چاپ تندیس با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی و تولید انواع ساک دستی کاغذی / کیسه پارچه ای تبلیغاتی / طراحی و تولید انواع جعبه و باکس / عرضه هدایای تبلیغاتی / جعبه های فست فود آماده / ساک دستی آماده و سایز اقلام چاپی درخدمت مشتریان محترم می باشد.

چاپ تندیس
چاپ تندیس

چرا چاپ تندیس ؟

مجتمع چاپ و بسته بندی تندیس فعالیت خود را در زمینه چاپ و بسته بندی از سال 1385 آغاز کرد با امید روز های روزشن و با امکانات محدود آن زمان فعالیت گسترده در صنعت چاپ ایفا میکرد این سال ها نیز همانند گذشته با قدرت در راه خدمت رسانی به مشتریان محترم خود که به این نام معتبر اعتماد دارند ادامه میدهد.

چاپ تندیس

امکانات چاپ تندیس تهران

چاپ تندیس تهران تولید کننده انواع ساک دستی تبلیغاتی آماده | کیسه های پارچه ای | انواع محصولات فست فود | انواع برچسب و لیبل | کارت ویزیت های لاکچری | سررسید تندیس | انواع نایلون و نایلکس | چاپ و تولید انواع جعبه و هاردباکس | مجهز به دستگاه 2 ورقی، جی تی او، و 4.5 ورقی افست 5 رنگ همزمان، امکان چاپ رنگ های کمپانی پنتون، و همچنین خدمات پس از چاپ شامل، لترپرس، سلفو کشی و یووی برجسته، طلاکوب و نقره کوب برجسته می باشد. مجموعه چاپ و بسته بندی تندیس تهران با دارا بودن آتلیه طراحی و عکاسی بر پایه اصول چاپ می باشد.

طراحی

طراحی در صنعت چاپ و تبلیغات از مهم ترین عناصر برند سازی و جلب توجه مشتری می باشد در این بازار بسیار پر رقابت بین طرح های متفاوت طراحی یک طرح چشمگیر و جذاب و درعین حال کاربردی باعث کارایی دوچندان محصول می شود، چاپ تندیس با بهره گیری از بروز ترین و بهترین طراحان خدمات طراحی محصولات چاپی را با بهترین قیمت و کیفیت بر مبنای اصول چاپ به مشتریان می باشد.

تاریخچه چاپ تندیس

چاپ تندیس با بیش از 15 سال سابقه و تخصص در صنعت چاپ و بسته بندی در منطقه تهران همواره مورد اعتماد و اطمینان ارائه دهندگان خدمات محصولات چاپ و بسته بندی می باشد، خدمات مجموعه ما شامل چاپ افست بر روی انواع کاغذ گلاسه، کاغذ تحریر، کاغذ مقوایی، ایندربرد، لمینت و… با قیمت های مناسب و کیفیت برتر و مناسب به مشتریان گرامی می باشد.

خدمات چاپ

چاپ بر روی ساک خرید تبلیغاتی در مجموعه ما به شکل چاپ افست و سیلک بر روی انواع کاغذ و مقوا می باشد، مجموعه ما با به کارگیری جدیدترین ادوات چاپ بر روی انواع کاغذ گلاسه، کاغذ و مقوای کرافت، مقوای پشت طوسی، کاغذ ایندربرد و همچنین خدمات تکمیلی پس از چاپ مانند طلاکوب، سلفون، برجسته و… آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.

میزان رضایت شما از عملکرد چاپ تندیس در حوزه های زیر در ماه های جاری

رضایت کلی ( درصد % )

چاپ تندیس تهران
5/5 (9 نظر)
enemad-logo