جعبه پیتزا تک نفره آماده رو با خریدی مطمئن و آسان در چاپ تندیس تجربه کنید.

به طور کلی سایز جعبه پیتزا تک نفره سایز 24 قرار می گیرید. البته جعبه پیتزا تکنفره اندازه های متنوعی می تواند داشته باشد.دلیل این اختلاف اندازه ها به سایز و قطر خود پیتزا برمیگردد. به طور مثال پیتزای ایتالیایی و پیتزای آمریکایی رو اگر هردو تک نفره در نظر بگیریم دارای قطر و ذخامت مختلف هستند از این جهت سایز جعبه پیتزا آماده هم تغییر میکند. در مجتمع چاپ تندیس این محصول در دو سایز 20 و 24 عرضه می شود و شما میتوانید این محصول رو در کمتر از یکروز دریافت کنید.

جنس جعبه پیتزا تکنفره از نوع ورق دوبلکس کرافت که دارای مقاومت و کیفیت بالایی است. برای جعبه های پیتزا از مقوای بهداشتی و دارای مهر وزارت بهداشت در چاپ تندیس استفاده می شود. تا شما با خیالی آسوده محصول اغذیه خود را مصرف کنید. استفاده از ورق دوبلکس کرافت برای جعبه های پیتزا باعث عدم نرم شدن پیتزا و عدم بوگرفتگی آن می شود که بسیار مهم است.

جعبه-پیتزای-تک-نفره-آماده
جعبه-پیتزای-تک-نفره-آماده
جعبه پیتزای تکنفره سایز 24
جعبه پیتزای تکنفره سایز 24

مقوای مصرفی جعبه پیتزا تک نفره آماده

مقوای مصرفی این محصول از کرافت دوبلکس که دارای مقاومت بسیار مناسبی است استفاده می شود.

گرماژ این مقوا 530 است که مقاومت و استحکام عالی دارد.

بافت رنگ جعبه ها از کرافت نخودی و روکش زیرین آم طوسی است.

مقوای کرافت این محصول دارای مهر وزارت بهداشت و شماره پروانه تولید و شماره پروانه بهداشت است. این مهر معتبر داخل جعبه ممهور می شود.

نوع برش جعبه پیتزا

این محصول در کمتر از 1 دقیقه اسمبل می شود و نوع پاکت سازی آن چفتی است.

برای جلو گیری از خمیر شده این محصول به نحوی بسته بندی می شود که پتیزا بهترسن شکل خود را حفظ کند.

این جعبه ها از بروز ترین و پشرفته ترین ماشین آلات برای قالب سازی و برش بدون دخالت دست استفاده می شود تا جعبه های فست فود آماده در بهترین فرم خود قرار بگیرد.

instant-single-pizza-box
instant-single-pizza-box

نوع بسته بندی جعبه پیتزا تکنفره

  • نوع بسته بندی این محصول همانطور که عنوان شد از بهترین ماشی آلات در فضایی ایزوله و کاملا بهداشتی بدون دخالت دست شرینگ می شود.
  • به دلیل فشده شدن در فرآیند بسته بندی فضای کمتری از انبار را اشغال می کند. به این معنیکه بعد از سفارش شما باید جعبه سازی را انجام دهید.
  • این امیر به این دلیل است که در طول جابجایی کمترین آسیب را ببینند و از ورود رطوبت به آن جلوگیری شود و این درواقع دستور وزارت بهداشت است.
  • برای استفاده بهتر از پیتزا و عدم خروج حرارت و رطوبت می توانید از کاغذ پوستی زیر پیتزا یا سینگل استفاده کنید.
  • برای حمل ساده تر این کالا می توانید از کیسه پارچه ای آماده و تعداد کم استفاده کنید.

حمل جعبه پیتزا چکونه باشد؟

جهت حمل جعبه های پیتزا می توانید از انواع ساک دستی کاغذی آماده استفاده کنید و بدون دقدقه این جعبه ها رو حمل کنید. همانطور که می دانید به دلیل استفاده مناسب از پیتزاب داغ و با کیفیت استفاده از کیسه های پارچه ای چندادن مناسب  نیست. یکی دیگر از بگ های مناسب برای حمل ساک دستی کاغذی فانتزی است.

حمل با نایلون ؟

حمل جعبه پیتزا با نایلون یا نایلکس ابدا ایده خوبی نیست چراکه رطوبت داخل نایلون باقی مانده و باعث فاسد شده یا تغییر مزه پیتزا می شود. بنابر این بهترین ایده برای حمل همان بگ های کاغذی است.

نمونه جعبه پیتزای تکنفره در سایت هندی

نمونه این جعبه در سایت داخلی جعبه پیتزای 1نفره

تولید چاپ جعبه های تبلیغاتی

در مجموعه چاپ تندیس امکان تولید و چاپ انواع جعبه و کارتن وجود دارد و شما جدا از اینکه جعبه پیتزای آماده سفارش می دهید می توانید این محصول را به شکل اختصاصی سفارش دهید. ثبت و چاپ لوگوی شما روی جعبه پیتزا بسیار برای برندیگ و تبلیغ کالای شما موثر است و باعث فروش بیشتر شما می شود.

برچسب روی درب جعبه پیتزا تک نفره

برای برچسب روی درب می توانید از برچسب های کاغذی ما استفاده کنید. این برچسب ها آماده می باشند یا اینکه می توانید لوگی خود را روی آن ها چاپ کنید.

چاپ روی جعبه پیتزا تک نفره

چاپ روی جعبه پیتزا تک نفذه برای تعداد کم حداقل 1000 عدد معمولا به شکل چاپ سیلک اسکرین انجام می شود. این چاپ فوری، ارزان و بسیار مناسب برای محصولاتی با تعداد پایین می باشد.

کاغذ مومی زیر پیتزا چیست؟

عمولا برای اینکه روغن زیر پیتزا سرازیر نشود در زیر پیتزا کاغذ به اصطلاع مومی قرار داده می شود تا از نشت روغ جلوگیری شود.

کاغذ مومی با کاغذهای پوستی آماده متفاوت است، کاغذ پوستی معمولا برای بسته بندی کالا مورد استفاده قرار می گیرد. برای بسته بندی این کالا روبان های تبلیغاتی چندان مناسب نیست.

سفارش جعبه پیتزا 1 نفره

سفارش جعبه پیتزا 1 نفره بسیار ساده است کافی است با شماره های ما تماس بگیرید و با یکی از کارشناسان مجتمع چاپ تندیس ارتباط برقرار کنید سپس سفارش خود تعداد و نوع جنس و محل ارسال را اعلام کنید و در اولین فرصت سفارش خود را تحویل بگیرید.

این جعبه ها از جنس کرافت بهداشتی تولید می شوند که ممهور به مهر وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران است و با اطمینان خاطر خرید کنید. چاپ تندیس به سلامت مشتریان خود بسیار اهمیت می دهد و محصولات با کیفیت از مواد اولیه با کیفیت روانه بازار می کند.

این نکته را توجه داشته باشید این نوع جنس کرافت با کرافت های بازیافتی که برای انواع ساک های دستی یا دیگر محصولات استفاده می شود متفاوت است و نوع کاغذ از مواد اولیه تولید می شود.

قیمت جعبه پیتزا تک نفره

قیمت جعبه پیتزای تکنفره بسته به نوع جنس و تعداد این محصول می باشد و چنانچه شما قصد چاپ لوگوی خود روی این جعبه ها را داشته باشید قیمت چاپ نیز اضافه خواهد شد همانطور که عنوان شد چاپ این جعبه ها برای تعداد زیر 1000 عدد با چاپ سیلک و برای تعداد 1000 عدد به بالا چاپ صنعتی یا افست انجام می شود. چاپ سیلک به شکل تکرنگ خواهد بود و امکان چاپ تصویر وجود ندارد اما در چاپ افست چنین محدودیتی وجود ندارد.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
5/5 (4 نظر)
نوشتهٔ پیشین
کاغذ کادو پوستی
نوشتهٔ بعدی
چاپ تندیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

اینستاگرام چاپ تندیس
enemad-logo