•  مشخصات و قیمت کاغذ پوستی آماده

 • ✅ ابعاد 50×70

 •  نوع جنس : پوستی 40 گرم

 • حداقل سفارش : 100 عدد

 • قیمت : 150/000 الی 220/000 تومان

  زمان تحویل : 2 ساعت

پوستی سفید ساده

پوستی سفید ساده

پوستی سفید ساده
پوستی سفید ساده
بسته 100 عددی 150/000 ت
پوستی کاغذ کرافت

پوستی کاغذ کرافت

پوستی کاغذ کرافت
پوستی کاغذ کرافت
بسته 100 عددی 130/000 ت
پوستی رنگی جیگری

پوستی رنگی جیگری

پوستی رنگی جیگری
پوستی رنگی جیگری
بسته 100 عددی 220/000 ت
پوستی رنگی صورتی

پوستی رنگی صورتی

پوستی رنگی صورتی
پوستی رنگی صورتی
بسته 100 عددی 220/000 ت
پوستی رنگی زرد

پوستی رنگی زرد

پوستی رنگی زرد
پوستی رنگی زرد
بسته 100 عددی 220/000 ت
پوستی طرح قلب

پوستی طرح قلب

پوستی طرح قلب
پوستی طرح قلب
بسته 100 عددی 220/000 ت
پوستی رنگی سبز

پوستی رنگی سبز

پوستی رنگی سبز
پوستی رنگی سبز
بسته 100 عددی 220/000 ت
پوستی رنگی سرخابی

پوستی رنگی سرخابی

پوستی رنگی سرخابی
پوستی رنگی سرخابی
بسته 100 عددی 220/000 ت
پوستی طرح مزون

پوستی طرح مزون

پوستی طرح مزون
پوستی طرح مزون
بسته 100 عددی 220/000 ت
پوستی رنگی طوسی نقره ای

پوستی رنگی طوسی نقره ای

پوستی رنگی طوسی نقره ای
پوستی رنگی طوسی نقره ای
بسته 100 عددی 220/000 ت
پوستی طرح برگ سبز

پوستی طرح برگ سبز

پوستی طرح برگ سبز
پوستی طرح برگ سبز
بسته 100 عددی 220/000 ت

کاغذ کادو پوستی از تبلیغات بسیار شیک و مناسب برای بسته بندی محصولات و سفارشات مشتریان می باشد با کادو پیچ کردن محصولات جلوه بسیار زیبایی به آن ببخشید. جنس کاغذ پوستی کادویی میتواند از کاغذ مومی، کاغذ پوستی، کاغذ کرافت، تحریر با گرماژ پایین و کاغذ گلاسه باشد.

کاغذ کادو پوستی چیست ؟

فهرست مطالب

کاغذ کادو پوستی درواقع همان کاغذ بسیار نازک صیقلی و نرم است که برای بسته بندی استفاده می شود. عموما ضخامت کمی دارد مثلا30 گرم و برای بسته بندی و محصولات استفاده می شود. از این محصول برای کارهای کادوئیی نیز استفاده می شود.

packing-roll-paper
packing-roll-paper

چاپ کاغذ کادو پوستی

چاپ کاغذ کادو به روش های متنوعی بنا به درخواست مخاطب انجام می شود. برخی از مهم ترین مشخصات برای چاپ کاغذ پوستی اختصاصی به شرح زیر است:

مشخصات کاغذ پوستی کادویی

 1. قابلیت استفاده از کاغذ های رنگارنگ و متنوع
 2. چاپ تمام رنگی 2 رنگ و 1 رنگ
 3. قابلیت چاپ اختصاصی نقره ای و طلایی یا رنگهای پنتون
 4. طراحی و چاپ اختصاصی لووی شما روی کاغذ
 5. چاپ در 2 سایز 50×70 / 35&50 / 100×70

کاغذ های مورد استفاده و پیشنهادی برای چاپ کاغذ پوستی

 1. کاغذ تحریر 80 و 70 گرم
 2. کاغذ مومی یا پوستی 40 گرم
 3. کاغذ کرافت 40 یا 80 گرم
 4. کاغذ گلاسه 40 یا 90 گرم
 5. کاغذ فانتزی 80 گرم

کاغذ کادو تحریر 80 و 70 گرم

همه ما تقریبا با این نوع کاغذ تحریر به خوبی آشنایی داریم. بله همان کاغذ سفید ساده که برای پرینتر از آن استفاده می کنیم. کاغذ تحریر به دلیل بافت یکدست سفید می توان به راحتی هر طرحی را اجرا کرد بنابراین بسیار مناسب برای چاپ 4 رنگ می باشد. چاپ کاغذ تحریر ایرانی که به تازگی وارد بازار شده با نمونه خارجی این محصول در رنگ سفیدی آن است. رنگ کاغذ تحریر ایرانی کمی مایل به زردی می باشد.

از این محصول می توان برای بسته بندی سررسید تندیس نیز استفاده کرد.

کاغذ-پوستی-تحریر
کاغذ-پوستی-تحریر

کاغذ کادو مومی یا همان کاغذ پوستی 40 گرم

کاغذ کادو مومی یا همان کاغذ پوستی 40 گرم که از محبوب ترین و پرکاربرد ترین نوع این کالا می باشد یک سمت آن چاپ می شود و سمت دیگر آن روغنی است. گرماژ این کاغذ 40 است و کاغذ بسیار نازک و زیبایی است. از کاغذ مومی برای بسته بندی ساندویچ در فست فودی ها و زیر جعبه پیتزا آماده ، جعبه پیتزای 1نفره و جعبه های همبرگر آماده همچنین در رستوران ها و قنادی ها برای قرار دادن در زیر جعبه شیرینی بسیار استفاده می شود.

از مهم ترین ويژگی این کاغذ این است که باعث می شود چربی و روغن و شیرینی به جعبه نفوذ نمی کند. معمولا از چاپ تکرنگ برای این نوع کاغذ استفاده می شود نوع کاغذ بهداشتی و مناسب برای بسته بندی غذا و خوراکی ها است.

کاغذ کادو پوستی کرافت 80 و 40 گرم

کاغذ پوستی کرافت 80 و 40 گرم نیز برای بسته بندی محصولات بسیار استفاده می شود. کاغذ کرافت معمولا بازیافتی است بنابراین چندان مناسب بسته بندی محصولات غذایی نیست اما این به این معنی نیست که کاغذ کرافت کاغذ محبوبی نیست برعکس به دلیل بافت زیبا و سنتی و رنگ کرم قهوه ای آن که بیشتر شبیه به رنگ کارتن است بسیار مورد توجه قرار گرفته.

این کاغذ بخاطر بافت زیبا و رنگ خاص آن از کاغذ های فانتزی به شمار می رود. کاغذ کرافت کاربردهای بسیار زیادی دارد که اینجا به عنوان کاغذی پوستی و معمولا در گرماژ 40 و 80 گرم مورد استفاده قرار می گیرد. برای چاپ کاغذ کرافت به دلیل پیش زمینه کرمی آن معمولا از 1 یا 2 رنگ استفاده می شود و چاپ 4 رنگ چندان مناسب این کاغذ نیست.

کاغذ کرافت نوعی کاغذ بازیافتی می باشد که به رنگ قهوه ای مانند رنگ کارتن و مات می باشد. این کاغذ به خاطر رنگی که دارد بسیار فانتزی است. اصولا بیشتر از گرماژ 80 برای کادو و بسته بندی استفاده میشود زیرا نرم تر بوده و راحت کادو می شود. اصولا از چاپ تکرنگ و 2 رنگ بر روی این کاغذ استفاده میشود.

کاغذ-پوستی-کرافت
کاغذ-پوستی-کرافت

چاپ کاغذ کادویی گلاسه 40 و 80 گرم

چاپ کاغذ کادویی گلاسه 40 و 80 گرم نیز بسیار برای بسته بندی محصول استفاده می شود بافت این کاغذ معروف معمولا برای و طرف دیگر مات است کاغذ گلاسه مناسب ترین کاغذ برای چاپ در جهان به شمار می رود که مناسب چاپ 4 رنگ است. این نوع کاغذ گلاسه بهترین جنس برای چاپ اختصاصی است. زیرا ضخامت و جنس مناسبی برای بسته بندی محصولات است. و اگر طرح شما بسیار شلوغ پر و تمپلات است این کاغذ مناسب ترین انتخاب برای چاپ می باشد.

چاپ سیلک روی کاغذ پوستی

چاپ سیلک روی کاغذ پوستی یکی دیگر از انواع چاپ می باشد که می توان انجام داد. معمولا برای تعداد پایین و چاپ تکرنگ مورد استفاده قرار می گیرد و کیفیت و قیمت مناسبی هم دارد. زمان تحویل آن نیز سریعتر از نوع چاپ افست می باشد.

کاغذ-پوستی-گلاسه
کاغذ-پوستی-گلاسه

Silk screen printing
Silk screen printing

بسته بندی محصولات و قرار دادن داخل ساک دستی

بعد از بسته بندی محصولات و پیچیدن آن داخل کاغذ کادویی مناسب ترین انتخاب بعد از آن قرار دادن این محصول داخل ساک دستی کاغذی یا کیسه پارچه ای تبلیغاتی است.

کاربرد چاپ روی کاغذ پوستی

 • شاید مهم ترین نوع استفاده از چاپ روی کاغذ پوستی جهت بسته بندی انواع کیف، کفش، انواع پوشاک و لباس می باشد.
 • جهت بسته بندی گل و گیاه و بسته بندی گلدان.
 • بسته بندی در لایه های میانی لوازم کننده چینی جهت جلو گیری از سرخوردن.
 • جهت پرکردن و نمایش شکل بهتر در جعبه ها و ساک خرید.
 • بسته بندی در صنایع غذایی مانند شیرینی، خشکبار، آجیل و غیره…
 • جهت بسته بندی هدایای لوکس مانند، عطر و ادکلن، زیورآلات، ساعت و …
 • جهت بسته بندی لوازم بهداشتی و آرایشی بسیار مناسب است.
 • جهت بسته بندی لوازم تزئینی و کادوئی نیز چاپ روی این محصول بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
 • کشیدن الگوی خیاطی با اسفاده از کاغذ های پوستی.

قیمت کاغذ پوستی

قیمت کاغذ پوستی بسته به نوع سفارش و تعداد و سایز این محصول دارد حداقل سفارش اختصاصی کاغذ کادو 300 عدد برای سفارش و چاپ لوگوی خودتون رو این محصول هست. همچنین می توانید جهت استعلام قیمت به روز کاغذ های پوستی با مشاوره رایگان ما در ارتباط باشید.

همچنین برای تعیین قیمت کاغذهای پوستی ابعاد و نوع جنس موثر هست که البته به طور معمول از کاغذ سولفات با توجه به قیمت مناسب و استحکام خوب نسبت به گرماژ که 30 گرمی هست استفاده می شود.

طبیعی است که پس از بسته بندی هر محصولی نیاز است که ان را داخل جعبه یا ساک دستی قرار دهیم و به مشتریان ارائه کنیم.

فروش کاغذ کادو پوستی آماده

این روزها بسته بندی هرچه شیک تر و بهتر محصولات یک ضرورت است. بسته بندی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین عوامل فروش است. ظاهر مناسب بسته بندی اولین برداشت مشتری است که به محصول شما خواهد داشت. فروش کاغذ کادو پوستی در فروشگاه و چاپخانه معتبر یک امر مهم است. بسته بندی لوکس و شیک توجه مشتری را جلب می کند و ارزش محصول شما را دوچندان می کند و این حس را در خریدار ایجاد می کند که محصولی با کیفیت خریداری کرده است.

این طبیعی است که هرمحصول با کیفیت و زیبایی بسته بندی شکیل خواهد داشت. با این کار متمایز از رقیبان خود دیده می شوید و کیفیت کالای خود را به نمایش می گذارید.

ارائه یک بسته بندی زیا و لوکس باعث می شود مشتری حس بهتری به خرید خود داشته باشد در نظر او ارزش کالا بالا می رود و هزینه لازم برای خرید را راحت تر پرداخت خواهد کرد. فروش کاغذ های کادویی پوستی از گذشته مرسوم بوده است و یکی از گزینه های مهم در بسته بندی زیبا به شمار می رود. با این روش وقتی مشتریان کالای خود را درون کاغذ پوستی مشاهده کنند حس خرید لوکس به آنها دست می دهد و تجربه زیبایی در هنگام باز کردن محصول خود خواهند داشت. علاوه بر این ترغیب می شود با برند چاپ شده روی بسته بندی پوستی آشنا شوند و به آشنایان خود معرفی کنند.

کاغذ پوستی برای بسته بندی

کاغذ پوستی برای بسته بندی بسیار موثر است به شکلی که این روزها وقتی خریداران محصول خود را درون بسته بندی پوستی می بینند آن را در شبکه های اجتماعی به نمایش می گذارند و این یک تبلیغ رایگان و موثر برای شما است که بسیار ارزشمند است. بنابراین استفاده از این کاغذ  برای بسته بندی که رنگبندی بسیار جذاب دارند بین مردم بسیار محبوب شده است یک راه ساده و جذاب برای فروش بیشتر شما است.

این روزها که با افزایش استفاده از فضای مجازی و کسب و کارهای خانگی رقبای بیشتری پیدا کرده اید با سفارش این کالا برای بسته بندی خود را از رقبا متمایز کنید.

مجتمع چاپ و بسته بندی تندیس با دارا بودن کادری مجرب خدمات ساک دستی آماده کاغذی و کیسه پارچه ای تبلیغاتی و همچنین نایلون تبلیغاتی را نیز ارائه می کند و می توانید با تماس با کارشناسان با شماره 09124554067 یا مراجعه به صفحه مربوط از قیمت این محصولات مطلع شوید.

همچنین می توانید نمونه های چاپ کاغذ کادو پوستی در سایت آمازون مشاهده کنید.

کاغذ پوستی آماده

کاغذ پوستی آماده عموما برای بسته بندی محصولات مختلف به کار می رود.محصولاتی مانند:

 • کیف و کفش
 • بسته بندی گل
 • پوشاک
 • شیرینی
 • شکلات
 • کادو
 • شال و روسری
 • و…
کاغذ پوستی آماده طرح قلب
کاغذ پوستی آماده طرح قلب

کاغذ های پوستی آماده به شکل خام با رنگ های سفید، کاغذ کرافت، کاغذ های رنگی مانند صورتی، سبز، نارنجی و همچنین طرح های از پیش آماده مثل طرح قلب، طرح برگ، طرح مزون و … آماده شده و در بسته بندی 100 عددی به فروش می رسد.

کاربرد کاغذ پوستی آماده

این روزها مشتریان معمولا محصولات خود را داخل کاغذ کادو پوستی آماده بسته بندی کرده و بعد از قرار دادن داخل ساک دستی کاغذی یا کیسه پارچه ای یا حتی جعبه به مشتریان خود تحویل می دهند. در نتیجه کاربرد کاغذ پوستی یک روش بسیار خوب برای برند شما است که نظر مخاطب خود را جلب کرده اید که محصولات برای شما بار ارزش هستند و به آن اهمیت می دهید این امر باعث فروش بیشتر محصولات شما می شود. پس از بسته بندی و قرار دادن محصول برای حمل کالا می توانید از ساک سوزنی آماده استفاده کنید و کالا را به دست مشتری برسانید.

کاغذ پوستی طرح مزون
کاغذ پوستی طرح مزون

خرید کاغذ پوستی آماده

جهت خرید کاغذ پوستی آماده با ما در واتس آپ تماس بگیرید و در کمتر از 2 ساعت سفارش خود را تحویل بگیرید حداقل سفارش خرید کاغذهای پوستی آماده 100 عدد می باشد. اسن محصول از کاغذ 40 گرم تهیه شده است و از نظر اقتصادی بسیار مناسب و قرون به صرفه می باشد. ابعاد این کاغذ به شکل معمول 50 در 70 می باشد. که در صورت ثبت سفارش حداقل 500 عددی اختصاصی می توانید ابعاد را تغییر دهید.

ترکیب کاغذ پوستی آماده در کنار روبان های تبلیغاتی و قرار دادن داخل ساک دستی کاغذی بسیار شیک و جذاب خواهد بود.

کاغذ پوستی طرح دار

کاغذ پوستی طرح دار این روز ها با توجه به سلیقه و نوع کالای مورد استفاده بسیار مورد توجه قرار گرفته است مجموعه با در نظر گرفتن این نیاز شما اقدام به تولید و بسته بندی کاغذ های پوستی طرح دار کرده است. شما می توانید این محصول پر مخاطب را در بسته بندی 100 عددی تهیه فرمایید. انواع طرح های از پیش آماده مانند، طرح برگ، طرح قلب، طرح مزون، طرح کافه و … تهیه شده است.

کاغذ کادو پوستی طرح برگ
کاغذ کادو پوستی طرح برگ

مهم ترین مزیت های کاغذ های پوستی

 1. نازکی بسیار مناسب و انعطاف عالی این کاغذ باعث می شود خود را به شکل اقلام به سادگی پیچیده شود و ظاهر محول را حفظ کند.
 2. همانطور که میدانید این محصول بسیار نرم و سبک است بنا بر این از خراشیده شدن جلوگیری می کند.
 3. تبلیغ روی این کاغذها بسیار مناسب و موثر است شما می توانید برند و لوگوی خود را روی کاغذ چاپ کنید، این یک تبلیغ موثر است.
 4. گزینه بسیار عالی برای مراکز فروش به دلیل ظاهر زیبا و رنگارنگ آن و استفاده در بخش حمل و نقل.
 5. قابلیت چاپ در رنگ های متنوع و ابعاد مختلف.
 6. قابلیت سفارش در تعداد کم 100 عددی و تحویل 1 روزه.
 7. قابلیت چاپ اختصاصی در تعداد کم.
 8. افزایش اعتبار و برندیگ لوگوی خود با چاپ این محصول.
 9. محصول خود را با بسته بندی این محصول شیک تر و لاکچری تر کنید.
 10. این کاغذ دوست محیط زیست است و به سرعت در طبیعت تجزیه می شود.
 11. تبلیغ با کاغذهای پوستی اعتبار برند خود را افزایش دهید.
 12. محصولی ایده عال و ارزشمند برای محافظت در برابر خش و آسیب.
 13. کیفیت بهتر چاپ به دلیل سطح صاف.
 14. قیمت عالی و قرون به صرفه حتی در نوع چاپی آن.

چاپ کاغذ پوستی

چاپ کاغذ پوستی عموما به شکل چاپ افست انجام می پذیرد که البته بسته به تعداد قیمت آن متفاوت خواهد بود ابعاد کاغذ برای چاپ عموما 50×70 می باشد که البته بسته به نیاز مشتری می تواند تغییر کند و محدودیتی ندارد. برای چاپ افست حداقل 500 عدد بهترین حالت است که برای مشتری هم مقرون به صرفه باشد نوع چاپ روی این محصول اکثرا به صورت تکرنگ و حالت رگباری و پراکنده انجام می شود.

مدت زمان تحویل 7 روز کاری می باشد.

قیمت کاغذ پوستی آماده

قیمت کاغذ پوستی آماده که در بسته بندی 100 عددی می باشد کاملا به روز محاسبه می شود و در اول مقاله برای راحتی مشتریان عزیز قیمت های آماده بروز می شود. نحوه قیمت گذاری این کاغذ بسته به تعداد، نوع رنگ متفاوت است شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش با شماره 09124554067 در تماس باشید.

کاغذ پوستی رنگی

کاغذ پوستی رنگی نیز مانند سایر نمونه های پوستی در ابعاد مشخص و بسته بندی 100 عددی آماده و اختصاصی حداقل 500 عدد به فروش می رسد. شما می توانید انتخاب کنید برای چاپ کاغذهای پوستی رنگی که دقیقا چه رنگی رو مد نظر دارید یا اینکه از نمونه های آماده ما که رنگ بندی متنوعی دارد انتخاب کنید. برای خرید کاغذ های رنگی با دکمه ارتباط با ما سمت چپ سایت کلیک کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

شاید بپسندید : چاپ نایلون و نایلکس تبلیغاتی

کاغذ مومی

کاغذ مومی از نظر ظاهر و جنس شباهت بسیاری به کاغذ های پوستی دارد، کاغذ مومی در حقیقت از موم یا پارافین استفاده شده است که باعث شده مقاومت بسیار بیشتری در برابر رطوبت داشته باشد و نوز کمتری از کاغذ مومی عبور می کند. کاغذ هایمومی رو به دلیل اینکه از پارافین استفاده شده است نمی توان داخل فر قرار داد چراکه دود میکند و مزه غذا بد می شود.

ويژگی های کاغذ مومی

 • عدم عبور نور
 • چسبندگی زیاد
 • غیر بهداشتی بودن
 • مقاومت بالا
 • سطح سیلقی و بسیار صاف

کاغذ پوستی عمده

برای خرید کاغذ پوستی عمده نیز می توانید از طریق شماره های تماس با مجتمع تندیس  در ارتباط باشید و برای خرید عمده این کالا از تخفیف ويژه ما برخوردار شوید. حداقل سفارش برای خرید عمده 1000 عددی می باشد که می توانید با چاپ و بدون چاپ سفارش دهید و در سریعترین زمان محصول خود را دریافت کنید.

کاغذ پوستی خیاطی

کاغذ پوستی خیاطی نیز مانند سایز این محصول از یک جنس می باشد که با توجه به نازکی این کاغذ بسیار ایده عال برای الگوی خیاطی است. همانطور که مشخص هست برای استفاده راحت تر از الگوی خیاطی بهتره کاغذ سفید و بدون چاپ باشه تا الگوی خیاطی راحت تر ترسیم شود. این کالا رو هم میتوانید به شکل آماده 100 عددی و با تعداد کم تهیه کنید و در کمتر از 1 روز بسته خود را تحویل بگیرید.

کاغذ پوستی طراحی

کاغذ پوستی طراحی برای طراحی اولیه مورد استفاده قرار می گیرید که مهم ترین ويژگی آن عبور نور از آن است تا تصویر زیر آن به سادگی دیده شود. نام این کاغذ در زبان انگلیسی Parchment Paper نام دارد. به طور کلی این محصول برای طراحی از دو نوع مات و براق تشکیل می شود که برای طراحی سیاه قلم نیاز به نوع مات این کاغذ می باشد. 2 اندازه مناسب برای طراحی سیاه قلم 50×70 / 100×70 می باشد.

اصلی ترین ويژگی کاغذ های پوستی برای طراحی

 1. زبری سطح کاغذ
 2. ضخامت کاغذ پوستی
 3. عدم وجود شکستگی
 4. رنگ سفید و شفاف

شاید بپسندید : کارت ویزیت های خاص

کاغذ پوستی مشکی

کاغذ پوستی مشکی مانند سایز محصولات این کالا در طبقه بندی کاغذ های رنگی قرار می گیرید با توجه به رنگ مشکی آن چندان مناسب برای الگوی خیاطی و طراحی نمی باشد و چاپ روی این مشکی عموما سفید انجام می شود این محصول هم در بسته های اماده و تحویل 1 روزه با قیمت های مناسب تقدیم مشتریان عزیز می شود.

کاغذ روغنی یا پوستی

کاغذ روغنی یا پوستی به ظاهر شبیه به هم هستند امام مانند کاغذ مومی متفاوت است. کاغذ روغنی ظاهری براق دارد و کمی ضخیم تر از نوع پوستی و مومی است. همانطور از نامش پیداست یک سطح روغنی دارد و ضد آب است. این کاغذ های روغنی به دلیل ضخامت بیشتر نور را عبور نمی دهند مناسب طراحی و بسته بندی نیست و البته مانند سایز هم نوع های خود دارای رنگبندی مخطلفی است. عمده استفاده کاغذ های روغنی در شیرینی پزی استفاده می شود.

فواید استفاده از کاغذ روغنی

 • در شیرینی پزی ها
 • درست کردن کاردستی
 • بسته بندی و چاپکاربرد های خانگی
 • کاغذ کادو روغنی

مزایای استفاده از کاغذ های پوستی آماده

 1. حرفه ای بودن برند را نشان می دهد.
 2. مانع کثیف شدن و لک شدن محصول می شود.
 3. از کالا و محصول شما محافظت می کند.
 4. استفاده از این کالا به صرفه است و فروش شما را افزایش می دهد.
 5. زمان تحویل فوری در کمتر از 1 روز.
 6. استفاده به عنوان خام و یا با چاپ.
 7. استفاده از الیاف تجزیه پذیر که دوست محیط زیست است.
 8. شکل بسیار زیبا که ارزش بسته بندی شما را افزایش می دهد.
 9. اعتباز ويژه ای به برند شما می دهد.

دیگر محصولات مرتبط : انواع بند ساک دستی کاغذی 

برچسب کاغذی جهت چسباندن

برچسب های کاغذی آماده یکی دیگر از تولیدات آماده به شمار می رود که بنا به درخواست مشتریان محترم چاپ تندیس انجام شده است. استفاده و سفارش این لیبل های کاغذی بسیار ساده است حداقل سفارش 200 عدد و زمان تحویل 2 ساعته آماده ارسال است.

برچسب کاغذی آماده طرح برگ سبز
برچسب کاغذی آماده طرح برگ سبز

کاغذ های کادویی پوستی جهت ظرف غذا

یکی دیگر از موارد استفاده کاغذ های پوستی اسفاده برای قرار دادن مواد غذایی داخل جعبه های مقوایی آماده جهت پذیرایی است. با این روش غذا ها آسیب کمتری می بینند و سالم تر و بهداشتی تر باقی می ماند تا به دست مهمانان برسد.

کاغذ های پوستی و استفاده در ساک دستی فانتزی

بعد از بسته بندی محصول جهت حمل می توانید از ساک های کاغذی لاکچری و فانتزی استفاده کنید. این محصول به زیباتر شدن و جذابیت کالای شما اضافه خواهد کرد و فروش شما را افزایش می دهد.

luxury paper handbag
luxury paper handbag

ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند کنید 🙂

تهیه شده در گروه محتوا نویسی چاپ و تبلیغات تندیس

5/5 (13 نظر)
نوشتهٔ پیشین
جعبه پیتزا آماده
نوشتهٔ بعدی
جعبه پیتزای تک نفره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست