( جهت مشاهده عکس های کامل و با کیفیت فایل PDF رو دانلود کنید )

[real3dflipbook id=’2′]

لیست قیمت سررسید و 1402 سالنامه تندیس

سررسید تندیس ایده بسیار خوبی برای شروع هر سال نو می باشد تا ما با توجه به شروع سال جدید به دنبال برنامه مورد نیایز خود می رویم تا برای رویداد ها روزانه، کارها، و برنامه های زمان بندی شده و یادداشت و فروش های روزانه منظم از آن استفاده کنیم. در این مقاله با شما خواهیم بود تا انواع سررسید تندیس 1402 آشنا شوید که به کمک این محتوا همان سالنامه مورد نیاز با صنف و کسب و کار خود انتخاب کنیم.

سررسید-تندیس
سررسید-تندیس

مراحل تولید و چاپ تندیس
مراحل تولید و چاپ تندیس

سالنامه-چاپ-تندیس
سالنامه-چاپ-تندیس

در ابتدا نیاز است شما بدانید که این محصول بر نوع اندازه که به آن ( قطع ) هم نام برده اند، کاربرد، نوع صحافی، جنس جلد، محتوای صفحات، چاپ نوع رنگ صفحات، جنس کاغذ مغزی دسته بندی می شود. یکی از اولین معیار ها برای خرید تقویم اندازه یا همان قطع است که به هر قطع نام خاصی دارد.

انواع سایز های سررسید تندیس 

ابعاد سالنامه
ابعاد سالنامه

سررسید وزیری

سررسید وزیری : این محصول در ابعاد 23 در 16/5 تولید و چاپ می شود که به دلیل ابعاد بزرگ و فضای بیشتر برای نوشتن و یادداشت های روزانه از بیشترین محبوبیت و سفارش برخوردار است. میتوان این طور عنوان کرد که قطع وزیری از رایج ترین و مرسوم ترین نوع سالنامه در بین مردم است که برای استفاده روزانه بسیار مناسب می باشد. اما ایرادی که میتوان از این نوع قطع سالنامه گرفت با توجه به ابعاد آن برای حمل این محصول با کمی مشکل روبرو هستیم و بیشتر از این نوع محصول برای استفاده روی میز مطالعه یا میز کار است.

جنس جلد این قطع معمولا از جنس گالینگور می باشد که در ادامه به انواع جلد سالنامه خواهیم پرداخت.

نکته درمورد این محصول اینکه ممکن است این قطع سالنامه بین سایز های 13 در 20 سانتی متر تا 21 در 27 سانتی متر نیر با توجه به ابعاد گسترده کاغذ و نوع چاپخانه متغیر باشد حتما این مورد را با چاپخانه خود درمیان بگذارید.

سررسید وزیری
سررسید وزیری

سررسید رحلی ( مدیران )  

سررسید رحلی:  این محصول که به مدیران هم شهرت دارد بزرگترین سایز را در بین تمامی تقویم ها دارد و حدودا در سایز 21 در 28 سانتی متر قابلیت تولید دارد.. این نوع سالنامه با توجه به ابعاد بزرگ و قیمت بیشتر معمولا توسط افراد خاص با نوع کاربری متفاوت مورد استفاده قرار میگیرد که همان طور که از نامش پیداست مورد توجه مدیران قرار میگیرد که روی میز کار خود در ابعاد بزرگ استفاده کنند. در اختیار داشتن سالنامه مدیران دیسیپلین و کاریزمای خاصی به شما میدهد چرا که عموا همانطور که عنوان شد معمولا توسط مدیران مورد استفاده قرار میگیرد از این جهت برای کسب کار شما بسیار عالی است.

ابعاد این نوع سالنامه به سایز کاغذ A4 بسیار نزدیک است ( ابعاد کاغذ A4 – 21×30 ) این محصول البته در سفارش محدود یک نوع بزرگتر هم دارد که در سایز 24 در 35 سانتی متر صحافی و تولید و که از آن به عنوان تقویم پزشکی هم استفاده می شود که به سررسید پزشکان معروف است.

سررسید رقعی 

سررسید رقعی: این نوع سالنامه که معمولا در ابعاد 14 در 21 ساتی متر تولید و چاپ شود. اندازه متعارف و بسیار مناسبی دارد که با توجه به وزن سبک ابعاد مناسب و خوش دستی از سالنامه های بسیار مورد استفاده و محبوب بین مصرف کنندگان می باشد. این محصول را می توان در دستان اکثر آنهایی که سالنامه خرید میکنند مشاهده کرد چرا که به راحتی قابل حمل است و میتوان آن را داخل ساک دستی کاغذی یا کیف قرار داد و حمل کرد. 

سررسید جیبی

سررسید جیبی: همانطور که نام این محصول پیداست در ابعاد کوچک 14×10 سانتی متر تولید و به بازار عرضه می شود. پس اگر به دنبال تقویمی هستید که همیشه همراه شما باشد تا از زمان و مناسبت های سررسید 1401 اطلاع داشته باشید این بهریتن نوع سالنامه است که برنامه ها و مطالب مهم خود را در آن یادداشت کنید. این محصول به دلیل ابعاد کوچک تعداد کم قابل سفارش نیست و معمولا سفارش کمتر از 200 عدد امکان پذیر نمی باشد.

سررسید خشتی 

سررسید خشتی: به نوعی از تقویم گفته نام برده اند که به شکل مربع است. ابعاد خشتی عموما در اندازه های 19 در19 و 22 در 22 سانتی متر صحافی و به بازار عرضه می شود. اگر خاطرتان باشد سال های گذشته کتاب های قدیمی با این ابعاد تولید میشد. کتاب های داستان کودکان و بیشتر کتاب های داشتی در ابعاد خشتی تولید و چاپ را دارد.

از دیگر ابعاد تقویم خشتی میتوان به 21 در 21 کوچکتر 16 در 16 و 17 در17 سانیت متر هم اشاره کرد که با توجه به کاربری مصرف کننده سفارش داده اند. این ابعاد تقویم به دلیل قدیمی بودن این روزها مشتریان زیادی ندارد و چندادن از آن استقبال نمی شود که از دلایل عدم توجه به این محصول می توان به قیمت بالا و طراحی سخت داخلی هم اشاره کرد.

سرسید پالتویی 

سررسید پالتویی: این محصول همانطور از نامش پیداست ابعاد کوچکی دارد و معمولا در قطع 11 در 17 و 12 در 23 تولید و چاپ می شود که مانند نوع جیبی به سادگی قابل حمل و نقل است البته برخلاف نام آن داخل پالتو جا نمی شود 😀

این محصول این روزها به دلیل قیمت مناسب و بعاد کوچ و سبک بودن ان بسیار مورد توجه قرار میگیرد و مشتریان بسیاری دارد.

سررسید اروپایی

سررسید اروپایی: این نوع قطع مانند سایر محصولات دارای اندازه متغیر است و معمولا با توجه به نوع چاپ خانه و درخواست مشتری بین ابعاد 10 در 15 تا 12 در 21 سانتی متر تولید و چاپ شود. این قطع سالنامه هم مانند قطع اروپایی بسیار متناسب و خوش دست است و طرفدارای بسیاری دارد.

همواره این نکته رو مورد توجه داشته باشید که اگر برخلاف این ابعاد در چاپخانه دیگر مشاهده کردید متعجب نشوید چرا که همانطور که عنوان شد این محصول ممکن است با توجه به سفارش مشتری یا حتی ممکن است اندازه جلد هم اندازه با لت داخلی صحافی شود. و این نکته که ممکن است در هنگام صحافی و موقع برش با اختلاف کمی تغیرات در اندازه داشته باشیم.

تقویم دیواری

تقویم دیواری کاغذی

تقویم دیواری همانطور که اسمش پیداشت بر روی دیوار قرار می گیرد و از محصولات بسیار پرکاربرد است که همیشه دردسترس خواهد بود قیمت تقویم دیواری نیز بسیار مناسب است و به این دلیل بسیار مورد استفاده قرار می گیرید از دیگر مزایای این محصول راحت ورق خوردن آن است به شرط آن که از جنس خوبی تولید شده باشد. البته بهتر است در ابعاد بزرگ چاپ شود تا محتویات آن نیز راحت تر رویت شود. از نکات جالب و مهم تقویم دیواری این است که یکرو چاپ ود تا نیاز به برگرداندن آن نباشد.

این تقویم های دیواری عموما تکبرگ، 4 برگ، 12 برگ به شکل عمومی و اختصاصی با حداقل سفارش 100 عدد چاپ میشود

Wall Calendar
تقویم دیواری

تقویم دیواری حصیری

تقویم دیواری کاغذی

تقویم زیردستی

تقویم رومیزی

تقویم های رومیزی همانطور که از نامش پیداشت برای قرار دادن روی میز کاربرد دارد پس باید به شکلی طراحی شود که روی میز باستید. تقویم رومیزی نیز مانند تقویم دیواری به شکل تکبرگ 4 برگ (فصلی ) و 12 برگ برای همه ماه های سال به کل پشت و رو صحافی و عرضه شود. تقویم رومیزی روی میز قرار می گیرید در نتیجه به شما نزدیک است پس نیاز به چاپ در اندازه بزرگ ندارد و بهتر است خیلی جاگیر نباشد.

تقویم رومیزی
تقویم رومیزی

تقویم رومیزی آماده

تقویم رومیزی از دیگر محصولات چاپ و بسته بندی تندیس می باشد که همه ساله به بازار عرضه می شود مخاطبینی که تصمیم نداشته باشند تقویم رومیزی اختصاصی و تعداد بالای 500 عدد سفارش بدهند می توانند تقویم رومیزی تعداد کم و آماده با حداقل 50 عدد سفارش بدهند. جهت زیباتر شدن جهت هدیه دادن این سررسیدها می توانید برای بسته بندی از روبان های تبلیغاتی استفاده کنید.

از دیگر ويژگی تقویم رومیزی تعداد کم تحویل فوری 1 روزه می باشد شما با سفارش تقویم رومیزی تعداد کم همان روز محصول خود را دریافت می کنید.

خرید تقویم رومیزی آماده

خرید تقویم رومیزی آماده بسیار ساده است کافیست با شماره 09124554067 در ارتباط باشید و نمونه خود را انتخاب و سفارش دهید. خرید تقویم رومیزی آماده این امکان را به شما می دهد که محصول خود را با هزینه ای بسیار مناسب تبلیغ کنید و دیگر نیاز نیست برای خرید روانه بازار شوید چاپ تندیس این محصول را با تنوع خوب و قیمت مناسب در اختیار شما قرار می دهد.

چاپ تقویم رومیزی آماده

چاپ تقویم رومیزی آماده بسیار ساده است با در نظر گرفتن ابعاد پایین صفحات حدود 20 در 8 سانتی متر و ساخت کلیشه محصول مورد نظر خودتون رو با چاپ طلاکوب یا نقره کوب 5 روزه دریافت میکنید با چاپ تقویم تعداد کم می توانید هم تقویم رومیزی رو داشته باشید و هم اینکه برند و محصول خود را حداقل تا 1 سال با صرف کمترین هزینه تبلیغ کنید و فروش خود را افزایش دهید.

ست تقویم مدیریتی

هدایای تبلیغاتی

نوع صحافی انواع سالنامه تندیس

دوخت

صحافی دوخت که بسیار کیفیت مناسب و مشتریان بسیاری دارد به تناسب 8، 16 و 32 عددی دوخته می شود بعد از دوخت انتهای برگه ها به هم چسبیده و با صحافی 2 برگ ضخیم به انتها و ابتدای سالنامه با چسب صحافی چسبیده می شود. صحافی با کیفیت و مناسب به ما کمک می کند تا محصولی و تقویمی که انتخاب میکنیم مقاومت خوبی داشته باشد و حداقل تا پایان سال با ما همراه باشد پس برای داشتن سالنامه با کیفیت و مقاوم از نوع دوختی آن استفاده کنید.

سیمی

صحافی سیمی به این شکل انجام می شود که برگه ها با استاندارد های مشخص به تعداد بعد از پانچ و سپس فنری که از آن عبور می کند که فکر ممکن است تکی یا دوبل استفاده شود که پیشنهاد میشود برای استحکام بیشتر و زیبایی آن از فنر دوبل استفاده شود برگه های سالنامه را در کنار یکدیگر نگه میدارد با صحافی سیمی برگه های سالنامه بسیار راحت ورق میخورد بسیار دیرتر خراب می شود و قابلیت چرخش 180 درجه را دارد که این یک ويژگی بسیار عالی است.

کلاسوری

سالنامه کلاسوری هم مانند سایر مدل های سیمی برگ های پانچ شده را دارد با این تفاوت که این محصول حلقه هایی به شکل کلاسور را دارد که این برگه های سالنامه داخل مغزی و برگه های آن قرار می گیرید. این محصول را میتوان در صورت پایان سال دوباره صحای کرد و برگه های سال جدید مجددا داخل آن قرار داد و از ابتدا استفاده کرد.

انواع صحافی سالنامه
انواع صحافی سالنامه

نوع فرم بندی

فرم صحافی

عمودی

رایج ترین مدل سالنامه به شکل عمودی هست و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرید و از سمت چپ یا راست بار می شود. معمولا سالنامه ای که از سمت راست باز می شود مشخصا این محصول فارسی و ایرانی و سالنامه ای که از سمت چپ باز می شود لاتین یا انگلیسی هست بنابراین تمامی سالنامه های هجری شمسی و قمری از سمت راست و تقویم میلادی از چپ بار می شود.

افقی

به سالنامه ای گفته می شود که صحافی از انجام می شود و خود محصول از پایین باز می شود و باید از بالا به پایین ورق بزنید. عموما این نوع صحافی برای محصولات رومیزی و دیواری مورد استفاده قرار می گیرید و عموما برای سالنامه استفاده نمی شود.

محتوای صفحات سالنامه تندیس

به طور کلی و طبق روال عموم سالنامه تندیس از سه بخش تشکیل می شود: 1- فرم تلفن های ضروری، اطلاعات شخصی، تقویم در یک نگاه و محتوای داخل آن شامل روزها، ماه ها، فصل ها و خطوطی برای یادداشت و همچنین بخش پایانی معمولا دارای تلفن های ضروری، دفتر تلفن، صورتحساب، کد شهر و کشور هانقشه مترو و نقشه شهر و …

همه سالنامه ها سه بخش عنوان شده بالا تشکیل می شود اما در محتوا با هم دیگر متفاوت است. مهم ترین تغییر در محتوای تقویم است مربوط به زمان بندی است برخی از تقویم ها یک روز در نظر گرفته می شود که به آن روزشمار می گویند. برخی دیگر پنج شنبه و جمعه با هم هستند و در یک صفحه قرار می گیرند  که تعداد برگه ها داخلی کمتر و در نتیجه قیمت سالنامه کاهش پیدا می کند.

این مدل تقویم پنج شنبه جمعه با هم برای افرادی مناسب است که شاغل و در محیط اداری فعالیت می کنند در نتیجه جمعه و در برخی مشاغل پنج شنبه نیز تعطیل می باشد و نیازی به یادداشت ندارند.

برخی دیگر از سالنامه ها دورور در یک صفحه هستند یعنی شما با ورق زدن در هرصفحه 2 روز رو مشاهده می کنید که تعداد برگه ها به نصف می رسد و در نتیجه قیمت ان هم بسیار کاهش پیدا می کند. همچنین تقویمی را نیز داریم که به شکل هفتگی چاپ می شود یعنی در هر صفحه یک هفته و 7 روز کامل خواهیم داشت طبیعی است که این نوع تقویم ها فضای بسیار کمتریبرای یادداشت برداری دارد

در اکثر موارد بیشتر سالنامه ها مانند سررسید تندیس دارای موارد مشابه هستند که می توان به رویداد ها، دفتر تلفن، تعطیلات رسمی، کد شهرها، نقشه شهر و پیش شماره کشور ها، صورت حساب، فرم اطلاعات شخصی و … اشاره کرد.

جنس جلد

جنس جلد ررسید ها از نظر جنس با هم تفاوت دارند که به مرسوم ترین و پرکاربرد ترین آنها اشاره خواهیم کرد. جنس جلد های این محصول عموما از موارد زیر تشکیل می شود.

 1. چرم مصنوعی
 2. ترمو ( چرم مصنوعی با کیفیت )
 3. گالینگور ( ترکیبی از کاغذ و مقوای ضخیم )
 4. جنس جیر
 5. اشبالت ( شبیه به پارچه )
 6. سلفونی ( روکش سلفون با جنس جلد گلاسه )

همه سررسید ها دارای جلد هستند که به نوع کاربری و سلیقه مشتری انتخاب و کیفیت این جلد ها با هم متفاوت است و برخی قابلیت چاپ طلاکوب را دارد برخی نیاز به حک لیزر و برخی تنها میتوان پلاک به آن اضافه کرد.

چرا سررسید هدیه می دهیم ؟

امکان سفارشی سازی

محصولات هدایای واحد چاپ تندیس را بنا به درخواست مشتری تغییر خواهیم داد و مشتریان محترم می توانند این بایت با خیال راحت متناسب با سلیقه بودجه خود محصول مورد نظر را سفارشی سازی کنند. برای حمل این سررسید های تندیس می توان از کیسه متقال پارچه ای استفاده کرد. همچنین می توانید بعد خرید سررسید تندیس آنها را درون جعبه های آماده قرار دهید.

تبلیغات اثربخش و ماندگار

با خرید سررسید و چاپ روی آن به شکل طلاکوب داغی یا پلاک به شکل مداوم و موثر تا حداقل 1سال در معرض دید مخاطبان خود خواهید بود این روشی بسیار عالی برای تبلیغات ماندگار است.

مفید و کارآمد

بسیاری از افراد جامعه این محصول رو مورد استفاده قرار می دهند و نیاز همه روزه آنهاست و شاید بتوان اینطور عنوان کرد که نیاز هر روز هر فرد است.

مقرون به صرفه و ارزان

درواقع با توجه به کارایی و زیبایی آن به صرفه ترین و کم هزینه ترین نوع هدایای تبلیغاتی به حساب می آید با هدیه دادن آن به اطافیان خود را ذهن مخاطبین ماندگار کنید.

مدل های دیگر

انواع تقویم تبلیغاتی

همه سالنامه ها را نیز میتوان به عنوان تبلیغات استفاده کرد و یکی از بهترین کالا ها برای هدایای تبلیغاتی به شمار می رود اما برخی دیگر از این محصول در ابعاد بزرگ و پوستر با یک برند خاص چاپ می شود این شکل تبلیغ بسار کارا است و تا مدت زیادی در ذهن مخاطب باقی خواهد ماند.

سررسید برنامه ریزی

سررسید برنامه ریزی را می توان به عنوان مهم ترین و اصلی ترین نوع این محصول عنوان کرد چراکه به دنبال راهی هستند تا به کسب و کار و برنامه خود نظم بدهند. پس شما اگر دنبال راهی برای نظم بخشیدن به کسب کار خود هستید این محصول را انتخاب کنید.

سالنامه برنامه ریزی دارای جدول برای رویداد اهداف و جای برای ثبت برنامه ها است. این محصول دارای استیکر های جذاب نی می باشد که با توجه به کارهای روزنامه انتخاب آنها بسیار کارآمد است. صفحات این محصول رنگی است که در سایر محصولات معمولا تکرنگ یا دورنگ هستند که به محبوبیت این محصول می افزاید.

کیسه های پارچه ای و پوشه دکمه دار پارچه ای

پوشه دکمه دار سوزنی و پارچه ای مناسب برای حمل و قرار دادن سررسید بسیار مناسب می باشد. شما می توانید کیسه های پارچه ای رو هم از مجموعه ما تهیه فرمایید. کافیست وارد صفحه لیست قیمت شوید و محصول مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید. برای حمل این کالا می توانید از ساک پارچه ای های اماده و فوری استفاده کنید و به دست مشتری برسانید.

ساک دستی های کاغذی مناسب سررسید

ساک دستی کاغذی بسیار مناسب برای حمل و نقل انواع سررسید می باشد مجموعه ما تولید کننده بگ شاپ کاغذی نیز می باشد. برای سفارش وارد بخش ساک دستی های کاغذی آماده شود و بنا به نیاز خود محصول خود را انتخاب کنید. حمل و قرار دادن سررسید درون ساک سوزنی یا ساک دستی و همچنین ثبت و چاپ برند خود روی آن بسیار در برندینگ و شناخته شدن شما کمک می کند. همچنین باعث می شود سالنامه شما ارزش بیشتری نزد مخاطب پیدا کند.

سررسید با جلد ترمو

سررسید ها با جنس جلد ترمو از زیبا ترین و خاص ترین جلد ها به شمار می رود به شکلی که شما با سفارش حک داغی روی آن بسیار زیبا خواهد شد و جلد 2 رنگ با ترکیبی زیبا خواهد داد.

حمل سررسید تندیس با ساک دستی لاکچری و خاص بسیار جذاب خواهد بود. جهت سفارش وارد صفحه مربوطه شوید.

سررسید جلد ترمو
سررسید جلد ترمو

چاپ نایلون ويژه سالنامه

برای حمل سررسید نیز می توانید از انواع نایلون یا نایلکس استفاده کنید. البته پیشنهاد ما استفاده از ساک کاغذی یا پارچه ای می باشد که البته کمی قیمت بیشتری دارد اما در زیبایی محصول کمک بسیار می کند.

سررسید تندیس 1402

سررسید تندیس 1402 مانند سال های گذشته با بهترین کیفیت روانه بازار شده است. برای خرید با شماره های ما در تماس باشید و سفارش خود را ثبت کنید. این سررسید ها در جنس ها و ابعاد وزیری، رقعی، اروپایی و تقویم رومیزی می باشد.

جلد سوسماری سالنامه تندیس 1402جلد ترمو سالنامه تندیسسررسید تندیس جلد طلاکوبتقویم رومیزی تندیسخرید سالنامه تندیس 1402

خرید سالنامه تندیس 1402 بسیار ساده است کافی است پس از انتخاب نوع و تعداد محصول کد مورد نظر را برای ما بفرستید و خرید خود را ثبت کنید. مجموعه چاپ تندیس خدمات چاپ و طلاکوب را نیز انجام می دهد.

تهیه شده در گروه محتوا نویسی چاپ تندیس 

Print Friendly, PDF & Email
5/5 (5 نظر)
نوشتهٔ پیشین
ساک دستی کاغذی آماده
نوشتهٔ بعدی
جعبه های فست فود آماده

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • Avatar
  جعفر خادمی
  مارس 13, 2023 12:52 ق.ظ

  سلام و ارادت..
  جعفر خادمی هستم
  اصفهان..۰۹۱۳۱۱۷۵۰۰۰
  سررسیدتون را خریدم
  صفحات
  از ۱۷ شهریور تا یکم مهر
  نیست..

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

اینستاگرام چاپ تندیس
enemad-logo