جعبه و پک پذیرایی خام برای مراسم ترحیم


حداقل سفارش : 50 – 100 عدد


زمان تحویل : 1 روز


نوع جنس : مقوای 3 لایه | کرافت 120 گرم | نایلون مواد نو


امکان چاپ : دارد چاپ اختصاصی

پک پذیرایی با میوه فوری


حداقل سفارش : 50 – 100 عدد


زمان تحویل : 1 روز


نوع جنس : مقوای 3 لایه | کرافت 120 گرم | نایلون مواد نو


امکان چاپ : دارد چاپ اختصاصی

قیمت پک ترحیم با میوه 23

قیمت پک ترحیم با میوه 23

قیمت پک ترحیم با میوه 23
قیمت پک ترحیم با میوه 23
سفارش از طریق سامانه فروش آنلاین etandis.com
فروش پک پذیرایی ترحیم فوری28

فروش پک پذیرایی ترحیم فوری28

فروش پک پذیرایی ترحیم فوری28
فروش پک پذیرایی ترحیم فوری28
سفارش از طریق سامانه فروش آنلاین etandis.com
سفارش پک پذیرایی ترحیم34

سفارش پک پذیرایی ترحیم34

سفارش پک پذیرایی ترحیم34
سفارش پک پذیرایی ترحیم34
سفارش از طریق سامانه فروش آنلاین etandis.com
پک میوه و پذیرایی ترحیم38

پک میوه و پذیرایی ترحیم38

پک میوه و پذیرایی ترحیم38
پک میوه و پذیرایی ترحیم38
سفارش از طریق سامانه فروش آنلاین etandis.com
پک پذیرایی ترحیم در تهران25

پک پذیرایی ترحیم در تهران25

پک پذیرایی ترحیم در تهران25
پک پذیرایی ترحیم در تهران25
سفارش از طریق سامانه فروش آنلاین etandis.com
پک پذیرایی ترحیم photos31

پک پذیرایی ترحیم photos31

پک پذیرایی ترحیم photos31
پک پذیرایی ترحیم photos31
سفارش از طریق سامانه فروش آنلاین etandis.com
جعبه پذیرایی ترحیم
جعبه پذیرایی ترحیم

جعبه پذیرایی ترحیم از نوع جعبه های آماده می باشد که همانطور از نامش پیداست ويژه مراسم ترحیم، عذا، ختم و هفتم، چهلم و یا سالگرد مرحوم می باشد. شما می توانید در این پک های پذیرایی ترحیم مواد غذایی مانند:

 • انواع میوه
 • کیک و شیرینی
 • آبمیوه و ساندیس
 • حلوا و خرما و …

و سایر مواد خوراکی برای پذیرایی از میهمانان را قرار دهید و از از کیفیت و استحکام این پک خام ترحیم اطمینان داشته باشید که مواد غذایی آسیب نخواهند دید و کف پک پذیرایی باز و اقلام سقوط نخواهند کرد. شاید در نگاه اول این پک ها کمی گران تر از نمونه های مشابه به نظر برسد اما کیفیت بالا مقوا و 3 لایه بودن آن باعث می شود شما با خیالی راحت از این جعبه های آماده ترحیم استفاده کنید.

این جعبه های خام پذیرایی مراسم ختم با حداقل سفارش 50 عدد می باشد؛ زمان تحویل این پک های پذیرایی 2 ساعته و امکان ارسال به سایر شهر های ایران فراهم است. این جعبه های پذیرایی آماده مراسم ختم و ترحیم با وجود اینکه بسیار سبک هستند اما بسیار مقاوم و محکم می باشد و برای تولید آن از مقوای ایندربرد 3 لایه استفاده شده است و با نمونه های مشابه گلاسه تک لایه متفاوت است. این پک های ترحیم به سادگی قابل حمل می باشد و به سادگی قابل استفاده است.

برای استفاده شیک تر و تقدیم به مهمانان می توان این جعبه ها را درون ساک دستی کاغذی قرار داد یا اینکه با روبان آن را زیباتر کرد.

حداقل تعداد و زمان تحویل جعبه مقوایی ترحیم چقدر است؟

حداقل تعداد خرید جعبه مقوایی ترحیم 50 عدد و زمان تحویل این جعبه های خام و آماده برای ارسال تهران 2 ساعت و برای ارسال به سایر شهرهای کشور 1 روزه می باشد. شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان برای خرید بهتر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

جعبه آماده ترحیم
جعبه آماده ترحیم

پک خام ترحیم
پک خام ترحیم

آیا امکان چاپ روی جعبه پک مقوایی پذیرایی ترحیم وجود دارد؟

بله. شما می توانید با انتخاب نوع پک مقوایی پذیرایی ترحیم در زمانی کوتاه و با طرح دلخواه اقدام به چاپ طرح روی آن کنید. جعبه پک مقوایی برای مراسم ختم و ترحیم به مجلش شما اعتبار بیشتری می دهد و همچنین پذیرایی را برای شما ساده و به مجلس شما نظم بیشتری می دهد. در کنار این مزایا استفاده از این جعبه های پذیرایی ترحیم باعث می شود دور ریز غذا کمتر شود چرا که میهمانان شما میوه و خوراکی درون آن را اگر استفاده نکنند با می برند.

این جعبه های پذیرایی ختم بسیار ساده شیک و مقاوم هستند و باعث می شوند مراسم شما باشکوه بیشتری برگزار شود. هچنین چاپ روی این پک های باعث ماندگاری نام مرحوم نزد میهمانان خواهد شد و با دیدن نام ایشان برای مرحوم از دست رفته فاتحه می فرستند.

جعبه مقوایی آماده ترحیم چیست؟

جعبه مقوایی آماده ترحیم؛ یک جعبه آماده معمولا با تم مشکی ويژه مراسم ترحیم و ختم استفاده می شود. همانطور که از نامش مشخص است این جعبه ها آماده و در سریع ترین زمان ارسال می شود. شما می توانید با توجه به اقلام مورد استفاده که درون ان قرار می دهید ابعاد و نوع آن را انتخاب کنید و با خیالی آسوده به پذیرایی از میهمانان برسید.

چرا جعبه پذیرایی آماده ترحیم را انتخاب کنیم؟

برای تمامی مراسمات شما چه کوچک و بزرگ، رسمی و غیر رسمی باید اطمینان داشته باشید که مواد غذایی شما درون جعبه پذیرایی آماده ترحیم به خوبی محافظت می شوند. این یکی از مواردی است که باید به آن اهمیت دهید در کنار جنبه های مهم دیگری که به آن می پردازیم.

5 دلیل موجه که چرا بهتر است از جعبه پذیرایی آماده ترحیم استفاده کنیم:

 1. مقرون به صرفه
 2. جابجایی آسان
 3. قابلیت بازیافت
 4. قابلیت چاپ
 5. تطبیق پذیری

خرید جعبه پذیرایی چاپ تندیس رنگ مشکی
خرید جعبه پذیرایی چاپ تندیس رنگ مشکی

خرید جعبه پذیرایی چاپ تندیس
خرید جعبه پذیرایی چاپ تندیس

1- مقرون به صرفه بودن و قیمت مناسب جعبه های پذیرایی ختم

این جعبه های پذیرایی ختم در مقایسه با بسیاری از محصولات بسته بندی دیگر قیمت بسیار خوبی دارند. این جعبه های مقوایی در مقایسه با پلاستیک شاید گران به نظر برسد اما ويژگی های بیشتری دارد. اگر مقوای ایفلوت را بررسی کنید متوجه می شود که قیمت این جعبه ها بسیار ارزان تر از مدل های دیگر تمام شده است زیرا به مواد کمتری نیاز دارد؛ با این وجود استحکام خود را حفظ کرده اند و با وجود وزن سبک امکان حجم کالا تا 2 کیلو را به سادگی دارا می باشد.

این نکته را در نطر داشته باشید که اگر زمان داشته باشید با ثبت سفارش به شکل عمده و تعداد بالاتر ( حداقل 1000 عدد ) در صورت نیاز می توانید در هزینه خود صرفه جوبی بسیار زیادی داشته باشید.

این جعبه های خام برای مراسم ختم به شکل مسطح به شما تحویل داده می شود و شما می بایست انجام جمع و سمپل جعبه را پس از تحویل انجام دهید در همین راستا ويدئو آموزشی در سایت و همین صفحه قرار گرفته است.

جابجایی ساده و بسیار راحت جعبه خام پذیرایی ختم

همانطور که می دانید وزن مقوا بسیار سبک است؛ این به این معناست که جعبه خام پذیرایی نیز بسیار سبک خواهد بود و به وزن کلی جعبه درصد خیلی کمی اضافه می کند که این امر باعث می شود جابجایی آن ساده و راحت باشد.

مقوا از نظر حمل و جابجایی گزینه بسیار خوبی است تا آن را تبدیل به جعبه و محصول بسته بندی کنیم. این جعبه های خام ترحیم برای پذیرایی از نفوذ رطوبت نیز جلوگیری می کند که باعث می شود مواد غذایی سالم بماند؛ این یکی از عوامل مهم در بسته بندی و پک پذیرایی می باشد.

قابلیت بازیافت جعبه آماده ترحیم

یکی دیگر از مزیت های مهم و دوست داشتنی جعبه آماده ترحیم قابل بازیافت یا زیست تخریب پذیر بودن آن است. برای مصرف کنندگان این مزیت مهمی است زیرا که دفع آن برای محیط زیست ضرری ندارد و به سادگی در طبیعت تجزیه می شود. علاوه بر این این جعبه های آماده ترحیم می تواند از مقوای بازیافتی نیز تولید شود که البته با توجه به قرار گرفتن مواد غذایی درون ان و غیر بهداشتی بودن این مقوا توصیه نمی شود.

تمامی جعبه های ترحیم و ختم ما از مواد مرغوب و بهداشتی تولید شده است تا خطری برای مصرف کنندگان مواد غذایی نداشته باشد. با استفاده از این جعبه های ختم دیگر نگران آلودگی محیط زیست نباشید و با خیالی آسوده و وجدانی راحت از آن استفاده کنید. 🌱🌍

قابلیت چاپ پک خام پذیرایی ترحیم

پک خام پذیرایی ترحیم را می توان به راحتی با چاپ اختصاصی زیبا و ماندگار تر کرد.

می توانید با استفاده از پیام و متن مورد نظر شما به راحتی از بسته بندی ساده این پک های خام پذیرایی ترحیم رها شد و زیبایی بیشتری به آن بخشید. می توانید این پک های ترحیم را مثل بومی خالی در نظر بگیرید که با تصاویر و کلمات خاص خود مراسم خود را ماندگارتر کنید.

تطبیق پذیری جعبه پک پذیرایی ترحیم

تطبیق پذیری برای جعبه پک پذیرایی ترحیم یکی ويژگی بسیار عالی به شمار می رود. مقوا را می توان با طیف زیادی از ابعاد به شکل خلاقانه سازگار کرد. بسته بندی مقوایی با استفاده از طرح های آماده و پیشرفته برای انواع میوه و مواد غذایی و همچنین اقلام دیگر برای خیرات نیز داشته باشید و برای فاتحه و خیرات مرحوم و ذکر فاتحه استفاده کنید. همچنین می توانید جهت حمل این پک های پذیرایی از ساک دستی آماده استفاده کنید.

چرا خرید جعبه پذیرایی مقوایی ختم؟

خرید جعبه پذیرایی مقوایی ختم به برگزاری هرچه بهتر و آبرومندانه مراسم ترحیم که یکی از چالش های بازماندگان است بسیار کمک می کنند. به خصوص برای ما ایرانی ها که بسیار مهمان نواز هستیم و برگزاری هرچه بهتر مراسمات به خصوص مراسم ختم و ترحیم برایمان اهمیت ويژه ای دارد. علاوه بر این در این چنین زمان به دلیل از دست دادن عزیزان، متوفی تمرکز کافی برای برگزاری مراسم را از دست می دهد.

خرید جعبه پذیرایی مقوایی برای مراسم ختم به سادگی قابل استفاده است و مراسم را بسیار زیبا و شیک می کند. شما می توانید مواد غذایی خود را بسیار تمیز و مرتب داخل این جعبه های پذیرایی قرار دهید و به مهمانان خود تقدیم کنید. این کار علاوه بر دادن نظم به مراسم نشان دهنده این است که کار شما بسیار شایسته و زیبا می باشد. به خصوص در پاندمی شیوع کرون و بیماری یکسری محدودیت ها ایجاد شده است که پذیرایی مانند سابق امکان پذیر نیست. در نتیجه یکی از بهترین کالا ها برای برگزاری مراسم باشکوه تر استفاده از این پک های پذیرایی است.

به طور خلاصه این موارد باعث می شود که از پک پذیرایی خام برای مراسم ختم استفاده کنیم:

 • انعطاف پذیری بسیار مناسب
 • محافظت از اقلام و مواد غذایی
 • جهت بسته بندی اقلام غذایی متنوع
 • وزن سبک و جابجایی آسان
 • همیشه در دسترس هستند
 • بارگیری آسان برای وسایل نقلیه

چرا برگزاری مراسم ترحیم مهم است؟

به طور کلی تشریفات ازجمله فعالیت های نمادینی هستند که به ما کمک می کنند همراه با دوستان و خانواده بهترین و عمیق ترین احساس و افکار خودمان را درباره رویداد های زندگی بیان کنیم. به طور مثال جشن های تولد به افتخار گذشت یکسال دیگر از زندگی کسی که دوستش داریم؛ عروسی و جشن های سالانه به شکل عمومی نشان دهنده عشق خصوصس مشترک بین 2نفر است.

مراسم ترحیم و ختم نیز با عنوان وسیله ای نمادین و سنتی جهت بیان احساس، افکار و عقابد ما در مورد فردی است که دست رفته و فوت شده است. مراسم ختم یا ترحیم؛ سرشار از نمادها، به ما کمک می کند تا واقعیت مرگ را تصدیق کنیم و به زندگی متوفی شهادت می دهد که اندوه و ابزار غم را به شکلی که با ارزش های آن منطقه و فرهنگ آن کشور سازگار باشد برگزار شود.

البته متاسفانه فرهگن عزاداری در ایران تا اندازه ای از این اهداف فاصله گرفته؛ یکی از راه های مناسب برای آموزش در مورد مراسم ختم اصیل این می باشد که این مراسم را در چهارچوب نیازهای سوگواری قرار بدهیم. نیاز های سوگواری نیازی هستند که اصلی ترین نقطه قوت آن شفای اندوه و غم بازماندگان است. به عبارت دیگر افراد داغدیده که نیاز را از طریق کار اندوه و غم و از طریق شفقت و محبت دوستان و آشنایان حضور یافته در مراسم برآورده می کنند؛ اغلب می توانند اندوه خود را تسکین دهند.

مزیت های پک مقوایی پذیرایی ترحیم چیست؟

 • پک مقوایی پذیرایی ترحیم در شرایط پاندمی کرونا کاملا بهداشتی هستند.
 • پک های مقوایی آماده مراسم ختم سبک و جابجایی آن ها بسیار ساده می باشد.
 • پک جعبه پذیرایی خام ترحیم باعث صرفه جویی مواد غذایی و مانع اصراف می شود.
 • پک های پذیرایی ترحیم پذیرایی از میهمانان شما را ساده تر می کند.
 • امکان چاپ دلخواه روی جعبه های آماده ترحیم امکان پذیر است.
 • ارسال فوری و کمتر از 1 روزه پک های پذیرایی ترحیم.
 • امکان خرید و ثبت سفارش تعداد کم ( حداقل 50 عدد )
 • جعبه خام ترحیم به برگزاری هرچه بهتر و شایسته تر مراسم کمک می کند.
 • جعبه خام پذیرایی ترحیم از نظر اقتصادی به صرفه است.
 • این پک های پذیرایی به مهمانی شما نظم می دهد و پذیرایی را آسان می کند.
 • جعبه های ترحیم آماده سازگار با محیط زیست و تجزیه پذیر است.
 • این جعبه ها بسیار لوکس و زیبا هستند.

اهمیت جعبه پک مقوایی ترحیم برای بسته بندی غذا

جعبه پک مقوایی ترحیم از اهمیت زیادی برخوردار است، از بسته بندی غذا برای حمل آسان گرفته تا حفاظت از یکپارچگی اقلام غذایی و اطمینان از عدم نفوظ مواد شیمیایی و هدای آلوده مضر مانند ذرات گرد و غبار و … استفاده می شود. همچنین باعث می شود تا به شکل احترام آمیزی از میهمانان خود پذیرایی کنید.

برای بسته بندی غذا از انواع مخطلف جعبه برای محافظت و حما آن استفاده می شود. که البته بسته به نوع مصرف و اندازه مواد غذایی و تعداد آن بستگی دارد. جعبه پذیرایی ترحیم تحمل وزن خوبی دارد و به سادگی قابل حمل است. این جعبه ها ایمنی مواد غذایی داخل آن را تضمین می کند؛ غذا داخل آن گرم می ماند و مناسب برای توزیع است.

این جعبه های مقوایی تازگی اقلام غذایی را حفظ می کند و مانع از نفوظ رطوبت به داخل می شود.

نمونه در سایت آمازون Amazon پک پذیرایی ترحیم

خرید پک ترحیم با میوه
خرید پک ترحیم با میوه

جمع بندی: 

این جعبه های مقوایی ويژه مراسم ختم و ترحیم است / حداقل سفارش 50 عدد و زمان تحویل 2 ساعته می باشد / این کالا با وجود اینکه بسیار سبک است اما مقاوت بالایی دارد / قیمت به صرفه و ارزان در مقابل راحتی حمل و نقل و پذیرایی ساده تر از مهمانان قابل توجه است / دوست محیط زیست و کاملا بهداشتی هستند شما می توانید برای خرید با مشاوران ما در تماس باشید.

همچنین امکان خرید پک با میوه آماده و فوری فراهم است.

Print Friendly, PDF & Email
5/5 (1 نظر)
نوشتهٔ پیشین
چاپ چسب شیشه ای
نوشتهٔ بعدی
چاپ کارت آویز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

اینستاگرام چاپ تندیس
enemad-logo