• تقویم حصیری 
 • حداقل 100 عدد 
 • قیمت 35/000 تومان 
 • تعداد بیشتر شامل تخفیف می شود
تقویم حصیری 1
تقویم حصیری 2
تقویم حصیری 3

مشخصات کلی تقویم های دیواری

تقویم دیواری چوبی

تقویم دیواری چوبی

مقایسه نموداری

نسبت قیمت
زمان تحویل
استقامت
حداقل تعداد
زیبایی
طراحی
تقویم دیواری حصیری چینی

تقویم رومیزی چوبی

مشخصات نموداری

نسبت قیمت
زمان تحویل
استقامت
حداقل تعداد
زیبایی
طراحی
چاپ تقویم دیواری

مشخصات دیواری کاغذی تقویم

مقایسه نموداری

نسبت قیمت
زمان تحویل
استقامت
حداقل قیمت
زیبایی
طراحی
تقویم دیواری چوبی
تقویم دیواری چوبی

تقویم دیواری چوبی

مقایسه نموداری

نسبت قیمت
زمان تحویل
استقامت
حداقل تعداد
زیبایی
طراحی
تقویم دیواری حصیری
تقویم دیواری حصیری چینی

تقویم رومیزی چوبی

مشخصات نموداری

نسبت قیمت
زمان تحویل
استقامت
حداقل تعداد
زیبایی
طراحی
تقویم دیواری کاغذی
چاپ تقویم دیواری

مشخصات دیواری کاغذی تقویم

مقایسه نموداری

نسبت قیمت
زمان تحویل
استقامت
حداقل قیمت
زیبایی
طراحی

مقایسه تقویم دیواری گلاسه و حصیری

تقویم دیواری حصیریتقویم دیواری گلاسه
جنس حصیری فشرده جنس گلاسه 200 گرم
حداقل سفارش 100 عددحداقل سفارش 1000 عدد
زیبایی بسیار عالیقیمت بسیار مناسب
زمان تحویل 3 تا 5 روز زمان تحویل 3 تا 5 روز
نوع چاپ سیلکنوع چاپ افست
صحافی: نمدی دوخت دوزی شده + بند نخی
صحافی: شیرازه + گیره نگهدارنده

تقویم دیواری
تقویم دیواری
تقویم دیواری در چاپ تندیس tandispack.ir

مشخصات تقویم دیواریتوضیحات تقویم دیواری
جنس محصولکاغذی گلاسه - حصیری ( چینی و ایرانی )
زمان تحویلزمان تحویل بین 3 تا 5 روز می باشد
اندازه تقویم حصیری75x31 Cm حصیری
25x35 - 35x50 - 25x48 - 33x70
حداقل تعداد سفارش 100 عدد برای حصیری
1000 عدد برای دیواری
رنگبندی محصولانتخاب بین طرح های آماده حصیری یا طرح شما برای گلاسه
قابلیت چاپچاپ سیلک برای حصیری
چاپ افست برای گلاسه
نحوه ارسالاز طریق پیک شهری برای تهران
باربری یا تیپاکس برای شهرستان

روند سفارش محصول به چه شکل است؟

ارسال کاتالوگ
مشاهده نمونه محصول

 

برای شروع ابتدا با دریافت کاتالوگ یا مشاهده صفحه مربوط اقدام به بررسی ابتدایی کنید.

مشاوره انتخاب محصول
مشاوره و انتخاب محصول

 

سوالات خود را با کارشناسان ما مطرح کنید و با کمک مشاوره رایگان چاپ تندیس بهترین انتخاب را داشته باشید

ارسال نمونه و بررسی شما
ارسال نمونه

 

درصورت نیاز پس از انتخاب می توانید درخواست نمونه کنید. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد

صدور پیش فاکتور
صدور پیش فاکتور

 

بعد از تصمیم گیری نهایی درخصوص تعداد، نوع جنس، نوع چاپ و … پیش فاکتور توسط کارشناسان ما صادر شده و برای شما ارسال می شود

طراحی و جانمایی
انجام طراحی یا جانمایی

 

پس از تایید پیش فاکتور و واریز بخشی از مبلغ، انجام طراحی یا جانمایی طرح شما روی محصول برای شما ارسال می شود تا شما قبل از چاپ با پیش نمایش کامپیوتری نمونه خود را مشاهده کنید.

چاپ لوگو
چاپ طرح تایید شده

 

بعد از تایید طرح چاپ روی محصول انجام می شود. در این مرحله دیگر امکان تغییر در طرح امکان پذیر نیست.

ارسال کالا
ارسال کالا

 

پس از تایید پیش فاکتور و واریز بخشی از مبلغ، انجام طراحی یا جانمایی طرح شما روی محصول برای شما ارسال می شود تا شما قبل از چاپ با پیش نمایش کامپیوتری نمونه خود را مشاهده کنید.

همه ساله با نزدیک شدن به ایام نوروز و سال جدید؛ از زیباترین رسوم ما ایرانیان هدیه و کادو دادن به دوستان و مشتریان می باشد. در این رابطه تقویم دیواری (به انگلیسی Wall Calendars) از بهترین و محبوب ترین نوع هدایا به شمار می رود که در بین صاحبان مشاغل، و ادارات کوچک و بزرگ مرسوم است. تقدیم این کالا همراه با چاپ برند و نام شرکت شما باعث می شود تا پایان سال کسب کار شما همواره جلوی چشم این عزیزان و افرادی دیگر که آن را می بینند باشد و این باعث برند سازی و افزایش فروش خواهد شد. 💰📈

Wall Calendars
Wall Calendars

تقویم دیواری همانطور که از نامش مشخص است روی دیوار نصب می شود. هرچند با پیشرفت تکنولوژی و تغییر سبک دکوراسیون اداره و خانه ها تغییر کرده اما این محصول کماکان در منازل و ادارات و مغازه ها دیده می شود چرا که عضو جدایی نشدنی همه ساله ایرانیان است.

تقویم دیواری 1402

تقویم دیواری 1402 از مهم ترین محصولات سررسید و سالنامه است که به عنوان ابزار اطلاع رسانی در هر خانه یا محل کاری ضروری است. حتما اطلاع رسانی از طریق گوشی موبایل برای شما نیز فراهم است ولی هیچ چیز نمی تواند جای یک تقویم اون هم از نوع دیواری برای اطلاع رسانی بگیرد. انگار دسترسی به زمان و روزها در این تقویم های دیواری بسیار ساده تر و بهتر از موبایل شماست.

چاپ تقویم دیواری 1402

چاپ تقویم دیواری 1402 برای جنس گلاسه معمولا به شکل افست برای سفارش های اختصاصی و یا چاپ سیلک برای تعداد کم و فوری انجام می شود. همچنین برای جنس محبوب حصیری نیز تنها می توان از چاپ سیلک استفاده کرد و نوع چاپ دیگری روی این حصیری ها قابل اجرا نمی باشد. شما می توانید جهت سفارش با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید و پس از دریافت نمونه اولیه تقویم های 1402 و ارسال طرح سفارش خود را ثبت کنید.

چاپ تقویم دیواری
چاپ تقویم دیواری

چاپ تقویم دیواری

چاپ تقویم دیواری در مرکز تخصصی چاپ تندیس در انواع سایز و برگه و طرح های متنوع همه ساله با شروع سال نو به شکل آنلاین در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می گیرد. تمامی این تقویم های دیواری با چاپ 4 رنگ ( چاپ تصویر ) با کیفیت بسیار بالا در چاپ و جنس گلاسه انجام می شود. معمولا در قسمت های خالی و سفید این کالا چاپ از نوع سیلک یا افست تکرنگ انجام می شود یا اینکه شما می توانید به طور کلی چاپ اختصاصی 1، 4 یا 12 برگ داشته باشید که البته مستلزم زمان بیشتری برای تحویل می باشد.

تقویم دیواری 1402
تقویم دیواری 1402

مشخصات تقویم دیواری کاغذی

تقویم دیواری گلاسه و کاغذی در جنس های متنوعی تهیه می شود. از کاغذ گلاسه 135 گرم تا مقوای 300 گرم با چاپ 1 تا 4 رنگ با روکش UV یا سلفون براق یا مات یا حتی یو وی موضعی ( برجسته ) یا اکرلیک یا براق تولید می شود. حداقل سفارش این کالا 1000 عدد برای چاپ اختصاصی و 100 عدد برای چاپ دیجیتال است. این تقویم های دیواری بسیار مناسب برای هدیه و گیفت تبلیغاتی به شمار می رود که می توان از آن استفاده کرد.

مشخصات تقویم دیواری حصیری

تقویم دیواری حصیریدر دو نوع چینی و ایرانی که هردو وارداتی هستند عرضه می شود. جنس این کالا از حصیر فشرده با صحافی نمدی دوخت دوزی شده و بسیار با کیفیت است. حداقل سفارش 100 عدد و زمان تحویل 3 تا 5 روز می باشد.

تقویم دیواری حصیری چینی
تقویم دیواری حصیری چینی

تقویم دیواری فوری

معمولا این تقویم ها از دی ماه آماده می شوند. یا این وجود برخی افراد به دلایل مخطلف ثبت سفارش خود را به تعویق می اندازند و یا برای چاپ این محصول عجله دارند، یا برای طراحی و چاپ اختصاصی زمان و فرصت کافی ندارند. چاپ تندیس یک راه خوب برای حل این مشکل در نظر گرفته است و طرح های آماده برای شما آماده کرده است تا با انتخاب طرح مورد نظر از میان مدل های متنوع و ارسال برند و مشخصات شرکت شما اقدام به چاپ ( چاپ تکرنگ ) روی این محصول می کند.

چاپ تقویم دیواری فوری
چاپ تقویم دیواری فوری

طراحی تقویم دیواری حصیری

طرح های آماده این محصول معمولا از از موارد زیر طراحی و آماده می شود:

 1. اماکن: اماکن تاریخی، عمومی، مذهبی و باستانی
 2. موضوعات هنری: نقاشی و خطاطی
 3. وسایل نقلیه: موتورسیکلت، کامیون، اتوبوس، دوچرخه سواری
 4. طبیعت: پرنده، رودخانه، آبشار، دریاچه، گل، کوه و غروب خورشید
 5. شخصیت ها: مرد و زن، کودک، افراد مشهور
 6. دکوراسیون: دکوراسیون داخلی و خارجی

همچنین می تواند طرح اختصاصی به انتخاب و طراحی شما باشد که در تعداد تولید و صفحات انتخابی شما طراحی، چاپ و تولید می شود.

قیمت تقویم دیواری

قیمت تقویم دیواری مانند سایر محصولات چاپی بستگی به تعداد، نوع جنس و حتی زمان تحویل دارد. ارزان ترین نوع دیواری گلاسه و به ترتیت حصیری ایرانی، چینی و چوبی که گران ترین نوع به شمار می رود. به جز نوع گلاسه سایز جنس های دیواری وارداتی هستند و همین موضع باعث می شود کمی روی قیمت افزایش داشته باشیم. در تقویم حصیری ایرانی و چینی، نوع چینی را انتخاب کنید چرا که کیفیت بسیار مناسب تری دارد و حصولی بسیار پرفروش است.

قیمت تقویم دیواری حصیری
قیمت تقویم دیواری حصیری

خرید تقویم دیواری چگونه است؟

جهت خرید تقویم دیواری می توانید پس از انتخات نوع جنس، تعداد و نوع چاپ پس از ارسال طرح برای مجموعه ما منتظر ارسال پیش فاکتور باشید و پس از واریز وجع حداقل 50% سفارش شما در مدت زمان 5 روزه آماده خواهد شد. به خاطر داشته باشید خرید نوع اختصاصی تقویم زمان بیشتری مورد نیاز است. این تقویم ها در کارتن های 100 عددی بسته بندی می شود. ( هزینه کارتن جداگانه محاصبه می شود )

خرید تقویم دیواری
خرید تقویم دیواری

تقویم دیواری تک برگ 1402

تقویم دیواری تک برگ 1402 بسیار مناسب برای آن دسته از افرادی است که قصد سفارش با تعداد بالا را دارند؛ از این جهت که به دلیل حجم کمتر برگه ها روی قیمت بسیار تاثیر گذار است و قیمت تمام شده ارزان تر خواهد بود. مزیت دیگر این نوع تقویم تک صفحه ای دیواری خلاصه بودن آن است که تمامی روز ها، ماه ها و مناسبت ها در یک صفحه طراحی و گنجانده می شود. چنانچه قصد تبلیغ در ابعاد گسترده را دارید این تقویم های تکبرگ بهترین انتخاب است که می توانید سفارش دهید.

قیمت چاپ تقویم دیواری

قیمت چاپ تقویم دیواری به 2 شکل اختصاصی و عمومی انجام می شود. چاپ روی این تقویم های دیواری برگرفته از 2 نوع سیلک اسکرین و افست است که نوع چاپ نیز بستگی به تعداد سفارش دارد. نوع گلاسه این کالا معمولا جزء ارزان ترین و پرکاربرد ترین محصول است که به عنوان هدایای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد. برگه های گلاسه عموما روی 200 گرم چاپ می شود اما شما می توانید بسته به نیاز خود از 80 گرم تا 300 گرم گرماژ این کاغذ ها را تغییر دهید.

مجموعه چاپ تندیس تقویم های دیواری را با بهترین کیفت برای شما عزیزان طراحی و چاپ می کند. .

تقویم دیواری تبلیغاتی

همه ساله با شروع سال جدید بسیار از کسب کار ها و موسسات به سراغ راهی برای تبلیغات و تقدیم انواع هدایای تبلیغاتی هستند که یکی از بهترین و ارزان ترین روش ها تقویم دیواری تبلیغاتی است. این تقویم های دیواری گزینه بسیار خوبی برای استعلام تاریخ و درج زمان مورد نظر آینده هستند و در 2 نوع حصیری و کاغذی تولید می شوند. ابعاد کاغذی از سایز 25×35 – 30×44 – 35×58  و… چاپ و تولید می شود که در طرح های عمومی از تصاویر زیر استفاده شده است:

 • مذهبی: وان یکاد – چهارقل – آیت الکرسی
 • باستانی: تخت جمشید – کوروش بزرگ –
 • افراد: افراد مشهور – خوانندگان و …

و برخی طرح های دیگر مانند طرح رستوران، طرح فست فود، طرح ماشین، طرح باربری و… چاپ شده است که شما می توانید متناسب با شغل خود یک یا چند طرح را انتخاب کنید..

تقویم دیواری تبلیغاتی
تقویم دیواری تبلیغاتی

نمونه تقویم دیواری در سایت مشهور آمازون  Amazon

نمونه تقویم های دیواری کاغذی در سایت استی esty

سفارش تقویم دیواری 1402

ارسال نمونه سفارش تقویم دیواری 1402 به تمام نقاط کشور؛ در هر تعداد و زمان تحویل فوری. شما می توانید پس از انتخاب این کالا از روی کاتالوگ PDF ارسالی یا ارسال طراحی مورد خودتان برای سفارش های اختصاصی اقدام به خرید کنید و در سریعترین زمان محصول خود را در هرجای ایران تحویل بگیرید.

خرید آنلاین تقویم دیواری

این روز ها به دلیل مشغله کاری، دوری مسافت، پاندمی کرونا و بیماری، عدم دسترسی به تولید کننده اصلی و… بسیاری از افراد ترجیح می دهند خرید آنلاین تقویم دیواری داشته باشند. شما نیز می توانید برای خرید به شکل آنلاین و غیر حضوری با ما در ارتباط باشید و پس از دریافت نمونه محصول به شکل PDF و انتخاب نوع محصول اقدام به خرید کنید. برای این منظور می توانید در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام یا واتس آپ پیغام بگذارید یا از طریق همین صفحه اقدام به دانلود کاتالوگ محصولات کنید.

خرید اینترنتی و آنلاین تقویم دیواری
خرید اینترنتی و آنلاین تقویم دیواری

خرید اینترنتی تقویم دیواری

خرید اینترنتی یکی از بهترین راه های موجود است تا شما عزیزان بدون اطلاف وقت و در سریع ترین زمان محصول خود را سفارش و آن را درب منزل دریافت کنید. این روز ها با توجه به مشکلات فراوان که با آن اشاره شد یکی از بهترین راه های خرید؛ خرید اینترنتی است. همانطور که اشاره شد مسائه ترافیک و بیماری از عواملی است که باعث می شود اکثر کسب و کاران به سمت خرید اینترنتی و آنلاین بروند که انتخاب بسیار خوبی است.


جمع بندی نهایی:

تقویم های دیواری به 2 نوع کاغذی و حصیری تقسیم می شود که پس از انتخاب و ارسال لوگو و مشخصات شرکت در سریع ترین زمان با چاپ تحویل داده می شود. جهت ثبت سفارش با کارشناسان ما در تماس باشید و سفارش خود را ثبت کنید. برای خرید محصول نیاز به مراجعه حضوری نمی باشد می توانید از طریق شبکه های اجتماعی به راحتی محصول خود را ثبت کنید.

تهیه شده در گروه محتوا نویسی چاپ تندیس تهران 

نوشتهٔ پیشین
تقویم رومیزی 1403
نوشتهٔ بعدی
تقویم جیبی 1403

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

اینستاگرام چاپ تندیس
keyboard_arrow_up
enemad-logo