب دارد. از روبان های تبلیغاتی با چاپ هم میتوان برای زیبایی بیشتر استفاده شود.

نمونه های جعبه های پذیرایی در سایت خارجی 

جعبه پذیرایی مقوایی tandispack.ir
جعبه پذیرایی مقوایی tandispack.ir

کیسه متقال برای حمل جعبه پذیرایی

کیسه های متقال و نخی بسیار مناسب برای حمل این جعبه های آماده پذیرایی می باشد به این دلیل که با توجه به بافت نخی این محصول رطوبت را درخود نگه نمیدارد و مواد غذایی و میوه و سیفیجات در آن تازه می ماند. می تواند در کنار سفارش جعبه پک پذیرایی کیسه های متقال را نیز به ما سفارش دهید و در اولین زمان آن را دریافت کنید.

فروش کیسه متقال در تعداد کم
فروش کیسه متقال در تعداد کم

مزیت استفاده از جعبه خام پذیرایی؟

استفاده از جعبه خام پذیرایی از این جهت اهمیت دارد که شما می توانید با خرید جعبه خام هر محصولی که مد نظر دارید به سلیقه خود درون آن قرار دهید جنس این جعبه ها از مقوای 3 لایه (سینگل کرافت ) با گلاسه 200 گرم و روکش لمینت استفاده شده است که به استقامت این جعبه های آماده جهت پذیرایی بسیار کمک می کند. این محصول می تواند به راحتی تا 3 کیلو وزن را تحمل کند و با نوع مشابه و تک لایه گلاسه و ساده آن بسیار متفاوت است.

جعبه خام پذیرایی
جعبه خام پذیرایی

قیمت پک خالی پذیرایی

قیمت پک خالی پذیرایی بسته به نوع جنس کرافت با گلاسه و همچنین تعداد سفارش این محصول بستگی دارد. جهت خرید و استعلام قیمت پک خالی پذیرایی می توانید ابتدای صفحه را مشاهده کنید و یا با شماره 09124554067 در شبکه اجتماعی در تماس باشید و قیمت به روز را دریافت کنید. همچنین امکان تخفیف برای همکاران نیر فراهم است.

سفارش جعبه پذیرایی

برای سفارش جعبه پذیرایی کافی است پس از انتخاب نوع جنس و تعداد و همچنین نوع چاپ ( در صورت نیاز ) با مجموعه ما چاپ تندیس تماس بگیرید و یا در شبکه های اجتماعی در تماس باشید و سفارش و خرید خود را ثبت کنید. ارسال جعبه پذیرایی کاغذی 2 ساعته می باشد و زمان تحویل نوعی چاپی 5 روز می باشد. همچنین امکان ارسال به سراسر کشور فراهم است.

مزایای خرید کارتن پذیرایی چیست؟

این جعبه ها که با عنوان کارتن پذیرایی نیز شناخته می شود این روز ها بسیار کاربردی هستند چراکه بسته بندی و نوع حمل آن ها بسیار مهم است و تاثیر بسزایی در بازاریابی دارند. هرچه بسته بندی محصولات مناسب تر و مقاوم تر باشد سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص خواهید داد. کیفیت بسته بندی و چاپ باید آنقدر خوب و حرفه ای باشد تا مخاطبین و مشتریان را جذب خود کنید. این امر شما را از رقبا پیش می اندازد.

جعبه پذیرایی دفاع از پایان نامه

خرید جعبه پذیرایی دفاع از پایان نامه یکی از بهترین روش ها در روز دفاع از پایان نامه می باشد. در این روز مهم و پر از استرس خیال خود را از بابت پذیرایی حاضرین و مراجعه کنندگان راحت می کنیم. شما با خیالی راحت تنها به پایان نامه و نوع ارائه تمرکز کنید. شما می توانید این جعبه های خام پذیرایی را برای جلسه دفاع از پایان نامه با کیفیت بسیار عالی و مقاوم تهیه کنید.

جعبه پک پذیرایی دفاع از پایان نامه
جعبه پک پذیرایی دفاع از پایان نامه

نوع جنس این پک های پذیرایی از مقوای بهداشتی تهیه شده است که با مقاومت بسیار بالا قابلیت تجزیه پذیری دارد و دوست محیط زیست است و ساخت ایران در همین مجموعه می باشد.

کارتن غذا برای حیوانات

از این جعبه ها نیز می توان به عنوان کارتن غذا برای حیوانات استفاده کرد که به دلیل بهداشتی بودن نوع مقوا هیچ ضرری برای حیوان خانگی شما نخواهد داشت و می توانید با خیلیا آسوده از آن استفاده و به سادگی آن را حمل کنید. جهت خرید جعبه آماده غذا برای حیوانات می توانید بعد از انتخاب نوع جس با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

جعبه غذای حیوانات
جعبه غذای حیوانات

جمع بندی نهایی :

با این ويژگی های خوبی که عنوان شد برای استفاده از این محصول تردید نداشته باشید و جعبه های مقوایی خود را با حداقل تعداد 50 عدد سفارش دهید و در کمتر از 3 ساعت محصول خود را دریافت کنید. 😊 جهت خرید و ثبت سفارش آنلاین می توانید از فروشگاه آنلاین چاپ تندیس www.etandis.com خرید کنید.

نوشتهٔ پیشین
ساک دستی پارچه ای آماده و اختصاصی
نوشتهٔ بعدی
ساک دستی کاغذی فانتزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

اینستاگرام چاپ تندیس
keyboard_arrow_up
enemad-logo